Skocz do zawartości

Prowokacje


Rekomendowane odpowiedzi

Jak mam akurat nastrój to czasem pokazuję na co stać moje moto... Najczęściej z pod świateł. Nie spotkałem jeszcze puszki która by mi dała radę (może z raz lub dwa było ciężej ale i tak byłem górą :P )...

 

Baaardzo rzadko ścigam się już w ruchu, zwykle odpuszczam... No chyba że ja zaczynam wyprzedzać a w tym momencie burak w puszce się budzi że on nie chce być wyprzedzony przez moto... To już mnie wtedy ku*wica bierze i nie odpuszczam... Na szczęście mam dość elastyczny silnik i najczęściej nawet redukcji nie muszę robić, wystarczy mocniejszy ruch manetką...

 

 

Ze śmieśniejszych sytuacji... :clap: Raz wieczorem jakieś dwie laski w puszce chciały się ścigać (nie pamiętam co miały ale chyba jakąś Toyotę klasy Corolla)... Tak do około 70 [km/h] specjalnie ruszałem równo z nimi, z tym że w ich puszce mało silnik z ramy nie wyskoczył tak go piłowały ! :flesje: A po tym... Odkręciłem manetkę już bez cackania się :crossy: Nie wiem jaką miały minę bo zostały chyba ze 2 światła z tyłu... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh czytając nie które komenty jestem po prostu blady z was :crossy:

Dzisiaj tez mialem podobny przypadek ale za to zdeczka hamski w moją strone , ale luzik jestem motocyklistą wiec to standard.

Wracam do domu jeszcze(30km) w nie zabudowanym jedzie przedemną Audi A3, ciemne szyby, aluski, zawieszenie obnizone ogólnie robione pod publike :clap:

Wlekł sie strasznie wiec go wyprzedzam, cyk lusterko cyk kierunek i ogień , kolo momentalnie jakby zjechał w lewą strone tak ze miałem zawachanie czy sie pchać czy zostać . Zostałem i czekałem az wróci "na swój pas". Gdy zjechał nie odpusciłem i go wyprzedziłem. Dojezdzamy do zabudowanego jakaś wioska. Jade sobie spokojnie 50km\h moze 60km\h rozglądam sie na pobliskie laski stojące na Pks a tu nagle jakiś kiep z całym impetem trąbi mi od tyłu (az prawie podskoczyłem). Zerkam w lusterko No tak Audi sie spieszy:) Próbował wyprzedzać dosłowanie wszędzie, na pasach na skrzyżowaniu bez świateł, na zakrecie moge tak wymieniać a ze wioska długa bo 8km (3 w europie ponoć, ale to tak dla ciekawości:D) Jednak postanowiłem nie po puszczać i do samej końca wioski przyspieszałem gdy chciał mnie wyprzedzic, naturalnie w miare nawierzchni i nateżenie ruchu. A ze było pusto na drodze to sobie nie wyprzedził:flesje: I mysle ze większe zagrożeniem by stworzył gdyby mnie wyprzedził i pruł 140km\h tą aducią po tej wiosce niz ja ze nie pozwoliłem mu sie wyprzedzic (chyba miał lekkie koty bo palec srodkowy wystawiał przez okno ) Lamus!

Edytowane przez adrian44
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chamstwo z predemytacją! Chodz moje CEBULA nie jest sportową maszyną to jak widać nie liczy sie tylko sam sprzęt :D Ostatnio mój kumpel który kupił Suzuki gsxr 750 srad, mówi do mnie "chodz zobaczymy ile metrów za mną bedziesz ". A ze moto miał 2 dni to nawet nie w jezdził sie w moto co dopiero mówić o winklach...na sportowo ;) . Na prostych sporo uciekłał na zakretach cały czas noga na hamulcu i zero pochyłosci na zakręcie :icon_razz: Troche nie wiedział co powiedzieć jak dojechalismy do umówionego miejsca . Chyba mysli nad kupnem 1000ccm :banghead: hah

Edytowane przez adrian44
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś jak jeździłem moto typu GPZ 500 cebulka itp to często mi się zdarzało że rożni "amatorzy odzieży sportowej" próbowali pokazać jak szybko ich 15 letni golf GTI :biggrin: potrafi jeździć od czasu jak jeżdżę plastikami praktycznie tego nie zauważam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja uwielbiam tak ze ... po podpuszczeniu przez danego delikwenta daje w palnik ale tak do 50 max 60 km/h później momentalnie odpuszczam ... delikwent sie cieszy i dolatujemy do następnych świateł wtedy on staje w korku a ja kulturalnie przemykam miedzy stojącymi autkami i jestem na first position ... no i wtedy koleś wku***nie na max no bo nawet jakby chciał drugi raz to nie może ani pokazać ani konkurować ... no i kwitnie w koreczku a ja już na następnych światłach .... :biggrin: :crossy: ;) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wczoraj ciągnął się za mną w Markach koleś w Evo7. Jechał z dziewczyną i bardzo starał się mi (albo jej) udowodnić, jaki jest szybki i jak łatwo objedzie motocykl. Aż do pierwszych świateł... Mimo, że z pewnym wysiłkiem, to jednak na następnych światłach byłem przed nim. Potem jechał już pokornie i spokojnie :)

 

 

...hehehe, siedze troche i czasem na forum subaru i tam tez pisza takie teksty... jak wycieli motocykl na swiatlach i jaka "koles" mial mine ;) ...mnie tez podpuszczaja, jak widza niepozornego bandita 400 (i tak nie wiedza, ze 400 ;) - ostatnio gosciu na stacji benzynowej pytal mi sie czy to 750?? ;) :biggrin: ) ... i babskie warkoczyki :crossy: ...a ja czasem daje sie podpuscic, w koncu 180 da sie z niego wyciagnac :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najgorzej jak kogoś wyprzedzam a on daje po pi*dzie! to już ku*estwo jest

a to już się kwalifikuje do kryminału.

 

... i babskie warkoczyki :biggrin: ...a ja czasem daje sie podpuscic, w koncu 180 da sie z niego wyciagnac :notworthy:

Ty Monia tak nie szalej, bo ci jeszcze warkoczyki pourywa... szkoda by było :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...hehehe, siedze troche i czasem na forum subaru i tam tez pisza takie teksty... jak wycieli motocykl na swiatlach i jaka "koles" mial mine ;) ...mnie tez podpuszczaja, jak widza niepozornego bandita 400 (i tak nie wiedza, ze 400 :lapad: - ostatnio gosciu na stacji benzynowej pytal mi sie czy to 750?? :icon_eek: :icon_eek: ) ... i babskie warkoczyki :banghead: ...a ja czasem daje sie podpuscic, w koncu 180 da sie z niego wyciagnac :cool:

Tak to jest z banditami 600 czy 1200 trudno jest rozróżnić :biggrin: . Co do podpuszczania to uważaj, jeźdz z głową i lepiej rób z nich idiotów, niż masz zapier***ać jak szalona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojjj da sie rozróżnić na pewno po mocy :D

 

...przeciez buraki w pseudogietekach sie i tak na tym nie znaja :icon_eek: Ty to wiesz, ja to wiem i wszyscy na tym forum :biggrin:

 

 

 

Co do podpuszczania to uważaj, jeźdz z głową i lepiej rób z nich idiotów, niż masz zapier***ać jak szalona.

 

Osiemnastka juz mi prawie dwa razy stuknela, mam dla kogo zyc... :cool: zapie**alam tam, gdzie mozna :icon_eek:

 

 

Ty Monia tak nie szalej, bo ci jeszcze warkoczyki pourywa... szkoda by było :banghead:

 

Yoss to Ty jestes?? Myslalam, ze zamieniles motocykl na grande punto ;) nie boj zaby, dzielna jestem i dbam o się :lapad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow cóż za szybka reakcja :icon_eek:

No co do tego to masz racje nie rozrózniają , najwyzej potrafią przeczytać marke moto, ale nawet to nie raz sprawia trudność :banghead: nie którym.

Widze ze Monika "lubisz zapie**alać" :lapad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze ze Monika "lubisz zapie**alać" :lapad:

 

...korzystam z miejsc gdzie mozna odkrecic i to robie - chyba wszystkich posiadaczy 2oo kreci predkosc... ale ja naprawde jestem ostrozna i w miescie nie podaje, pozwalam sobie raczej na wylotowkach :banghead:

...i bierz z Moni przyklad :icon_eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawostka: jeździmy sobie z bratem na motorowerach w nocy po mieście, a tu na pewnych światłach jakiś maczo chce się ścigać. I żeby nie było, ja na CB50J zawsze wyglądałem jakbym na psie jechał. Desperat jakiś? :icon_eek:

Edytowane przez brys
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...