Skocz do zawartości

Kawasaki ZX-6R - kupione!


Gość psikus89
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość psikus89

Witam. Tak jak ten dzial zaklada chcialbym pochwalic sie nowo nabytym Kwasaki ZX-6R. Model 2001, p. rej. 2002. Przywieziona z Włoch w bdb stanie. Silnik chodzi jak szwajcarski zegarek :biggrin:. Teraz bede musial zmagac sie z egzaminem na prawko no i cala biurokracja zwiazana z rejestracja :wink:. Jest to moe pierwsze powazne moto, ale mam pewne doswiadczenie i uwazam ze powoli opanuje te bestyjke. Jeszcze czeka mnie w nim:

- kupno przedniej opony

- wymiana olej i filtru oleju

- zakup uszczelniaczy do przedniego zawieszenia i oleju

- zakup jakichs fajnych ciuszkow :wink:

Pozdrawiwm wszystkich serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to ci powiem ze jak 19 tysi to tym bardziej uwazaj bo jesli musisz zmienic uszczelniacze - tzn ze cos było raczej walniete, lub czesto gumowana była. Mowie z doswiadczenia ,bo ja miałem nowke furke i na polskich drogach zrobiłem 24 tys i usczelniacze były dalej gites.

Porozkrecaj ją sobie i polukaj tu i ówdzie, tym bardziej ze czaszka jest nie w orginale wiec dostało w dyńke chyba.

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to ci powiem ze jak 19 tysi to tym bardziej uwazaj bo jesli musisz zmienic uszczelniacze - tzn ze cos było raczej walniete, lub czesto gumowana była. Mowie z doswiadczenia ,bo ja miałem nowke furke i na polskich drogach zrobiłem 24 tys i usczelniacze były dalej gites.

Porozkrecaj ją sobie i polukaj tu i ówdzie, tym bardziej ze czaszka jest nie w orginale wiec dostało w dyńke chyba.

 

pzdr

 

Uszczelniacze potrafią "puścić" po długim postoju motocykla i nie jest to żadki przypadek.Moim zdaniem motocykl był poprostu mało używany.

Tak więc nie straszmy kolegi i nie działajmy na jego podświadomość...

Kawka jest zajebista!

Gratuluję i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość psikus89

Uszczelniacze potrafią "puścić" po długim postoju motocykla i nie jest to żadki przypadek.Moim zdaniem motocykl był poprostu mało używany.

Dokladnie, moto zostalo na zime wstawione do garazu bez zadnego przygotowania. Potwierdza to nawet fakt, ze akumulator padl, chociaz dalo sie go zreanimowac (jednak sprzedajacy kupil mi nowy i dorzucil :))

Edytowane przez psikus89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porozkrecaj ją sobie i polukaj tu i ówdzie, tym bardziej ze czaszka jest nie w orginale wiec dostało w dyńke chyba.

 

NA BANK NIE W ORYGINALE BRAK PŻEDŁUŻENIA NAKLEJEK

 

ALE DOŚĆ ŁADNIE WYGLĄDA W KOŃCU 20000 KM

Edytowane przez 7FIODOR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość psikus89

NA BANK NIE W ORYGINALE BRAK PŻEDŁUŻENIA NAKLEJEK

No tak, to wiem, czacha robiona choc profesjonalnie (nie klejona tylko malowana), jeszcze we Wloszech, ale oprocz tego wszystko raczej fabryczne (np. tlumik, ktory mimo wszystko wydaje piekny dzwiek). Jedyne co niefabryczne to przewody hamulcowe (przednie i tylne) w stalowym oplocie :icon_mrgreen:

Edytowane przez psikus89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość psikus89

Jeszcze czeka mnie w nim:

- kupno przedniej opony

- wymiana olej i filtru oleju

- zakup uszczelniaczy do przedniego zawieszenia i oleju

No to juz mam porobione i oczywiscie pierwsze konkretne przejazdzki juz pozaliczalem :) . Musze przyznac ze Kawa chodzi jak mazenie, jest super wygodna, bardzo mocna i straaasznie zap...ala ;) . 200 na liczniku pojawia sie nie wiadomo kiedy a jak trzeba wyhamowac to wystarczy lekko nacisnac klamke i moto stoi w miejscu. Gorąco polecam ZX-6R (biorac pod uwage wrazenia z jazdy i wrazenia estetyczne) i mam nadzieje ze jak bede o nia dbal to mi dlugo posluzy :) .

Edytowane przez psikus89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje! Trzymam kciuki że moto będzie się dobrze spisywało i dawało OGROMNĄ satysfakcję z jazdy. Też planuje na przyszłość kupno takiej Kawy i mam nadzieję że i na mnie przyjdzie czas. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...