Skocz do zawartości

Czy oplaca sie wr360


Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanie. Zastanawiam sie na tym zeby lyknac wr360 96rok po kompletnym remoncie? tzn korba, tlok wossnera, tuleja, remont bylo robiony przezemnie i motocykl jest w bdb stanie i moc ma poterzna i proponuje mi zamiane na dr ale nie wiem czy nie bardziej oplacalo by mi sie sprzedac dr i kupic od niego wr. Co o tym sadzicie?

Edytowane przez pikus91
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

husqa jest po remoncie wiec ile bym za nia dostal z 6,5-7k max?

Ja 6k bym dał. Oczywiście jak od razu do jazdy.

ps. Husa pod każdym względem jest o niebo lepsza od DR'ki 350.

Edytowane przez Moto33
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to moj znajomy. Z utrzymaniem bym wyrobil nie problem spalanie na baku znajomy robi okolo 100km wiec nie jest zle:) Tylko chodzi mi o to czy lepiej sprzedac dr i kupic wr czy sie zamienic? wydaje mi sie ze to pierwsze jest lepsze i ile gdzies za wr360 96rok dostane po remoncie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to moj znajomy. Z utrzymaniem bym wyrobil nie problem spalanie na baku znajomy robi okolo 100km wiec nie jest zle:) Tylko chodzi mi o to czy lepiej sprzedac dr i kupic wr czy sie zamienic? wydaje mi sie ze to pierwsze jest lepsze i ile gdzies za wr360 96rok dostane po remoncie?

5-6 koła dostaniesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj to tylko kwesta taka kiedy znajdziesz kupca na tą DR-ke. Ja bym na twoim miejscu wymienił się odrazu. Chyba że bardzo szybko znalazł by się kupiec to bym sprzedawał. Ale jeśli nie to wymiana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...