Skocz do zawartości

wypożyczanie moto


maxt
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

no taa, nie wiadomo w jakim stanie jest ta Cebra, ale z drugiej strony oferta jazdy 1000RR jest zaskakujaco okazyjna. Porownujac wypozyczenie motocykla z wypozyczalnie to za GS500E bedzieym musieli zaplacic tez cos okolo 300zl, a za V-stroma 650 gdzei okolo 500zl. Tak wiec jezeli by wzial (zakladamy ze ta Cebnra jest oK) w sobote o 10 rano i polecial sobie w bieszczady... polatal, przekimal i w niedizele do 10 zwrocil to nawed sie opyla;p;D300zl+400 na paliwo,zyc nie umierac;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo pewnie to sciema, by przyciągnać ludzi :biggrin: dostaniesz jakiegos chopera z 91 rok i tyle, teraz tak mysle przeciez to nie mozliwe zeby za taka kase smigac takims czyms haha. To jest zblizone do cen kosiarek nad morzem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie lepiej iść do jakiegoś salonu... tam maja sprzęty specjalnie przygotowane na jazdy testowe... dogadać się ze sprzedawcą "że będziesz testował np. R1 przez kilka dni" hehe ; )

Witt jak zajdzeisz mi taki salon ze bedize mozliwe wzeicie np R1/6 na weekend to masz u odemnie te 300zl do reki;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Prymasa w Liberatorze można za free dostać motocykl na jazdę testową. Mają kilka maszyn, między innymi XB12X, polecam bo bardzo Ciekawy sprzęt jak dla mnie. Jedyne co trzeba mieć to dowód osobisty, prawo jazdy, i jakiś trzeci dokument tożsamości, najlepiej kartę płatniczą. Płaci się tylko za paliwo, które się wyjeździ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Allegro oferują wypożyczanie motocykla - 300 złotych doba + wymagane prawko na motocykl :buttrock: Poniżej link:

 

http://moto.allegro.pl/item354392093_wypoz...cbr_1000rr.html

 

 

bo pewnie to sciema, by przyciągnać ludzi ;) dostaniesz jakiegos chopera z 91 rok i tyle, teraz tak mysle przeciez to nie mozliwe zeby za taka kase smigac takims czyms haha. To jest zblizone do cen kosiarek nad morzem :P

 

No to was zadziwie bo tą CBRke mozna wypozyczyc za 300zł (pisałem do gościa) dodatkowe koszty jakimi jest zwrotna kaucja wynosza 2000zł...wplacasz kaucje oraz 300zł za dobe...lejesz wahe i smigasz :crossy: oddajesz moto i oddaja Ci 2000zł :crossy:

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Prymasa w Liberatorze można za free dostać motocykl na jazdę testową. Mają kilka maszyn, między innymi XB12X, polecam bo bardzo Ciekawy sprzęt jak dla mnie. Jedyne co trzeba mieć to dowód osobisty, prawo jazdy, i jakiś trzeci dokument tożsamości, najlepiej kartę płatniczą. Płaci się tylko za paliwo, które się wyjeździ.

 

 

Z tego co pisze na ich stronce to musisz mieć kartę kredytową, na której blokują Ci 2000 PLN jak kaucję ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pisze na ich stronce to musisz mieć kartę kredytową, na której blokują Ci 2000 PLN jak kaucję ...

 

To chyba że coś zmienili w przeciągu kilku ostatnich dni...

Niedawno jeździłem u nich, bo zainteresował mnie ten sprzęt i tak jak pisałem, nie było żadnych kaucji, karty kredytowej nawet nie mam. Potrzebna jest ona tylko jako trzeci dokument tożsamości, bo podobno kiedyś przyszedł typ z podrobionym prawkiem, dowodem, wsiadł na motocykl i tyle go widzieli.

Ja pokazałem im legitke studencką i wystarczyło.

A z tego co wiem to motocykle są całkowicie ubezpieczone...

 

Chyba że mówimy o innych salonach...

 

Tutaj link

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jednak nie ma już tak dobrze. Zwracam honor. :crossy:

Żądają se 100zł kaucji i w razie rozwalenia moto ściągają do 1000zł z konta ...

Znajomy dziś był.

Pewnie ktoś ulyssesem wydzwonił bo już go w menu nie ma, i stąd te udziwnienia... :icon_mrgreen:

Podstawili za to 1125R.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Pewnie, że kwita, bo pewnie jeszcze na tobie zarobią ;) Testówki są ubezpieczone, więc tak naprawdę te 1000/2000 czy 4000 (Ducati :rolleyes:), to jakiś śmiech na sali. Robią to chyba tylko po to żeby odstraszyć od jazd :lapad:

 

To nawet Ducati można wynająć :banghead: :banghead: Jakie :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nawet Ducati można wynająć ;) :icon_mrgreen: Jakie :icon_mrgreen:

Odnosiłem się do jazd testowych. W Warszawie otworzyli jakiś czas temu salon i znajomi niedawno męczyli 1098 - można się umówić na "wypróbowanie" tego i pewnie innych sprzętów. Wynajmem bym tego nie nazwał :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnosiłem się do jazd testowych. W Warszawie otworzyli jakiś czas temu salon i znajomi niedawno męczyli 1098 - można się umówić na "wypróbowanie" tego i pewnie innych sprzętów. Wynajmem bym tego nie nazwał ;)

 

Oki, bo nie obczaiłem przesłania :biggrin: :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...