Skocz do zawartości

Motocykl z boczna przyczepa


Patrycha_G
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wiesz my nie potrzebujemy zadnych korowodów, poniewaz te juz mamy tylko wlasnie ten twoj motor z przyczepka. :D Ale jesli nie pozyczysz, to moze ktos inny sie znajdzie, kto nam taka mozliwosc udostepni. :)

Jak masz już korowód to za przeproszeniem nie zawracaj dupy.

PS

A może pożyczysz mi swoje autko, skoczę sobie na weekend nad morze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zalezy od podejscia. W ten sposob patrzac to kazy "szpanuje" bo malo kto jezdzi do slubu wlasnym lub tym bardziej wlasnorecznie wyremontowanym pojazdem.

 

Sam jak jeszcze mialem ruska z koszem, to tez mialem plan takiej podrozy do slubu. Niestety lalo i trzeba bylo na szybko auto skolowac.

A kto jeździ nim sam?, bez kierowcy, właściciela??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz już korowód to za przeproszeniem nie zawracaj dupy.

PS A może pożyczysz mi swoje autko, skoczę sobie na weekend nad morze :crossy:

 

Hej prawdziwy twardzielu!

Bądź łaskawie bardziej uprzejmy ponieważ rozmawiasz z dziewczyną.

Grzecznie zapytała, ma swoisty problem a Ty po niej jedziesz.

Masz zaprzęg że się tu tak nadymasz?? Jeżeli nie to ty nie zawracaj dupy jak to ładnie ująłeś.

 

Ja gdybym dysponował czymś takim to udostępniłbym, to tylko przejażdżka kilkanaście Km.

Można sporządzić odpowiednią umowę i po kłopocie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej prawdziwy twardzielu!

Bądź łaskawie bardziej uprzejmy ponieważ rozmawiasz z dziewczyną.

Grzecznie zapytała, ma swoisty problem a Ty po niej jedziesz.

Masz zaprzęg że się tu tak nadymasz?? Jeżeli nie to ty nie zawracaj dupy jak to ładnie ująłeś.

 

Ja gdybym dysponował czymś takim to udostępniłbym, to tylko przejażdżka kilkanaście Km.

Można sporządzić odpowiednią umowę i po kłopocie.

 

Dziekuje agrupa za zrozumienie. Ciesze sie, ze ktos mysli podobnie... Przeciaz wiadomo, ze jesli znajdzie sie ktos taki, kto nam udostepni motor z przyczepka :notworthy: to niezwlocznie do niego osobiscie pojedziemy, zeby kontakt nie ograniczal sie do rozmow prowadzonych na forum. :biggrin: A z kosciola do zamku sa tylko 2 kilometry, wiec jak napisales przejazdzka nie bedzie daleka! (a szkoda!) :flesje:

Wiec ja sie nie poddaje i szukam dalej :biggrin:

 

Jak masz już korowód to za przeproszeniem nie zawracaj dupy.

PS

A może pożyczysz mi swoje autko, skoczę sobie na weekend nad morze ;)

 

Gumis jak nie rozumiesz najprostrzych spraw, to lepiej nie zabieraj glosu w debacie. Ja ani na ciebie nie krzycze, ani nie wyzywam od szpanerow, wiec troche sie uspokoj i pozwol innym decydowac o tym czy pozycza cos czy nie.

 

Prince ale ty nie masz kosza :wink:

 

A co do porzyczenia ruska z wózkiem bocznym to wątpie aby ktoś porzyczyl swój motocykl nieznajomemu, pozatym trzeba umieć tym jeździć, między innymi skręcać :)

 

 

No, nieznajomym jest sie tylko na poczatku, my chetnie sie osobiscie poznamy :flesje: A co do umiejetnosci jezdzenia, to pozyczajacemu powinien wystarczyc fakt, ze mamy wszystkie mozliwe kategorie prawa jazdy od osobowki po traktor z przyczepa :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez mam negatywne zdanie na ten temat. Ostatnimi czasy z motocyklistow robi sie malpki upiekszajace rozne festyny, odpusty, sluby i duperele. Kiedys parada motocykli byla zarezerwowana wylacznie na slub motocyklisty i to bylo normalne. Dzisiaj jak ktos chce mioec atrakcje na imprezie to zaprasza ludzi na motorach i juz jest kolorowo.. Zenua..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do umiejetnosci jezdzenia, to pozyczajacemu powinien wystarczyc fakt, ze mamy wszystkie mozliwe kategorie prawa jazdy od osobowki po traktor z przyczepa :buttrock:

Do jazdy z kolaską nie wystarczy mieć prawko na traktor, no chyba że zdając na traktor ciągało sie przyczepe z boku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do jazdy z kolaską nie wystarczy mieć prawko na traktor, no chyba że zdając na traktor ciągało sie przyczepe z boku.

 

 

 

hihihihi traktor z wozem z boku, niezle hahahaha

ale tak serio to naprawde cza sie wiele napocic zeby nauczycsie latac statkiem i nie przybrac jakiegos slupka albo- ja sprite ty pragnienie hehe

sam ostatnio udostepnilem znajomemy eme do zdjec weselnych, popykali fotki na moto, ale zeby ktos prowadzil moja eme to raczej nie zgodzil bym sie na to, no chyba ze pisemna umowa i podwujna wartosc moto wpisana :buttrock: albo zastaw :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to bym się poważnie zastanowił nad tym motocyklem. Dlatego iż wszyscy będą się zachwycać motocyklem a nie panną młodą ,i będzie biedula niedopieszczona , ato jest żecz nadwyraz niebezpieczna

dla młodego jasna rzecz. A CO BĘDZIE JAK SIĘ MŁODEMU TAKA EMKA BARDZIEJ ZWIDZI NIŻ PRZYSZŁA ŻONA,STRACH POMYŚLEĆ.

Ja bym takiej odpowiedzialnści na siebie niebrał , i najlepiej to NIEPOŻYCZAĆ

 

ps. Kobieta jest tworem nieodgadnionym , tak jak ruski motor nawet bez przyczepki

Czy mam rację ???????????????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...