Skocz do zawartości

jaka opone do kawasaki gpz 500s 93r??


Rekomendowane odpowiedzi

witam

140 powinna wejść, ale nie wiem jak ona będzie się zachowywać na winklach :cool: Może być tak, że wszystko będzie ok, a może być tak, że na zakręcie ona Ci się po prostu zsunie, a wtedy to nie chce wiedzieć jak będziesz wyglądał.....

 

Słyszałem, że ludzie wsadzają do GS 500E (takiego mam) 140/70/17 i wszystko idealnie gra (standard 130/70/17)....

 

Może w twoim przypadku lepiej wstawić albo standard albo 130/90/16, ale wybór i tak zależy od Ciebie.

 

Pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja w Hondzie CB 450S miałem po starym właścicielu założoną 160/60/18 ale zmieniłem na taką jak w serwisówce 110/90/18

50 to jest znaczna różnica.

 

Nie ma po co zakładać ja miałem 130 z tyłu ale przy 17 w GPZ, możesz spieprzyć prowadzenia... a nie ma sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja w Cb seryjną opone mam 130/80/17 wczoraj zalozylem 140/80/17 i powiem ze róznicy nie ma zadnej.. Malo tego teraz mi sie lepiej (pewniej) wchodzi w winkle...Co do przyspiszenie i predkosci to to samo.. Zrobilem test i mysle ze o jeden rozmiar nie ma róznicy ...

Nie wiem co by bylo jakbym zalozyl 150 ale na razie nie ma potrzeby:)

Co do gpz kumpel mial zalozoną 150 i wiem ze jezdził! Nie wiem czy cos przerabiał w kazdym razie laczek pokazny i bardzo fajnie sie prezentował. Z tego co pamietam to nie narzekał na spadek przyspieszenia mocy czy cos takiego!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już chciałem lecieć zobaczyć jaka jest u mnie ale zapomniałem że moto na serwisie stoi:PP wydaje mi sie że mam 130 i nie widzę potrzeby wsadzania innej.140 wejdzie ale po co???Miałem w Jawie 350TS 130 i poza walorami estetycznymi wlasciwie nie posiadała żadnych innych mogę wstawić fotę jak chcecie i jak znajde to zobaczycie.Swoją droga to opony o większym rozmiarze często powoduja utrate stabilności, problemy w prowadzeniu,wieksze spalanie paliwa itp.Pozdrawiam

fotki http://img132.imageshack.us/my.php?image=p1010005mj3.jpg

http://img142.imageshack.us/my.php?image=p1010006yf9.jpg

Edytowane przez kuba3ma
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znalazlem jakas oponke narazie ja wezme 120/80/16 ale szukac bede dalej (ta jest o 1cm nizsza) mam kolege ktory sprzedaje opony wiec moze cos sie trafi ladnego w rozmiarze 120/90/16 albo 130/90/16. ta opona co jest na motorku moim to tylko do spalenia sie juz nadaje nawet niebede juz nim wyjerzdzal bo strach!!!! wczoraj jak wjezdzalem na ulice do mnie to zaczynajac od pierwszego biegu a konczac na trzecim opona caly czas mi boksowala dopiero tak pod koniec 3go biegu zlapalem przyczepnosc wiec czyste szalenstwo!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...