Skocz do zawartości

Kawasaki Ninja 250/300


Rekomendowane odpowiedzi

Hmm do Ciebie to wszytsko podobne z tą choinka :icon_razz: (śmigasz przy -20 wiec różnie to może byc) :icon_biggrin:

Wiem,że przedstawiasz opcje i ja nawet IXILa brałam pod uwage,jednak dałam sobie spokój narazie.

Kobiety z natury są aniołami, ale kiedy połamie im się skrzydła przychodzi im latać na miotle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze 50 km za mną :-)

Na razie wyprzedzam rowery ;-) i wyczuwam moto, ale w takim tempie szybko nabije wymagane km :-) Na początku byłem usztywniony, ale z każdą chwilą było lepiej. Przy tej temp wieje jeszcze na podbródek.

 

Alt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

........Na razie wyprzedzam rowery ;-) ..........

 

no to poszalałeś :):)

Zazdroszczę Ci. Chciałem też pojeździć ale w Bydzi pada. Na jutro zapowiadają podobną pogodę :icon_evil: . Niby człowiek nie z cukru ale jaka to przyjemność jazda w deszczu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alt super,jak ja Ci zazdroszcze.Kominiarki nie miales,ze Ci wiało?

Tak jak pisal Jarenty u nas pogoda beznadziejna,pada a momentami nawet lało.

Nie lubie latac w deszcz,zero przyjemnosci.

Ja mam 164cm wiec moze 180 polece zobaczymy :biggrin:

Tom miło że wpadasz,Kawa sprzedana?

Kobiety z natury są aniołami, ale kiedy połamie im się skrzydła przychodzi im latać na miotle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj, młody shinobi :) (jap. 忍者, ninja?, także: 忍び, shinobi lub 忍びの者, shinobi-no mono) :cool:

 

BTW Czy ktoś chce sobie poczytać o filtrach i uszczelniaczach do małego przecinaka ? :D Szukałem czegoś na temat fabrycznego oleju w lagach ale nic nie znalazłem :banghead: Zakładam, że jest wlany 20W najtwardszy bo czasami to mało plomb nie zgubię :icon_rolleyes: z uszczelniaczami mam dylemat, albo dam NAK za 25zł albo AllBalls za 50zł, niby wytrzymalsze ale nie wiem czy mój budżet to wytrzyma i tak jest napięty jak struna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj slusar_o2, mamy kolejny teren do objechania :)

Shiningami, co do napraw motocykla to jeszcze nie musiałem nic robić ale z doświadczenia z samochodami (Mazda) wiem, ze warto zapłacić za lepszą część. Niby drożej a dłużej wytrzyma i sumarycznie wychodzi taniej.

Jeżeli droższe uszczelniacze są wytrzymalsze (patrząc na 2x różnice w cenie) to chyba warto. No ale ja teoretyzuje, może znajdzie się ktoś kto wypowie się na podstawie doświadczenia. A tak na marginesie to ile km masz na liczniku, że musisz zmieniać uszczelniacze ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sulsar witaj! Miło powitac.

Jarenty czytasz w moich myslach teraz ślask nam doszedl,zwiedzimy cala Polske :biggrin:

Czy wybierasz sie na motoświeconke?jest w Przysieku o 12,bedziesz? licze ze sie poznamy.

 

Kobiety z natury są aniołami, ale kiedy połamie im się skrzydła przychodzi im latać na miotle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 12700, prawy uszczelnaicz puścił przy 12000 lewy przy 12500. W końcu padło na Athena 37x50x11 plus Shell 10W (25zł+45zł) Choć jutro ostatecznie mam dobrać twardość oleju.

 

Dzisiaj jak wpadłem w dziurę to chyba amorek dobił do końca :icon_rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...