Skocz do zawartości

Mój Ogar EE>> fotki


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wiesz zeus, twoje posty sa nieraz wkurzajace i nie ma to wiele z wiekiem wspolnego, bo inni 14latkowie nie pisza na tym forum takich glupot jak ty. Z tej biednej wiekowej Jawki probowales zorbic nie wiadomo co i raczyles nas tematami ile to ona nie wyciaga. A te tlumiki to polska tandeta, zapytaj joserodolfo

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

<w tym miejscu znajdowal sie post zeusa ... popis jego zdolnosci intelektualnych>

 

Jak bys sie nauczyl j. polskiego impotencie jeden :!: to zrozumialbys ze moja wypowiedz jest w formie pytania ... [shadow=red:ffa66ec6cd]daunie[/shadow:ffa66ec6cd]!

 

I to twojej rodzienie nalezy sie wspolczucie; za mieszkanie z takim nie dorobionym xxxxxxxxx ... szczeniakiem (a moze to ich wina ...) :twisted:

 

A 34 km/h to byl zart impotencie ... a wlasciwie aluzja do twojej wczesniejszej egzystencji :evil2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież wiem że to niejest niewiadomo co' date=' ale z wyglądu mi się podoba i nikt nie będzie mnie poprawiac[/quote']

 

Dziwny masz gust chłopcze, jakbyś sobie założył wydech od poloneza wyglądało by to chyba mniej wieśniacko.

Usunąłem Twojego posta, forum to nie jest miejsce na obrażanie sie. Przenieście sie na PW.

 

Z3US zastanów sie zanim coś powiesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra' date=' wiem ze wam sie los tunerosy nie podobają.

 

w zamian daje wam foto z aktualną rurką (zamienilem na chwile).[/quote']

 

sam nie wiem. ... pierwsza reakcja - LOLLLLL :D

a pozniej nie jestem pewny czy to pasuje do rometa - ale patent pyszny :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emzet , a'propo tej twojej cudacznej rury przypomniala mi sie jedna historia ktora mi moj ojciec opowiadal:

 

Kiedys na zlot przyjechal koles pocietym Junakiem i wlasnie mial rury tak jak ty to wszyscy kumple mojego ojca naszczali mu do tych rur za to ze tak pociol motocykl i nie mogl odpalic ,a potem byla bieda tych ktorzy na pych zapalali ten motocykl bo podobno te szczyny wywalilo jak z armaty gdy wkoncu zalapal.

 

 

Uwazaj zeby tobie ktos tak nie zrobil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra' date=' wiem ze wam sie los tunerosy nie podobają.

 

w zamian daje wam foto z aktualną rurką (zamienilem na chwile).[/quote']

Wiesz tego sie nawet tuningiem nazwac nie da. Rozumiem zeby cos za tym tłumiekiem dalej poszło(bak, boczki, nie wiem, jakas owiewka), ale tak to wygląda jak alufelgi w maluchu. Generalnie nie jestem zwolennikiem zadnej "mutacji" tuningu

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz tego sie nawet tuningiem nazwac nie da. Rozumiem zeby cos za tym tłumiekiem dalej poszło(bak' date=' boczki, nie wiem, jakas owiewka), ale tak to wygląda jak alufelgi w maluchu. Generalnie nie jestem zwolennikiem zadnej "mutacji" tuningu[/quote']

 

Nie nie, to nie wyglada jak alufelgi w maluchu. To wyglada jak kołpaki imitujace alufelgi!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Kiedys na zlot przyjechal koles pocietym Junakiem i wlasnie mial rury tak jak ty to wszyscy kumple mojego ojca naszczali mu do tych rur za to ze tak pociol motocykl i nie mogl odpalic ,a potem byla bieda tych ktorzy na pych zapalali ten motocykl bo podobno te szczyny wywalilo jak z armaty gdy wkoncu zalapal.

 

 

Uwazaj zeby tobie ktos tak nie zrobil

 

u mnie raczej to nie możliwe, bo tam są dość małe dziurki :D

 

 

 

 

a co do tunerowania. ja nic nie chciałem robić w tym kierunku.

mam tak wygięte kolanko, nie bede go prostował. pozatym nie jezdze z tym tłumolem

 

a czy tamten simakowy jest los tuneros?? wg. mnie nie jest najgorszy.

 

amen :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...