Skocz do zawartości

Czy oplaca sie wr360


Rekomendowane odpowiedzi

jest to moj znajomy i mu na czasie nie zalezy jesli mu powiem ze sprzedam dr i wezme od niego wr to ja zatrzyma dla mnie bo i tak kupuje drugi motocykl wiec nie bedzie mu zalezalo na szybkiej sprzedazy

Edytowane przez pikus91
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile do tej huski tlok kosztuje?? Slyszalem ze sporo...

 

tłok to pryszcz :wink: spytaj ile kosztuje korba :bigrazz: :bigrazz: :clap: :icon_razz:

Edytowane przez kover
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No stary, jak wiesz co jest w tym moto, to wiele sie nie zastanawiaj tylko sie wymieniaj. Zanim znajdziesz kupca na dr, ktory Ci zaoferuje ladne pieniadze to moze troche potrwac. A tu robisz cyk zamiane i masz moto z swiezym silnikiem, bez wkladu. Jak naprawde huska ladnie chodzi i jest zdrowa to bierz. Ja bym tak zrobil.

 

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No stary, jak wiesz co jest w tym moto, to wiele sie nie zastanawiaj tylko sie wymieniaj. Zanim znajdziesz kupca na dr, ktory Ci zaoferuje ladne pieniadze to moze troche potrwac. A tu robisz cyk zamiane i masz moto z swiezym silnikiem, bez wkladu. Jak naprawde huska ladnie chodzi i jest zdrowa to bierz. Ja bym tak zrobil.

 

Pozdr.

 

 

Nie tak szybko przeciez na tym może jeszcze zarbić na następny remont :icon_eek: Wszytsko zależy jak kolega pikusa91 wycenił wr'ke. Jeśli ok 5-5,5tys zł to dr możesz sprzedać drożej troszku jeśli się uda no i kase masz choćby na rękawiczki :D

Edytowane przez Kamsel

motorynka -> aprilia pegaso 125 '98 -> kawasaki klx 250 '94 -> ktm exc 300 '01 -> sx 125 '06

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie nie wiem dokladnie po ile wr chodza bo jest ich malo i nie mozna sie zorientowac ale wyglad ladnie wyglada zawiecha nie cieknie ladnie chodzi, silnik remont jedynie do wymiany tylna opona i nie wiem wlasnie ile bym dostal za wr z 96r piszecie ze okolo 6tys dr oddam po kompletnym remoncie za 6500 na dniach bede ja wystawial na allegro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...