Skocz do zawartości

I runda MMP 2008 Tor Poznań


M a D a F a K a
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Doszły mnie dzisiaj słuchy, iż zawodnicy z klas mistrzowskich wraz ze swym majątkiem, będą jak do tej pory rozstawieni przy wieży wraz z "pucharami markowymi", a reszta, czyli rookie i pretendent zesłani zostaną na placyk przy kartingowym.

Co na to ludzie, którzy zainwestowali trochę pieniędzy np. LCRT, jak nawet pies z kulawą nogą nie przyjdzie ich oglądać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od samego organizatora rundy, czyli AW. Niewyobrażam sobie bieganie kilkaset metrów przez ludzi dobrej woli niosących stojaki, koce i inne zabawki. Kible na "kartingu" żyją też własnym życiem.

Nie chcę taaakiej Polski :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam dokladnie tak bedzie!! Juz dzwonilem do AW i dokladnie tak mi powiedziano. poprostu jednym slowem Chca wydobyc tyle kasy ile wlezie... To jeest jakas paranoja!!! A co jesli w TEAMIE bedzie smigal jeden zawodnik z mistrzostw i jeden z PZM?? Maja sobie rozkroic namiot na pol!!?? Panowie trzeba cos z tym zrobic... Duzo telefonow moze by zalatwilo temat! Dlaczego puchary markowe nie beda wyrzucone na tor kartingowy skoro otoczka medialna i tak wokol nich bedzie zapewniona.!!?? Druga sprawa to wydechy!! Zawodnicy klas mistrzowskich oraz pucharu beda mieli limit 107 dB a PZM 96 i teraz kto mi odpowie na pytanie co jesli zawodnik z pucharu bedzie chcial tez startowac w PZM?? Bedzie jechac na lepszym sprzecie?? Jak tak ma to wygladac to ja sie na to NIE ZGADZAM!!! No i 3 rzecz jaka walkowalem z panem od AW to limity czasowe. Kolesie co wykrecili w pucharach markowych w tamtym roku czasy nawwet 1:41 beda mogli smigac w PZM... Poprostu przewrocilo im sie w glowach... brak slow zarzenowanie itd...

 

PANOWIE TRZEBA ZBOJKOTOWAC TEN ZARZAD AW BO TYLKO SMROD I KASZANA Z TEGO JEST...!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

PANOWIE TRZEBA ZBOJKOTOWAC TEN ZARZAD AW BO TYLKO SMROD I KASZANA Z TEGO JEST...!!!!!!!

 

 

Bojkot dobra rzecz, tylko że sam bojkot nic nie zmieni - poprostu zawody motocyklowe przestaną istnieć na tym obiekcie. Zarząd musiałby zmienić swoje podejście do problemu, a tego jakos nie potrafi zrobić, bo ciągle ustępuje. Nie rozumiem, dlaczego sam AW nie nagłośni sprawy medialnie w prasie i tv ogólnopolskiej. Może dobrym pomysłem byłoby złożenie na zawodach pisemnych protestów przeciwko rozwojowi sytuacji przez wszystkie zespoły. Oczywiście w świetle flashy itd - niech to trafi do mediów, sponsorów itd. Moze ktos otrzeźwieje wreszcie.

A już zupełnie nie rozumiem dlaczego samochodziarze siedzą cicho - w tej chwili to my jestesmy problemem, ale już za rok to oni będą na celowniku bo będą najgłośniejsi.

 

 

Pozdrówki

Edytowane przez TomekL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

bylismy w czwartek 15.05 i zalapalismy sie na 20 minutowa sesje treningowa. zajebiscie tylko krotko a nikomu nie chcialo sie czekac do 17tej na druga sesje. Spotkalem tez Sliwe :) Nastepny czwartek wypada ale za 2 tygi jak pogoda dopisze to sie melduje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak z ciekawości, to kto robił te zdjęcia na torze?

Jeśli pytasz o te, z moich linków i mojej strony, to autorem wszystkich jestem osobiście ja niestety :lalag:

 

4 dni ciężkiej pracy i zdjęcie tej runy, niepowtarzalne :lalag:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe no ja też się załapałam, mimo że nie startowałam :lalag:

Super fotki :lalag:

 

edit: o jasna cholera na tym foto ...to mój były gsxr !!!! :O

a ja tak o niego dbałam :lalag:

Edytowane przez motylek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...