Skocz do zawartości

poszukuje motorka


Luk@ss
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

yy może skuter Modo ja z kumpelom w deszcz i wiatr 86 jechałem naprawde zarąbisty on pojedzie więcej ale jak pojedziesz tylko ty to chłopie ponad 90 także wybierz Modo on kosztuje 4000 może kupisz ale raczej napewno :cool::bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuje motorka z prawdziwego zdarzenia jak np. Yamaha R1 tylko motoroweru. Zna ktos taki???

Zna.

 

Yamaha TZR

Honda NSR, NS-1

Aprilia RS

Cagiva Mito

 

i inne. Tematów o tych motorkach było już dużo, wierz mi :wink:

Polecił bym Ci Honde NS-1 80/50. Jest najszybszy(120-130km/h) i dosyć wytrzymały.

Wiem że chodzi o motorower ale jeżeli byś zrobił prawo jazdy kategori A1 to jeszcze szybsze są Honda NSR 125 czy też może CBR 125 :bigrazz:

Pozdrawiam Pix.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że chodzi o motorower ale jeżeli byś zrobił prawo jazdy kategori A1 to jeszcze szybsze są Honda NSR 125 czy też może CBR 125 icon_rolleyes.gif

 

Cagiva Mito jedzie złoty osiemdziesiąt...

 

A mógłby mi ktoś powiedzieć na czym polega to prawko A1? Bo nie za bardzo się orientuje

 

Prawojazdy A1 możesz zdawać gdy masz ukończone 16 lat. Polega ono na tym , że możesz jeździć na motocyklach do pojemności 125cm3 a także mocy nie przekraczającej 15km. Jednak tego ostatniego przepisu nikt się nie trzyma(DT 125 = 27KM, podobnie inne sprzęty, nie mówiąc o KTM EXC 125 =40KM)

www.odszkodowania-wlodarczyk.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz dużo kasy i niedługo 16 urodziny to ja na Twoim miejscu zrobiłbym A1 i kupił NSR 125. Nie polecam 125/50 bo to ciagłe życie w stresie, za każdym razem koło patrolu policji gacie pełne, szczególnie w młodym wieku może to wzbudzic podejrzenia:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuje motorka z prawdziwego zdarzenia jak np. Yamaha R1 tylko motoroweru. Zna ktos taki???

 

Szukasz czegoś w rodzaju R1 to świetnie się skłda bo ja mam Ogara w czerwono białym malowaniu R1 i oczywiście na sprzedaz. :icon_mrgreen:

 

Chyba najlepszy motocykl jaki możesz kupić zarejestrowany na motorower to NS1. Jest bardzo szybki jak na swoja pojemność właściwie bezawaryjny i świtnie wygląda i można ją juz dość tanio kupić. Jednyne co może w niej razcić a przynajmniej mi przeszkadza to brak rozrusznika i wypełnienia czachy.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cagiva Mito jedzie złoty osiemdziesiąt...

 

No oczywiście masz rację ale ja napisałem że są jeszcze szybsze są co nie oznacza że napisałem najszybsze :) Wiesz, Cagiva to już chyba inny przedział pojemościowy no i cenowy również więc trzymajmy się motorowerów a o takich mowa w tym temacie.

 

 

@Luk@ss rozglądałeś się za czymś? Co by Ci pasowało?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

bedzie zdecydowanie najszybszy...a i wyglad R-1 ma :) :biggrin:

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...