Skocz do zawartości

Yamaha WR250R


Rekomendowane odpowiedzi

Co do TEAMATU to ja bym tej WR nie brał .. mi sie totalnie nie podoba .. jest zbyt przerobiona na SM a u mnie otworzono nowy sklep motocyklowy i mają tam WR 250 nówkę za 22 tys sprowadzana ze stanów i o wyglądzie ooooo wiele bardziej rasowego enduro niż takiego podchodzącego na na SM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do TEAMATU to ja bym tej WR nie brał .. mi sie totalnie nie podoba .. jest zbyt przerobiona na SM a u mnie otworzono nowy sklep motocyklowy i mają tam WR 250 nówkę za 22 tys sprowadzana ze stanów i o wyglądzie ooooo wiele bardziej rasowego enduro niż takiego podchodzącego na na SM

Gdyby było mnie stać na dwa motocykle, to byłyby to dwie WRki, WR250F i właśnie WR250R.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zwróciliście uwage na krzywe mocy i momentu modeli WR250R i WR250F do około 7-8tys. czyli na niskich i średnich obrotach WR250R ma więcej mocy i momentu od wyczynowej siostry. Niestety potem wyraźnie dołuje. To moze być całkiem ciekawy motocykl do endurowania. Mógł by go ktoś w końcu kupić i powiedzieć jak to lata :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak napisalem, mialem okazje sie przejechac tym motocyklem i bylem rozczarowany. O wiele slabsze od mojej DR'ki 350, czulem sie jakbym jechal na jakies 4suwowej 125. na kolo z 2 z wieeeeelkim trudem, dobre to jest dla mlodzienca ktory chce zaczac przygode z enduro majacym nadmiar gotowki. Jesli chodzi o autora tematu to tak jak powiedzialem za ta cene ma sie juz nowke DR-Z 400 S z salonu z wiekszym potencjalem. Szczerze nie wiem gdzie podzial sie ten moment i konie. Takie moje odczucia po przejechaniu sie maszyna... Natomiast WR 450, ktora tez sie w tym samym dniu przejechalem to juz zupelnie inna szkola jazdy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze mna jest maly problem...nie mam doswiadczenia w jezdzie motocyklami a w majowym swiat motocykli przeczytalem ze Wr250r to uniwersalny motocykl enduro dajacy radosc w kazdych warunkach. :)

Ja potrzebuje czegos co dowiezie mnie do pracy(w miare wygodnie) polnymi oraz utwardzonymi drogami ok. 60 km dziennie bedzie w miare tanie w eksplatacji i w sumie nie musi byc nowe. Jednakze obawiam sie zakupow uzywanach motorow, szczegolnie enduro (nadmierne katowanie).

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam. Na motocyklach enduro i motocross jestem zupełnie zielony ale chciałbym tak z ciekawości dowiedzieć się jakie sa mniej więcej koszty utrzymania takiej wr 250r. Spalanie w mieście nie powinno chyba przekroczyć 5 l?. Ciekawe jak w terenie?. Jak to w ogóle jest z tą eksplatacją. Bo kiedyś gdzies wyczytałem co prawda o crossie 125 bodajże to był ktm... i tam ceny były naprawde bardzo wysokie jesli chodzi o eksplatacje. Mysle że taki 4-suw będzie tańszy o wiele w utrzymaniu i części tak często nie trzeba wymieniać.?. Poprawcie mnie jeśli się myle :biggrin: .POZDRO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie czytales o ktm 125 wyczonowce, jezeli zaczynasz to nie masz co tego porownywac tam chlopaki wyciskaja z tego sprzeta 100% jest on caly czas krecony na maxa, 1 tlok na 2,3 sezony jak nie bedziesz cisnal powinienes wymienic ogolnie nie bedzie zle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...