Skocz do zawartości

dobry simak nie jest zły :)


Rekomendowane odpowiedzi

Kiedyś w salonie pytałem się sprzedawcę, jak to jest

z mocą 125, czy są zdławione, czy otwarte. On mi tak odpowiedział:

15KM, to one mają tylko w dokumentach, wszystkie to wersje 30KM 8)

- to było aproppos Cagivy Planet (chyba)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam w swoim mtx-ie NARAZIE 27 KM jest to nowa tuningowa 80cc mam tam jeszcze wydechy i całą reszte zarejstrowałem to na MOTOROWER a on moze mieć 4 KW kiedyśzłapali mnie na radar pod koniec sezonu 93 i hamowałem ze 110 dostałem upomnienie (bez karty jechałem) oczywiście mówią pchaj synku do domu ale za robiem ciach i dalej jechałem jednak jak bym miał karte to o prętkośc by się nie czepiali tak mi sie wydaje pozdro dla nieprzepisowych kierowców (ale bezpiechnych) :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11kw/15KM - to jest u nas w Polsce - w innych państwach moga mieć przecież troszkę inne normy

poza tym 11KM na 4tw pojemności 125 to norma niestety i nie sa to wersje zdławione

robienie 125 o mocy poniżej 30KM to paranoja?-dla mnie nie jeśli liczą sie walory uzytkowe i przede wszystkim trwałość-bo ja np nie chciałbym co 5h jazdy wymieniać zespołu tłok/cylinder

poza tym tymi 30toma konikami trzeba umieć się posługiwać bo na niskich obrotach taki motorek po prostu nie jedzie

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...