Skocz do zawartości

Honda Fireblade 900RR


FirEye
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Taa, założę się, że jeśli tylko trafi się kupiec to sprzedasz pierwszemu lepszemu.... a w te 170 KM na oko, to ja nie wierzę, pojedź na hamownie, zeskanuj wydruk, wstaw tutaj i jeśli ma 170KM stawiam CI kratę piwa... a jeśli nie ma Ty mi stawiasz... Jeśli jesteś pewien tego co mówisz to pojedziesz i zrobisz test. A poza tym to zawieszenie i rama jest konstruowana do danej mocy motocykla i można ją zwiększać, ale nie o 50KM przecież to się w głowie nie mieści, że zwiększyłeś moc moto o 45% nikt CI nie wierzy i koniec

 

PS. słaby kierowca kawy

co mnie obchodzi w co wierzysz i o co się założysz.

jak masz luźne pięć stów to daj, z chęcią zrobię test na hamowni, a jak nie masz to przyjedź kawą, złoję Ci dupsko i przeprosisz mnie na forum, a jak jak ty mi złoisz to ja napisze że ma 120KM. inaczej ta gadka jest zbędna.

co do 45% to po pierwsze naucz się liczyć bo różnica jest 43KM a to ze 127 robi 30%,

po drugie czytałem artykuł o VFR 750 którą ze 105KM dociągnięto do 180KM. przelicz sobie ten stosunek i przestań snuć smęntne teksty bo już mi się nie chce pisać.

tu jest link żeby nie było, że bajdurzę:

http://www.dynopro-racing.co.uk/tuningvfr.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorrki ze tak wtrace....

 

Jednej rzeczy niegdy nie zrozumiem.. dlaczego ludzie nie maja pokory...

 

FirEye - gdybys napisal ze wydaje ci sie ze po wszytskich zabiegach motor jest naprawde mocny, a ze jestes doswiadczinym motocyklista to masz wrazenie ze motor ma okolo 150-170 KM, ale ze nie byles na hamowni to nie masz potwierdzenia na papierze. POtwierdzeniem natomiast mocy moze by to ze lyknoles bez problemu ZX9R 2001.

 

Tyle. Troche inaczej napisane o niebo bardziej wywazona wypowiedz - moim zdaniem.

 

Forumowicze pogratulowali by Ci maszyny a Ty bylbys zadowolony.

A tak wyszedles na pionka co zna sie conajmniej slabo i do tego napina sie i rzuca broniac swojej niczym nie potwierdzonej teori o 170KM maszinie.

 

Sorry za off topic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorrki ze tak wtrace....

 

Jednej rzeczy niegdy nie zrozumiem.. dlaczego ludzie nie maja pokory...

 

FirEye - gdybys napisal ze wydaje ci sie ze po wszytskich zabiegach motor jest naprawde mocny, a ze jestes doswiadczinym motocyklista to masz wrazenie ze motor ma okolo 150-170 KM, ale ze nie byles na hamowni to nie masz potwierdzenia na papierze. POtwierdzeniem natomiast mocy moze by to ze lyknoles bez problemu ZX9R 2001.

 

Tyle. Troche inaczej napisane o niebo bardziej wywazona wypowiedz - moim zdaniem.

 

Forumowicze pogratulowali by Ci maszyny a Ty bylbys zadowolony.

A tak wyszedles na pionka co zna sie conajmniej slabo i do tego napina sie i rzuca broniac swojej niczym nie potwierdzonej teori o 170KM maszinie.

 

Sorry za off topic.

zgadzam się z Tobą i chyba w drugiej odpowiedzi napisałem, że pewnie nie ma równo 170KM ale na pewno ma sporo więcej niż 150.

tak czy siak rzeczywiście należy pisać tak żeby sie żaden zazdrośnik nie przypieprzał bezsensu.

MOJA HONDA MA OKOłO 170KM :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MOJA HONDA MA OKOłO 170KM mrugacz.gif

 

Około równie dobrze może być więcej jak i mniej :notworthy: Czyli jak ma tyle to powinieneś jechać tak samo jak Kawa ZX10R z 2004r :] a taka kawa to na śniadanko Cię łyka... I także powinieneś łykać Hondę 954 bo ona ma "tylko" 154 KM.... dziwne....

 

I ciekaw jestem jakie to było moto na którym jeździłeś co miało 200KM :biggrin:

Edytowane przez patrykt7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Około równie dobrze może być więcej jak i mniej :icon_razz: Czyli jak ma tyle to powinieneś jechać tak samo jak Kawa ZX10R z 2004r :] a taka kawa to na śniadanko Cię łyka... I także powinieneś łykać Hondę 954 bo ona ma "tylko" 154 KM.... dziwne....

 

I ciekaw jestem jakie to było moto na którym jeździłeś co miało 200KM :icon_mrgreen:

Nie wiem czy jeździ jak ZX10R, ale wziąłęm ZX9R.

200 konne moto na których miałem okazję pośmigać - KAWA ZX10R 2007 oraz 190KM Fireblade 1000 Repsol 2006.

pozdrawiam

 

oczywiście jak nie napiszę to zawsze się znajdzie jakiś czepialski.

Jeśli jednak ktoś faktycznie będzie zainteresowany kupnem to zapraszam do obejrzenia i przejażdżki, co pozwoli mu na obiektywną ocenę tej maszyny.

Pozdrawiam wszystkich motoholiców

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm a moze ktorys z doswiadczonych forumowiczow udzielajacych sie w tym temacie ma niedaleko do kolegi i moglby sprawdzic naocznie :flesje:

 

dzieki tej dyskusji kolega ma ogloszenie caly czas w czolówce strony :buttrock:

 

zeby nie bylo, dobrej transakcji zycze tak by sprzedajacy i kupujacy byl zadowolony :lalag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co mnie obchodzi w co wierzysz i o co się założysz.

jak masz luźne pięć stów to daj, z chęcią zrobię test na hamowni, a jak nie masz to przyjedź kawą, złoję Ci dupsko i przeprosisz mnie na forum, a jak jak ty mi złoisz to ja napisze że ma 120KM. inaczej ta gadka jest zbędna.

co do 45% to po pierwsze naucz się liczyć bo różnica jest 43KM a to ze 127 robi 30%,

po drugie czytałem artykuł o VFR 750 którą ze 105KM dociągnięto do 180KM. przelicz sobie ten stosunek i przestań snuć smęntne teksty bo już mi się nie chce pisać.

tu jest link żeby nie było, że bajdurzę:

http://www.dynopro-racing.co.uk/tuningvfr.html

 

Hm a moze zrobimy tak - wysle Ci 5 stów, wrzucisz wynik z hamowni i jak ma mniej jak 168 KM to zwracasz 2x .... co Ty na to ?

Edytowane przez RaY

Motocykle to nie wszystko, ale bez nich wszystko jest niczym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

scan/zdjecie wydruku + PAINT/PHOTOSHOP :banghead: i jest 170 jak byk :]]]]]]]]]]]]]]]]]

zgadzam się w 100% :lalag: .

w żaden sposób nie jestem w stanie udowodnić ile ma mocy podczas dysputy na forum :lalag:

pozdrawiam

 

Hm a moze zrobimy tak - wysle Ci 5 stów, wrzucisz wynik z hamowni i jak ma mniej jak 168 KM to zwracasz 2x .... co Ty na to ?

ja już napisałem co możesz zrobić...

 

hmm a moze ktorys z doswiadczonych forumowiczow udzielajacych sie w tym temacie ma niedaleko do kolegi i moglby sprawdzic naocznie ;)

 

dzieki tej dyskusji kolega ma ogloszenie caly czas w czolówce strony :crossy:

 

zeby nie bylo, dobrej transakcji zycze tak by sprzedajacy i kupujacy byl zadowolony :cool:

niestety żaden odważny się jeszcze nie znalazł a w okolicy cała masa motoholiców :lalag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...