Skocz do zawartości

Kawasaki Ninja 250/300


Rekomendowane odpowiedzi

Zakochałem się... W motocyklu oczywiście... Z tym czekaniem to sam nie wiem. W jednym salonie każą czekać do lutego, w innym proponują mi dostawe w tydzień :)

Pozdrowienia dla wszystkich zmotoryzowanych !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Jak z osiągami tego motocykla? Szczerze powiedziawszy nie chcę mi sie przekopywać tych 11 stron w poszukiwaniu konkretnych informacji na ten temat.

Motocykl oczywiście w przeznaczeniu dla młodej motocyklistki rozwijającej swoje umiejętności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie odpisuje, to ja może pomogę... 0-100km/h w około 7 sekund, prędkość maksymalna około 170.

Teraz zdrożał 4 tys. bodajże w stosunku do ceny z jaką debiutował ten motorek (3 tys. przez słabą złotówkę).

Może po prostu poproś o jazdę próbną, bo każdy woli co innego. Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Kup jeśli masz zamiar latać długo i jesteś tego pewien, bo siadanie na to np. na miesiąc, dwa lub trzy jest bezsensu, sama sprzedaż zajmie Ci drugie tyle czasu.

Części masz przez serwis ale trochę czekania będzie bo nie ma ich na miejscu. Możesz też kupować z rozbitków ale jest ich mało.

Serwis typu regulacja gaźnika, zaworów i inna eksploatacja to każdy zrobi. Gorzej gdy padnie coś poważniejszego wtedy pojawia się problem części o którym mówiłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Przeczytałam temat od deski do deski :icon_biggrin: i powiem,ze poszukuje tego motorku,będzie to moja pierwsza własna maszyna.Ciągle jeszcze rozważam czy kupić 2008 używaną czy 2009 salonówke,niestety będę musiała sie zapożyczyć żeby kupić motorek wiec kalkuluje.Kochani co radzicie?

Kobiety z natury są aniołami, ale kiedy połamie im się skrzydła przychodzi im latać na miotle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Filipr,mało tego jest z 2008r w ogłoszeniach ale mam jeszcze troszkę czasu wiec może jeszcze coś sie pojawi. :icon_biggrin:

Kobiety z natury są aniołami, ale kiedy połamie im się skrzydła przychodzi im latać na miotle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już znajdę i zakupie to sie pochwale.Dzięki Filipr. :icon_biggrin:

 

 

Na tą chwilę są 3 propozycje ( lub nówki oczywiście):

 

http://moto.allegro.pl/item627078812_kawas...y_czerwony.html

http://moto.allegro.pl/item629650404_kawas...a_2008_rok.html

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M1293467

 

Wersja USA jest na gaźniku i ma wskaźnik poziomu paliwa, a wersja EU na wtrysku i tylko lampka rezerwy.

Pozdrawiam.

Edytowane przez TOM68
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też widziałem te z USA. Pytanie tylko czy z serwisem nie będzie problemów... i czy tylko tymi detalami faktycznie się różnią. Poza tym mimo, że z USA nowe to o gwarancji można raczej zapomnieć. Nie wiem czy w takim układzie nie wybrałbym kupionej w PL, która mimo wszystko ma jeszcze rok gwarancji.

 

Pozdr.

F.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam,szukam i nic. :icon_twisted: Raczej pozostanie mi nowa z salonu ale to jeszcze ciągle nic pewnego.Przez to szukanie zaczynam sie zastanawiać nad innym motocyklem,jednak jest mały problem bo albo kupie coś małego czyli 125 albo 600(Yamaha).Drodzy koledzy poradźcie.

Kobiety z natury są aniołami, ale kiedy połamie im się skrzydła przychodzi im latać na miotle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...