Skocz do zawartości

Filmik ku przestrodze kierowców


Marcin962
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Az posmutnialem po tych filmikach i teraz bede sie chwile zastanawial zanim wsiade na moto ale dobrze! Mysle to mo ratuje zycie. Szkoda ze w tv tylko potrafia jechac po motocyklistach a nie potrafia chociaz raz puscic tekiego materialu. Dlatego my musimy sie wziac za rozpowszechnianie takich rzeczy, ja juz wyslalem linka do kilku kolegow co zachowuja sie "nieodpowiednio" na drodze.

 

P.S. Jak widac predkosc jest jednym z czynnikow a nie jedynym powodujacym wypadki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filmiki są sto razy lepsze w oryginale niż z podłożeniem Metallici i tym zmontowaniem.

Kawasaki GPZ500S 1991 -> Honda CBR 600 F3 1998 -> Suzuki GSX-R 750 K7 -> Suzuki DRZ 400 SM K5 -> Triumph Street Triple R 2014 & Vespa ET4 125 2004 -> BMW R NineT 2017

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzialem juz prawie wszystkie z tych reklam oprocz tej o niezapietych pasach. Ja ZAWSZE zapinam pasy czym niestety nie moga pochwalic sie czlonkowie mojej rodziny. Prawie za kazdym razem jak z nimi jade musze im o tym przypominac. Gadanie o tym, ze to niebezpieczne dla nich nie dziala... o tym, ze moga zrobic krzywde nie tylko sobie chyba tez jakos do nich nie dotarlo (no tak bo przeciez wazniejszy jest niepognieciony zakiecik). Za chwile pokaze im pare filmikow moze pojda po rozum do glowy.... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze zapinam pasy, nieważne jak dluga ma być podróż. A tak szczerze to panicznie się boję jeździć samochodami. Serio. Sam nie mam prawka wiec zwykle jestem wożony ale tak sie boje że aż słów brak. kiedyś uwielbiałem być wożonym, tymbardziej że rodzinka zawsze zmotoryzowana a ojciec jest dobrym kierowcą. Teraz nawet z nim się boję jeździć. Doszło to do takiego stadium że nie wsiadam z do samochodu gdy prowadzi ktoś kogo nie znam lub nie iwem jak jeździ - kolega,znajomy znajomego, kuzyn czy wujek. A jelsi chodzi o motocykle to nigdy nie wsiadam jako pasażer. Sprawa prosta - ja prowadzę albo jedź sam. Kiedyś dużo jeździłem jako pasażer zanim dorobiłem sie prawka i moto. Czasem nawet 5 tys km w sezonie jako pasażer u kolegi i wtedy było ok, zwykle gnaliśmy jak idioci ile fabryka dała i mieliśmy radochę. Teraz dziękuje Bogu że wciąż żyję. Fakt że kolega był super kierowcą, od dziecka zbierał dobre miejsca w zawodach motocross i panował nad sprzętem. Wtedy nawet stawialismy sprzęt do piony gdy siedziałem z tyłu i mielismy to opracowane do prefekcji.

Teraz nawet z nim nie wsiadam, tymbardziej że obecnie jeździ Buell`em XB9 czyli szalonym motocyklem.

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasza telewizja oczywiście woli puszczać mode na sukces czy szanse czy coś zamiast coś konkretnego. W sumie po co, przecież i tak mało kto płaci abonament (i w sumie racja, bo za co) to jak ubędzie 6 tys. ludzi w polsce to na nikim to wrażenia nie zrobi.

 

ZŁODZIEJE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Film bardzo przejmujacy ,ja sobie jedno przyrzeklem juz przy zakupie motocykla ze nikomu nie zrobie krzywdy i sobie rowniez i ze to motto bedzie zawsze przyswiecac mi kiedy za kazdym razem wyjade moim czoperem na droge.Pozdrawiam :icon_eek:

Edytowane przez andyx123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasza telewizja oczywiście woli puszczać mode na sukces czy szanse czy coś zamiast coś konkretnego. W sumie po co, przecież i tak mało kto płaci abonament (i w sumie racja, bo za co) to jak ubędzie 6 tys. ludzi w polsce to na nikim to wrażenia nie zrobi.

 

ZŁODZIEJE

 

Polska - kraj absurdów...

 

Niestety tutaj przyszło nam żyć. Co do tych abonamentów i innych przez Ciebie wymienionych to już nawet nie trzeba komentować bo to nawet nie jest żenujące co mamy w kraju. Ale nie bierzmy się za krytykę naszego jakże pięknego kraju :buttrock:

 

Film bardzo przejmujacy ,ja sobie jedno przyrzeklem juz przy zakupie motocykla ze nikomu nie zrobie krzywdy i sobie rowniez i ze to motto bedzie zawsze przyswiecac mi kiedy za kazdym razem wyjade moim czoperem na droge.Pozdrawiam :icon_eek:

 

Ty nie musisz nikomu krzywdy zrobić swoją pół tonową lokomotywą :banghead: Tobie mogą inni zrobić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy spotkaliscie ten klip na stronce roadsafety.gov.uk więc zapodaję. Kolejny klip o zapinaniu pasów.

 

http://pl.youtube.com/watch?v=jjJCdBohRPk

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...