Skocz do zawartości

Pierwszy chopper , czy warto ?


veronx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , szukam motocykla w dość niskiej cenie , jak sądzicie czy Yamaha z tej aukcji jest warta tych pieniędzy ? kurcze niby nie dużo , niby stan techniczny ok , tylko te malowanie , piszcie co sądzicie na ten temat , będę wdzięczny , pozdrawiam

 

 

link do aukcji :

http://moto.allegro.pl/item351689369_yamah...ago_xv_250.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Ten pierwszy jest po prostu wybrakowany. Brak osłony filtrów powietrza, jednej osłony silnika tam z prawej strony na dole. Nie wiadomo jak chodzi. Skoro nie ma tych osłon (filtra powietrza) to znaczy, że pewnie leżał na glebie i osłony popękały bo są z plastiku.

Ten drugi jest lepszy. Mimo to dobrze szukasz, bo w razie czego są dostępne chińskie części od KEEWAY Supershadow lub Zipp Roadstar. To lustrzane kopie Yamahy i mechaniczne części pasują tutaj pięknie. Sam jeżdżę taką i jestem zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie myślałem też nad tymi wszystkimi keeway itd ale trochę się tych sprzętów boje , pieniążków max jakie mogę mieć to 4 k , resztę wole przeznaczyć na porządne ubranie :biggrin: motocykl duży (pojemnościowo) nie jest mi potrzebne bo w żadne trasy nie jeżdżę , ot przejażdzki wieczorkiem spokojnie przy 80 km/h , no to czekam na porady co tu jeszcze szukać . Na chopperach nie znam się kompletnie ponieważ do tej pory przerabiałem wszelkie MZ ,Jawy a ostatnie 2 sezony jeździłem gsx 550 , a junaczek to czysta pasja , pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt bez powodu nie maluje na tak koszmary kolor motocykla. Pewnie jest "trochu szpachi" popsikane pistoletem i heja - może ktoś straci na nim pieniądze. Tego sobie odpuść. Ogólnie motocyklem fajnie się jezdzi - na kursie na prawko nim śmigałem :)

Edytowane przez Batman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość centymetr_sześcienny

Ten pierwszy to rzeczywiście bluźnierstwo. Chińskiej kopii szczerze nie znam, ale mój kumpel ma chińczyka z jednym garem (nie pamiętam nazwy). Wygląda dobrze z 20m, ale jak się przyjrzysz, to kable mu wystają, plastik wygląda jak du.pa za krzaka, pali też jakoś śmiesznie, ale mam nadzieję, że się mylę co do podróbki keewaya.

 

Nie chce Cię oczywiście do zakupu zniechęcać, po prostu musisz wszystkie modele zobaczyć na żywo, tak będzie najlepiej.

No i nie sugeruj się cenami z allegro, najczęściej udaje się urwać ten tysiąc, więc za 4k japończyka kupisz. Rozsądny z Ciebie facet, ja najpierw kupiłem moto, a ubrania cruiserowego nie mam do dziś:bigrazz:

Edytowane przez centymetr_sześcienny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem krótko ..dla mnie to szrot i szkoda kasy ..lepiej poczekać , uzbierać albo pożyczyć i kupić coś lepszego bo do tego to będziesz tylko dokładał ..fakt że za takie pieniądze nic nie kupisz lepszego ajuż napewno nie chopera alewarto się zastanowić nad taką tranzakcją i dobrze to przemyśleć.............

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mądre rzeczy mi tu radzicie droga brać motocyklowa , w jednym na pewno się zgodzę , chopper w tym przedziale cenowym nie będzie najlepszym rozwiązaniem . Z pieniążkami krucho , raz , że mam moje pierwsze autko na utrzymaniu , dwa , że pensja w pracy skormna (siedzę właśnie na nocce...) . A na coś lepszego (tudzież młodszego mnie po prostu nie stać). Miałem kiedyś MZ 251 i chyba wrócę do tego motocykla , do moich wymagań wystarczy ,a na boku będę sobie odkładał by za parę lat kupić wymarzonego choppera(vulcan mmm...) , DZIĘKI Wam wszystkim i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dołączam się do opinii kolegów tego co zapodałeś w linku nawet bym nie chciał oglądać, jeśli myślisz w przyszłości o vulcanie to może na początek jakiaś kawa 454 LTD całkiem fajna maszynka do nabycia za około 4 tyś zł suzuki savage też ciekawy ale to singiel a może honda rebel albo CM 400 też w przystępnej cenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jeśli masz tylko 4 koła to lepiej odpuść sobie temat jakiegoś w miarę pewnego choppera nawet niedużej pojemności.Ja ze względu na niezbyt wygórowane wymagania kupiłem w grudniu Keeway Supershadow. To taka ładna kopia Yamahy Virago 250.Nawet trochę ładniejsza bo ma więcej chromów.Kupiłem za 6400 nowego z salonu z wyprzedaży rocznika(2007).Miałem również wcześniej w wieku 17-20 lat Etz-150,Etz-250 i Jawę 350.Jeżeli chodzi o v-max i osiągi to ten Keeway jest taki jak protoplasta(czyli Virago-250)czyli między Etz 150 a Etz-250.Całkiem dynamiczny silniczek ale v-max w granicach tylko 120km/h.Trzeba tylko podokręcać parę śrubek i można bardzo przyjemnie na tym polatać.Jeżdżę dużo po Wawie i ten motor sprawuje się bardzo dobrz e w ruchu miejskim.A nawet nie za dalekie wypady można nim robić.Spalanie w granicach 3-3,5 l/100km.Ale już za 10 tys.jest bardzo duży na wybór na rynku chopperków i można kupić w tej cenie np.bardzo zadbaną Virówkę 535.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...