Skocz do zawartości

600RR / 1000RR - nagrzewanie się schowka?


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

 

Takie pytanie do posiadaczy 600RR/1000RR: czy z racji bliskości tłumika schowek się nagrzewa? Chodzi mi np. o przechowywanie napoju w schowku podczas jazdy. Czy po kilku godzinach jazdy napój jest ciepły jak herbatka ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy z racji bliskości tłumika schowek się nagrzewa? Chodzi mi np. o przechowywanie napoju w schowku podczas jazdy. Czy po kilku godzinach jazdy napój jest ciepły jak herbatka?

 

czy to jest Twoje kryterium wyboru motocykla :icon_razz: :icon_eek: :biggrin:

 

No to chyba jasne ze nagrzewa i to mocno i nie tylko schowek ;)

 

jestem sklonny sie z tym zgodzic :bigrazz:

ja w tylek nie czulem nigdy grzania bo zawsze latam w skorach, ale jak okazyjnie wrzuce jeans'y to rzeczywiscie czuje ze w prawe udo i "nad-udzie" ;) jest cieplej

a tak na marginesie to latam 1000RR od roku i ja tam czegos takiego jak schowek nie dopatrzylem sie :icon_mrgreen: myslalem ze to kondonierka, bo nie wiem czy cos wiecej tam wlezie :icon_mrgreen:

 

pozdro.lenar

Edytowane przez LENAR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne w ogóle to pytanie o nagrzewającym się schowku... Co prawda mam ten motór krótko, ale w tym schwku to jakiś bekonik chciałbyś smażyć? :)

 

podpisuje się pod kolegami...

nie robi się żaden piekarnik pod siedzeniem(kierowcy), chociaż z tyłu u siebie nie siedziałam to nie wiem, ale zapewniam że picia tam żadnego nie zmieścisz.

 

A Ciebie motylku zapraszam do Poznania ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A widzieliście ten w F3 ? By się do niego dostać muszę zdjąć prawy zadupek :P Co za debil to projektował :bigrazz:

Kawasaki GPZ500S 1991 -> Honda CBR 600 F3 1998 -> Suzuki GSX-R 750 K7 -> Suzuki DRZ 400 SM K5 -> Triumph Street Triple R 2014 & Vespa ET4 125 2004 -> BMW R NineT 2017

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne w ogóle to pytanie o nagrzewającym się schowku... Co prawda mam ten motór krótko, ale w tym schwku to jakiś bekonik chciałbyś smażyć? :icon_mrgreen:

 

Wręcz przeciwnie! Obecnie śmigam R1, gdzie do schowska spokojnie wchodzi mi napój 0,25L. Jak kupie zimny z lodóki na CPN, po paru godzinach jazdy dalej cięszę się przyjemnym chłodem podczas picia :icon_mrgreen:

 

Zastanawialo mnie, czy w przypadku 600RR/1000RR picie nie będzie się nagrzewać, co z punktu widzenia turystycznego traktowania motocykla będzie dyskomfortem. A że chodzi mi po głowie właśnie 1000RR, stąd moje pytanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wręcz przeciwnie! Obecnie śmigam R1, gdzie do schowska spokojnie wchodzi mi napój 0,25L. Jak kupie zimny z lodóki na CPN, po paru godzinach jazdy dalej cięszę się przyjemnym chłodem podczas picia :icon_mrgreen:

 

Zastanawialo mnie, czy w przypadku 600RR/1000RR picie nie będzie się nagrzewać, co z punktu widzenia turystycznego traktowania motocykla będzie dyskomfortem. A że chodzi mi po głowie właśnie 1000RR, stąd moje pytanie.

 

To dobrze, że Ci chadza po głowie właśnie ten motocykl - bo wybór może być tylko jeden 1000RR... :biggrin:

 

A co do schowka, to nawet nie miałem okazji jeszcze z niego korzystać, ale jak na moje oko to dokumenty + klucze. Wystarczy :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wręcz przeciwnie! Obecnie śmigam R1, gdzie do schowska spokojnie wchodzi mi napój 0,25L. Jak kupie zimny z lodóki na CPN, po paru godzinach jazdy dalej cięszę się przyjemnym chłodem podczas picia :banghead:

 

Zastanawialo mnie, czy w przypadku 600RR/1000RR picie nie będzie się nagrzewać, co z punktu widzenia turystycznego traktowania motocykla będzie dyskomfortem. A że chodzi mi po głowie właśnie 1000RR, stąd moje pytanie.

A jaka ta R1 smigasz?Tylko nie mow ze ta od 2004.

A jak Ci chodzi po glowie RR to niech Ci rownoczesnie przestanie chodzic to ze wlozysz tam cos do picia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A jaka ta R1 smigasz?Tylko nie mow ze ta od 2004.

 

 

A dlaczego ma nie mówić, że tą od 2004? Bo nie obczaiłem o co Ci poszło... :)

 

Do autora tematu... No skoro Ty chcesz, żeby "picie" Ci się nie nagrzewało to musisz sobie kupić turystyka z prawdziwego zdarzenia a stricte hardcore'owy motocykl do pałowania :banghead: Kto bierze pod uwagę kupując RRkę tudzież innego litrowego potwora przejmując się tym, że mu herbatka się gotuje w schowku?

 

A jak picie to na stację, jakaś bateryjka i grzmocisz dalej :)

Edytowane przez Patriko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego ma nie mówić, że tą od 2004? Bo nie obczaiłem o co Ci poszło... :banghead:

No bo jak chyba wiesz te od 2004 tez maja wydechy pod siedzenie i po 1 tez tam nie ma schowka a po drugie to cos na drobiazgi nagrzewa sie niemilosiernie.A on pisal ze wozi tam napoje 0.25 i sa caly czas chlodne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...