Skocz do zawartości

Yamaha xt 600


LeonOKR
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Motul, Lotos,( Elf chyba też nie jest zły...)

Szczególnie LOTOS to jeden z najbardziej wyrafinowanych olejów.... Szczególnie do silnika motocyklowego.

Nie wiesz to nie pisz. Bo to nie jest dział Przy Piwe.

Do autora tematu.. poszukaj w archiwum, bo o olejach powiedziano już chyba wszystko i to 3 razy.

podroo

Edytowane przez bartek gawlik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lotos szczególnie to jeden z najbardziej wyrafinowanych silników.... Szczególnie do silnika motocyklowego. Nie wiesz to nie pisz. Bo to nie jest dział Przy Piwe.

Do autora tematu.. poszukaj w archiwum, bo o olejach powiedziano już chyba wszystko i to 3 razy.

podroo

 

Po pierwsze primo jeśli już coś piszesz to staraj się poprawnie budować zdania, tak żeby było wiadomo o co Ci chodzi ;) i zacznij używać znaków interpunkcyjnych. :banghead: To co nabazgrałeś czytałem kilka razy i dalej do końca nie wiem o co Ci chodzi. Szczególnie na początku. Po drugie primo jeśli już kogoś chcesz pouczać to może zostań moderatorem ;) . Ja Ci tylko zwracam uwagę :banghead: nic więcej ;) :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze primo jeśli już coś piszesz to staraj się poprawnie budować zdania, tak żeby było wiadomo o co Ci chodzi :crossy: i zacznij używać znaków interpunkcyjnych. :P To co nabazgrałeś czytałem kilka razy i dalej do końca nie wiem o co Ci chodzi. Szczególnie na początku. Po drugie primo jeśli już kogoś chcesz pouczać to może zostań moderatorem :flesje: . Ja Ci tylko zwracam uwagę :eek: nic więcej :icon_razz: :flesje:

No masz racje nie prezczytałem tego, co napisałem. Mój błąd. Już poprawiony. Na swoje usprawiedliwienie mam tylko tyle, że byłem zaspany, a post na który odpisywałem bardzo podniósł mi ciśnienie. Z resztą jak większość pochodzących od tego autora.

Co do moderowania to akurat w tym dziale mamy od tego wybitnych fachowców.

A krytykować chyba może każdy, nie tylko mod..

pozdroo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...