Skocz do zawartości

Kawasaki Ninja 250/300


Rekomendowane odpowiedzi

Nadal sie ciesze!! nawet bardzo!Fajna zwinna maszynka idealna dla mnie.Fotki mam ale ostatnio forum wcale mi sie nie otwierało ciągle Error :icon_evil: tutaj fotkiZrobię jeszcze kilka jak pogoda dopisze :icon_twisted: i kupie mój upragniony kombi. :wink:

Kobiety z natury są aniołami, ale kiedy połamie im się skrzydła przychodzi im latać na miotle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

B.! Czekam na obiecany przez Ciebie znak-sygnał i wiesz.... :icon_twisted: Oczywiście i tu gratuluję również :)

Spinaj się z załatwianiem, co jeszcze zostało i do zobaczenia!

nie

 

M.G.S. - jesteśmy otwarci jak inkunabuł w gablocie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Coś cicho się tutaj zrobiło.

Ja melduję,ze cały czas pilnie trenuje pod doświadczonym okiem :wink: ,była już pierwsza 100-tka :icon_biggrin: oraz niestety ostre hamowanie,pani w puszce jechala na czołowke :banghead: .Jeżdzimy po mieście i na trasie-stanowczo lepiej jest na trasie z małymi wyjatkami.Moto sprawuje sie bez zarzutów,cały czas się docieramy :wink: Jeżeli spotkacie w Toruniu zielona Ninje i czerwoną R6 to ja i mój osobisty nauczyciel. :icon_biggrin: Wszystkich serdecznie pozdrawiam i życzę spokojnej jazdy! :crossy:

Kobiety z natury są aniołami, ale kiedy połamie im się skrzydła przychodzi im latać na miotle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Coś cicho się tutaj zrobiło.

Ja melduję,ze cały czas pilnie trenuje pod doświadczonym okiem :wink: ,była już pierwsza 100-tka :icon_biggrin: oraz niestety ostre hamowanie,pani w puszce jechala na czołowke :banghead: .Jeżdzimy po mieście i na trasie-stanowczo lepiej jest na trasie z małymi wyjatkami.Moto sprawuje sie bez zarzutów,cały czas się docieramy :wink: Jeżeli spotkacie w Toruniu zielona Ninje i czerwoną R6 to ja i mój osobisty nauczyciel. :icon_biggrin: Wszystkich serdecznie pozdrawiam i życzę spokojnej jazdy! :crossy:

 

Jak się sprawuje Ninja po kolejnych kilometrach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Mam pytanie :) Zakupiłem sobie małego zielonego potworka i w środę go odbieram :D Tylko martwi mnie kwestja zasilania, bo licznik w milach i kilometrach, wskaźnika nie pamiętam i teraz nie wiem czy to wtrysk czy gaźnik ?

 

Ale i tak będzie śmiganie :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja zielona żaba sprawuje sie bardzo dobrze. :biggrin: Jestem zadowolona,moim zdaniem jest to idealny motocykl dla poczatkujacej kobiety,lekki,niski i w ogóle full wypas! :buttrock: Trzeba dodać,że wybacza małe grzeszki a dla świeżaków to bardzo ważne.Na trasie radzi sobie całkiem dobrze a,że pozycja jest bardzo wygodna można śmigać długie km. :lalag:

Tom też je widziałam. :biggrin:

 

shiningami moja jest na wtrysku,pochwal się jak bedziesz miał moto w domu. :crossy:

Kobiety z natury są aniołami, ale kiedy połamie im się skrzydła przychodzi im latać na miotle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Ty masz z polski z tego co wiem i prawdopodobnie licznik w KM oraz wskaźnik temp. z dwiema kontrolkami no to raczej wtrysk a Ja pamiętam tylko tyle co napisałem :wink: Cóż, nie można mieć wszystkiego.

 

Jasne, że się pochwalę :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...