Skocz do zawartości

Kawasaki Ninja 250/300


Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie o czymś takim myślę... znaczy żeby zanabyć sobie taką Ninje, albo coś w tym stylu jako docelowe moto na dojazdy do pracy :D

Fotografia ślubna, dziecięca, portretowa, akty, etc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie o czymś takim myślę... znaczy żeby zanabyć sobie taką Ninje, albo coś w tym stylu jako docelowe moto na dojazdy do pracy :D

 

 

jako transport do pracy jest to bardzo dobre rozwiązanie.

 

btw ciekawostka: pierwszy przegląd 228zł 99gr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jako transport do pracy jest to bardzo dobre rozwiązanie.

 

Takie trochę głupie pytanie. W jakich portkach latasz na moto do pracy? Tylko motocyklowe ? czy motocyklowe nakładane na zwykłe? Tak sie pytam bo muszę zakupić motocyklowe (materiałowe) i nie wiem czy uwzględniać zakładanie na zwykłe. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z nową Ninja 250r jest mały problem ;/ moja żona chciała kupić dla siebie i niestety trzeba czekać i to dość długo bo ok 3 miesięcy, a to i tak jeszcze nie jest pewne, że bedzie go mozna dostać w tym terminie, info od dealera Kawasakii w Gliwicach

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie trochę głupie pytanie. W jakich portkach latasz na moto do pracy? Tylko motocyklowe ? czy motocyklowe nakładane na zwykłe? Tak sie pytam bo muszę zakupić motocyklowe (materiałowe) i nie wiem czy uwzględniać zakładanie na zwykłe. Pozdrawiam.

Jak nie chcesz topic sie latem w spodniach motocyklowych to mozesz zakupic specjalne dzinsy

od firmy Motto lub RedLine. Ta druga zwlaszcza ma interesujacy model, ktory posiada wszyste

wstawki elastyczne oraz odpowiednie ochraniacze. Koszt pomiedzy 350 / 400 zl.

Belgu1.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest wskaźnik temp. silnika i kontrolka rezerwy paliwa (egz. testowy).

 

dokładnie lampka rezerwy zaczyna dawać o sobie znać kiedy zostało około 4 litrów.

 

 

Jak nie chcesz topic sie latem w spodniach motocyklowych to mozesz zakupic specjalne dzinsy

od firmy Motto lub RedLine. Ta druga zwlaszcza ma interesujacy model, ktory posiada wszyste

wstawki elastyczne oraz odpowiednie ochraniacze. Koszt pomiedzy 350 / 400 zl.

 

tez jestem zainteresowany tymi spodniami z redline, ale jak dzwoniłem jakiś czas temu to w warszawie ciężko było przymierzyć. ale warto przedzwonić ponownie i sie wywiedzieć:D

 

jeszcze jedna sprawa co do Crashpadów

 

http://www.mcsonline.pl/sklep/shopping/pro...&product_id=168

Edytowane przez Sorbi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój Zygzak śpiewa tak samo jak Ninja Sorbiego, a latek ma trochę więcej... To jakiś problem z odpowietrzeniem jest, rzeczywiście wyje jak jakiś zbity pies :buttrock:

 

Przemku, lepiej żeby wyło jak zbity pies niż śmierdziało zdechłym kotem jak F4 Pawła :buttrock:

Swoją drogą z tymi licznikami to chyba chcieli old school strzelic tyle ze im nie wyszło, a może po prostu oszczędnośc? Chcąc isć za trendem mody musiał by być full elektronik bez ani jednej wskazówki, a to kosztuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...