Skocz do zawartości

Szlif Policjanta


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Może jechał za szybko...

 

Czasami policja też przekracza dozwoloną prędkość ... ( bez wyraźnego powodu )

Na pewno jechał za szybko. Gdyby stał w miejscu to by się raczej nie wyłożył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno jechał za szybko. Gdyby stał w miejscu to by się raczej nie wyłożył.

 

 

Nigdy Ci się nie zdarzyło być blisko położenia moto, w momencie kiedy stałeś i stawiałeś moto "na kosie" ? :icon_question: Choć Twoje moto lekkie chyba jest, to może nie... :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście nie mam nic do policji, jak zasłużyłem to powinienem ponieść karę

 

niby tak... ale nie w przypadku naszej policji...

Powiem Ci tak - jakies 6-8 lat temu po powaznym wkurwieniu na policje, zmowilismy sie w jakies 8 osob, kazdy mial zlokalizowac 2-3 policjantow z drogowki gdzie mieszkaja itd, w parach samochodami jezdzilismy za nimi po miescie w czasie gdy nie byli w pracy - ZADEN nawet nie probowal jezdzic przepisowo- predkosc to 100%, stawianie na zakazach, stopy, ciagle linie - po prostu KAZDY... w sumie nakrecilismy okolo 20 policjantow z drogowki, zeby ku*wa chociaz jeden po cywili probowal jechac przepisowo...

nie wiem co z tym materialem znajomy dalej zrobil,ale zalozylbym sie o skrzynke wodki, ze gdyby teraz taka akcje zrobil - byloby podobnie

 

wiec zanim zaczna sie do nas przypierdalac niech zrobia rachunek sumienia ile razy zlamal przepis jadac do pracy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie nakrecilismy okolo 20 policjantow z drogowki, zeby ku*wa chociaz jeden po cywili probowal jechac przepisowo...

nie wiem co z tym materialem znajomy dalej zrobil...

wysłać te filmy na policję, przecież teraz wlepiają mandaty łamiacym przepisy, nakręconym nawet przez prywatne osoby :lalag:

sam nie wierzę w to co piszę :clap: :crossy:

Edytowane przez yoss
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wczoraj widziałem granatową beemkę na grojeckiej/malowniczej. Granatowa, nieoznakowana i kierowca nieoznakowany. I tu rodzi się pytanie. Czy ta po szlifie stoi dalej w serwisie? Bo jak tak to mają dwie?!

Tak, Beemki są dwie. Jedna granatowa, druga grafitowa. A' propos czy ktoś je ostatnio widział?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niby tak... ale nie w przypadku naszej policji...

Powiem Ci tak - jakies 6-8 lat temu po powaznym wkurwieniu na policje, zmowilismy sie w jakies 8 osob, kazdy mial zlokalizowac 2-3 policjantow z drogowki gdzie mieszkaja itd, w parach samochodami jezdzilismy za nimi po miescie w czasie gdy nie byli w pracy - ZADEN nawet nie probowal jezdzic przepisowo- predkosc to 100%, stawianie na zakazach, stopy, ciagle linie - po prostu KAZDY... w sumie nakrecilismy okolo 20 policjantow z drogowki, zeby ku*wa chociaz jeden po cywili probowal jechac przepisowo...

nie wiem co z tym materialem znajomy dalej zrobil,ale zalozylbym sie o skrzynke wodki, ze gdyby teraz taka akcje zrobil - byloby podobnie

 

wiec zanim zaczna sie do nas przypierdalac niech zrobia rachunek sumienia ile razy zlamal przepis jadac do pracy

 

Jak do znajomego, który kilkadziesiąt lat jeździ samochodem Policjant młody się doczepił że nie zatrzymał się na STOP'ie, to się go znajomy wprost zapytał, czy On też tu zawsze staje na tym STOP'ie ? I czy też tak ściśle przepisów się trzyma..? I... Policjant go puścił :smile:

Mnie też się doczepili do STOP'u i stwierdziłem że muszę nakręcić komórką jak tam radiowóz przejeżdża bo też nie staje na tym STOP'ie (!), i jak mnie następnym razem zatrzymają to puszczę im z komórki ten filmik i poproszę żeby sobie też wypisali mandat... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, Beemki są dwie. Jedna granatowa, druga grafitowa. A' propos czy ktoś je ostatnio widział?

 

 

Dzis kolega mi mowil iz jedna jechala zanim wyprzedzila go pokiwali sobie glowami i tyle :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak kiedyś policja zacznie normalnie pracować i nie będzie dawać mandatu za byle co

Obawiam się że "jak kiedyś policja zacznie normalnie pracować" (czyli tak jak np w Europie, i będzie ich tylu ile w Europie, i będą mieli taki sprzęt jak w Europie) - to dopiero wtedy będą walić mandaty za naprawdę byle co, za wszystko. W Austrii zapłaciłem 31€ za 87/70 - i koledzy z firmy (Austriacy) pocieszyli mnie że miałem wyjątkowe szczęście jako obcokrajowiec, bo oni normalnie zapłaciliby między 50 a 100...

Tyle że w takim np Wiedniu nikt po mieście nie jeździ szybciej niż - powiedzmy - 60 na '50'. Jak ktoś jedzie szybciej, skręca bez strzałek, przejeżdża na żółtym - to na bank PL na tablicach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak do znajomego, który kilkadziesiąt lat jeździ samochodem Policjant młody się doczepił że nie zatrzymał się na STOP'ie, to się go znajomy wprost zapytał, czy On też tu zawsze staje na tym STOP'ie ? I czy też tak ściśle przepisów się trzyma..? I... Policjant go puścił :)

 

Ooo a jak mnie złapali gdy jechałem 60-ką na ograniczeniu do 30-tu też się spytałem pana polucjanta czy jeździ w tym miejscu 30 km/h ale jego to tylko bardziej wk...wiło :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może po prostu to była awaria sprzęta. Engels coś na początku wspominał, że policjant najpierw stał i coś dłubał w sprzęcie.

 

Coś tam dłubał... Ale nie wiem czy akurat naprawiał czy tylko poprawiał na obie lusterka i rękawiczki :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...