Skocz do zawartości

NOWE ENDURO Z HOMOLOGACJĄ


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zaczynam bardzo powoli rozglądać sie za nowym motorkiem. Szukam nowego czteropaka 250-350 ccm z homologacją, takiego co ma moc, ale nie jest wyżyłowany wyczynem do serwisowania co miesiąc i..... Honda na rok 2008 nic takiego nie przewiduje, Kawasaki ma tylko KLX-a 450 za chore pieniądze, Suzuki też nie ma nic takiego a Yamaha to już sam nie wiem....(sprzeczne informacje)?

 

Czy ja dzwoniłem do samych dealerów-nieudaczników czy faktycznie obowiązuje powszechna secesja "gruntów ornych" i asfaltów?

 

Zna ktoś moto, które spełnia moje oczekiwania???

Destruction of the empty spaces is my one and only crime

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczynam bardzo powoli rozglądać sie za nowym motorkiem. Szukam nowego czteropaka 250-350 ccm z homologacją, takiego co ma moc, ale nie jest wyżyłowany wyczynem do serwisowania co miesiąc i..... Honda na rok 2008 nic takiego nie przewiduje, Kawasaki ma tylko KLX-a 450 za chore pieniądze, Suzuki też nie ma nic takiego a Yamaha to już sam nie wiem....(sprzeczne informacje)?

 

Czy ja dzwoniłem do samych dealerów-nieudaczników czy faktycznie obowiązuje powszechna secesja "gruntów ornych" i asfaltów?

 

Zna ktoś moto, które spełnia moje oczekiwania???

 

imho: nowy? to chyba pozostaje huska te250 za rozsądne pieniądze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli to co piszesz to prawda to..... tylko usiąść i płakać.

Ja liczyłem na to, że źle szukałem i ktoś mnie poprawi :lalag:

 

O co tu do cholery chodzi? W naszym pięknym kraju sport wyczynowy (motocross i enduro) jest w stanie śpiączki polityczno-proceduralnej. Dlaczego dealerzy mają w ofercie same "wyczyny" i nic dla amatorów?

Destruction of the empty spaces is my one and only crime

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda że już DRZ-ty nie robią :lalag: Chyba że podzwoń dobrze, jakiś dealer może będzie mieć jeszcze DRZ z 2007.

 

napewno, ale w wersji supermoto... koła dokupisz, nastawy zmienisz i masz 2w1, ale wiadomo wszystko co uniwersalne to do ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z DRZ to prawda. Małe zainteresowanie wśród klientów nowym moto w Polsce i wypada z oferty.

W USA to nadal bardzo popularny motorek na rynku.

 

Przecież jest WR250 z kitem na drogę. Czy też wypada z oferty na 2008?

Jesienią jeszcze widziałem w Katowicach moto z kitem do kupienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma już takich motocykli w ofercie, bo nie ma na takie zapotrzebowania, a nie ma zapotrzebowania bo nie można tym (legalnie) jeździć poza asfaltem. A jak ktoś kupuje "terenówkę" do lansu to wystarcza mu Varadero 125 itp

Edytowane przez moonraker
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na temat WR-ki miałem sprzeczne informacje ale wydaje mi sie, że jeszcze jest.

No ale k... mać nie mam chyba jakichś wymagań z kosmosu a tu raptem jeden motor do wyboru z tylu producentów?

 

(KTM nie wchodzi w grę więc nawet nie sprawdzałem)

Destruction of the empty spaces is my one and only crime

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest DRZ z 2007 w salonie Suzuki w Jaśle, ale jest trzymana w filii w Rzeszowie. Do wzięcia chyba za 20K na fakture np , to vacik odliczysz i spokojnie 4 k wraca do kieszeni. I mozesz tez na raty ją wziąć. Z tego co sie orientuje to jeszcze jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Motocykl przedni, dlatego popyt na używki jest.

a na nówke po prostu przeciętnego polaka nie stać, sie nie będziemy oszukiwać.

 

A wersje 49konną jakby chciał sciągnąć z USA to nie zarejestruje, bo homologacje na ten model suzuki daje tylko na modele sprzedane w Polskiej sieci dealerskiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może już wie co wybrać, tylko nie wie co w tej kasie może kupić.

 

wersje 40 konne ze stanow sprowadzisz bez problemu, na 49konne nie dają homologacji europejskiej, jesli sie myle niech mnie ktoś poprawi, ale znajomy sciaga nie moze zarejestr wersji E.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego ktm nie wchodzi w gre?

 

Bo jest za drogi jak na moje możliwości finansowe i przy okazji nie jest wart tych pieniędzy, które trzeba za niego zapłacić.

Tylko niech mnie nikt nie przekonuje, że jest inaczej bo to nie ten temat.

 

taki doświadczony forumowicz a nie zobaczył jeszcze ze jest temat co kupić wybrać ?

 

Bo temat nie jest o tym "gdzie kupić?" tylko o tym "dlaczego nie ma takich moto w ofercie dealerów?"

Destruction of the empty spaces is my one and only crime

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...