Skocz do zawartości

Brudna fota


Rekomendowane odpowiedzi

ahhh cios poniżej pasa na forum gdzie jest 96 % facetów motocyklistów z podwyższonym poziomem testosteronu.

Dziewczyna wstawia zdjęcie w staniku.....

 

pewnie wiele osób jak zobaczyli tylko jej zdjęcie to już wiedzieli na co zagłosują ... xD xD xD ale nie ukrywam że sam bym na nią zagłosował gdyby nie to że Honor karze mi wspomóc brudnego towarzysza.

 

Już rozsyłam do kumpli temat żeby pomogli .....

 

 

NIE PODDAMY SIĘ!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze Aśka w ofensywie PM-y wysyła, potrzebna mobilizacja !!! ruszam na forum enduro-adventure zobacze może ktoś tam jeszcze został. Piszcie do znajomych PM-y, jeszcze jest szansa !!

gdybyś nie zaczął grać nie fair zakładając temat na forum, to i PMy nie były wysyłane. a tak to masz, co chciałeś :icon_mrgreen:

ale nie ukrywam że sam bym na nią zagłosował gdyby nie to że Honor karze mi wspomóc brudnego towarzysza.

 

 

dzięki. mimo braku głosu :icon_razz: :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdybyś nie zaczął grać nie fair zakładając temat na forum, to i PMy nie były wysyłane. a tak to masz, co chciałeś :icon_mrgreen:

 

dzięki. mimo braku głosu :icon_razz: :icon_mrgreen:

No to dalej nie grasz fair bo nasze tametu to odpowiedz na Twoj kombinezon :icon_razz: Wiec teraz trzeba wszystkei przykleic :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to dalej nie grasz fair bo nasze tametu to odpowiedz na Twoj kombinezon :icon_mrgreen: Wiec teraz trzeba wszystkei przykleic :icon_razz:

ejże. przecież Marcin tez jest na swojej fotce. a że musiał się zakryc błotem, żeby ładnie wyjść, to już nie moja wina :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ahhh cios poniżej pasa na forum gdzie jest 96 % facetów motocyklistów z podwyższonym poziomem testosteronu.

Dziewczyna wstawia zdjęcie w staniku.....

jak dla mnie to to jest żałosne.... to tak jakby im dziewczyny/żony nie dawały i na widok nawet nie odkrytego ciała ... tracić głowe.... no bo co też może być powodem tylu głosów (znaczy sie o gustach sie nie dyskutuje ale to moja opinia) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przewaga się powiększa :(

 

ja dałem temat tutaj, ty mogłaś dać w nakedach, a nie wysyłać PMy do całego forum :D

 

Nie dygaj kolego i tak ta fota wymiata na maxa.

Jak jeszcze mailbys te widly z awatara przywizane do pleców to w ogóle hard shit grind gore :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przewaga się powiększa :P

 

ja dałem temat tutaj, ty mogłaś dać w nakedach, a nie wysyłać PMy do całego forum :D

temat w nakedach założył Belgu. i temat wyleciał do oczyszczalni.

 

poza tym ja wolę indywidualne podejście. a nie tak-bezosobowo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo ogonek i ryjek sa moim orężem! prawdą i rozumem zło przezwyciężę! dzieki mocy Planety Kwiiiik!!

 

jakoś strasznie szybko Panowie Leśni Ludkowie wpadają w zażenowanie. co jest o tyle dziwne, że sami w tej zabawie biorą aktywny udział :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...