Skocz do zawartości

moja honda nie chce palic???


?ukasz1989
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

no niewiem czy przekaźnik od rozrusznika do moto samochodowym na wsuwki zastąpisz, w autach przekaźnika do aku nie ma, a prąd ze stacyjki jedynie wyrzuca wirnik gdzie zwierany jest obwód. Tak wiec uważam że zwykły przekaźnik się spali

 

Mam udowodnić że da się zastąpić ??? :icon_mrgreen: Sam tak zrobiłem w dr 125 i ponad 1,5 roku na nim jeździ. :flesje:

P.S. Nie chodzi mi o przekaźnik samochodowy od aku (którego nie ma), tylko o tą zwykłą kostkę co jest w skrzynce na bezpieczniki. Możliwe że w pojemności powyżej 600 by się palił ale w takiej 125...

Edytowane przez AdamSuzuki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Miałem podobny problem. To co koledzy mówią o przekźniku, że może być uszkodzony to prawda, ale w moim przypadku były to powycierane szczotki w silniku od rozrusznika. Moduł ze szczotkotrzymaczami jest trudno dostępny(tylko na zamowinie u Hondy) ale można popróbować dorobić samemu. Jeżeli próba z zetknięciem kabli od przekaźnika sie nie uda to na bank jest to coś z rozusznikiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Wejz ją najpierw popchnij i zobacz czy odpali i bedziesz wiedział ze to cos z rozrusznikiem a nie,pomysl troszke. Jak odpali to masz jasnosc ze to rozrusznik jes winny

ale jak zetkniesz odpowiednie kable, ktor ida do przekaznika i zakreci to znaczy ze przekznik uszkodzony, a tyle sie nie napchasz, gorzej jak sie okaze ze nie kreci, wtedy trzeba na popych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Właśnie zobaczyłem XLR 125 na allegro to w ogóle kopniaka nie ma :) czterosuw tylko na rozrusznik bez kopniaka i to enduro O.o XLR 250 Baja ma kopniaka bo kiedyś mój kolega miał. Jak akumulator masz nowy, na ładowany to tylko wina rozrusznika. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...