Jump to content

wasze strony www z zdjęciami i filmami enduro


Recommended Posts

No właśnie, posiada ktoś takową. Chętnie pooglądam fotki i filmiki. Nasza ekipa nie ma jeszcze kamerki więc jak narazie tylko zdjęcia. Stronka jest niestety na darmowym hostingu więc reklamy wkurzają ale narazie wystarcza. http://www.enduroteam.prv.pl PODZIELCIE SIĘ WASZYMI.

Link to comment
Share on other sites

No właśnie, posiada ktoś takową. Chętnie pooglądam fotki i filmiki. Nasza ekipa nie ma jeszcze kamerki więc jak narazie tylko zdjęcia. Stronka jest niestety na darmowym hostingu więc reklamy wkurzają ale narazie wystarcza. www.enduroteam.prv.pl PODZIELCIE SIĘ WASZYMI.

 

Stronka całkiem fajnie wykonana :clap: ale moim zdaniem DESPERACKO musicie zmienić ten serwer ;/ reklamy sa straaasznie irytujące ;]

 

Nasza stronka to http://www.enduro-adventure.com

W dziale galeria --> galeria użytkowników sporo ciekawych fotek

 

Na waszej stronie w dziale "O Nas" nie otwierają się trzy zdjęcia :clap: to tak dla nformacji ;):D:D poza tym full profesjonal :P

Link to comment
Share on other sites

enduro adventure

 

moim zdaniem cudo, ile płacicie za server na rok, ile macie tam miejsca?

 

brunogrande napisz gdzie macie założony server.

Edited by mkulpa
Link to comment
Share on other sites

brunogrande widze że u was to już przechodzi w GB danych. Wy macie pełen profesional, nam wystarczy 500mb max. Onecnie stronka zajmuje 92MB :clap: I jest do użytko naszego jak narazie tylko zdjęcia z wypraw. filmy będą też.

Link to comment
Share on other sites

mkulpa moim zdaniem w waszym przyadku to nie ilość danych może być problemem....ale niestety serwery Fiko i prv mają to do siebie ze wsadzają maaaase reklam które są irytujące dla osoby wchodzącej na wasza stronę ....jak wlazłem ja wyskoczyło mi od razu 5 reklam na raz ;/ zasłaniając wszystko. Dlatego zastanowił bym sie na twoim miejscu nad innym serwerem może też darmowym ale za to bez takiej ilości reklam... może jakiś zagramaniczny?

Link to comment
Share on other sites

No właśnie, posiada ktoś takową. Chętnie pooglądam fotki i filmiki. Nasza ekipa nie ma jeszcze kamerki więc jak narazie tylko zdjęcia. Stronka jest niestety na darmowym hostingu więc reklamy wkurzają ale narazie wystarcza. http://www.enduroteam.prv.pl PODZIELCIE SIĘ WASZYMI.

 

Stronka bardzo fajna, a galeria zdjęc według mnie baaardzo przyzwoita :icon_biggrin: ;)

Link to comment
Share on other sites

Stronka bardzo fajna, a galeria zdjęc według mnie baaardzo przyzwoita :icon_biggrin: ;)

 

dzieki patriko, co do zagranicznych serverów to może ktoś zaproponuje jakiś z małą liczbą tego wyskakującego szitu? Znam wiele zagranicznych ale testować teraz ile reklam będzie tu a ile tu troche by to czasu zajeło. Więc który polecicie?

Link to comment
Share on other sites

No właśnie, posiada ktoś takową. Chętnie pooglądam fotki i filmiki. Nasza ekipa nie ma jeszcze kamerki więc jak narazie tylko zdjęcia. Stronka jest niestety na darmowym hostingu więc reklamy wkurzają ale narazie wystarcza. http://www.enduroteam.prv.pl PODZIELCIE SIĘ WASZYMI.

Jak chcecie dobry i tani serwer to polecam albo FREENS albo KOON :crossy: Ja mam tam stronke: http://www.motorzone.prv.pl (serwer FREENS)(ten sam layout co wy macie tylko przerobiony) i http://www.jawornica.koon.pl(serwer KOON)

Edited by lukasz_vip
Link to comment
Share on other sites

Stronka całkiem fajnie wykonana :icon_mrgreen: ale moim zdaniem DESPERACKO musicie zmienić ten serwer ;/ reklamy sa straaasznie irytujące ;]

Na waszej stronie w dziale "O Nas" nie otwierają się trzy zdjęcia :buttrock: to tak dla nformacji :biggrin::D:D poza tym full profesjonal :D

Sprawami technicznymi zajmują się ludzie z farmy pomysłów, ja i wiele osób użytkujemy tylko.

Stronka pasjonatów enduro i motocrossu, więc każdy może się zalogować i korzystać z forum, umawiać się na wypady, pogadać o motorach i poznać zapaleńców

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Sprawami technicznymi zajmują się ludzie z farmy pomysłów, ja i wiele osób użytkujemy tylko.

Stronka pasjonatów enduro i motocrossu, więc każdy może się zalogować i korzystać z forum, umawiać się na wypady, pogadać o motorach i poznać zapaleńców

Pozdrawiam

 

 

Dla sprostowania sprawami technicznymi i prowadzeniem strony zajmuję się Samson, Nadiq , Data7 i ja, a farma pomysłów jest firmą Agaty i sponsoruje serwer.

Edited by KML
Link to comment
Share on other sites

 

 

Dla sprostowania sprawami technicznymi i prowadzeniem strony zajmuję się Samson, Nadiq , Data7 i ja, a farma pomysłów jest firmą Agaty i sponsoruje serwer.

 

lubie czasami wpaść i pospammować u was ;)

bardzo mi sie podoba wasze forum, bo jest kamerale i wszyscy sie znają, razem imprezują. przynajmniej takie odnosze wrażenie. wzajemna życzliwość i chęć pomocy, a nie tak jak tutaj - że każdy kozaka zgrywa :crossy:

KTM LC4 400 SC '95

Honda CB 1100 Bol D'or '83

DKW KM 200 '35

www.bikepics,com/members/thefex/

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...