Skocz do zawartości

Jaki skuter???


leenee
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!!!

Rodzice postanowili mi zrobić "prezent" i kupić skuter... Nie lubię skutrów, ale póki nie zrobię kategorii A to każdy jednoślad może być. Gdzieś we wrześniu robię prawko na moto a potem zbieram kase na cos lepszego. Więc mam zapytanie jaki skuter 50cm3 i możliwie taki żeby jakoś jednak tam jeździł i nie był strasznie drogi bo i tak nim dłużej niż 1-1.5 roku nie pojeżdżę kupić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ile to jest strasznie drogi w wymiernych jednostkach? nowy czy używany? ja nie pomogę, ale odpowiadając na te pytania uzyskasz sensowniejsze odpowiedzi...

jsz

 

ps. kufra, "prezent"... że też mnie nikt jak miałem 17 lat nie zrobił takiego :P

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hey! No wiesz masz duzy wybor ale do jakiej kwoty chcesz kupic? Mysle ze za 4 tys kupisz super Aeroxa Sr'ke Runera czy tez Katane! Wybor nalezy do ciebie ! SKutery sa tanie szybkie i malo awaryjne no wkoncu JAPONCZYK TO JAPONCZYK! nie kupuj zadnego nowego chinczyka ! to padaka i bedziesz zalowac pozniej! Osiagi marne ! Tandetne plastiki :/! Ja osobisice Wybralbym! APrilie Sr bo jest duza wygodna i ma zajbieste osiagi :D Polecam ! JA woze sie Tzr 80 ! JCT to kup biegowke! :PP Lepsza no ale skoro masz miec squta :D xDxD ! JAk cos to pisz gg:8957040 Pzdr ! 3msie xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze polecałbym Ci biegówke jakąś, ja sam naciągałem na biegówke nie udało się.

Udało się że kupili skuter 50 2T nówke ze salonu, teraz trochę żałuje mocy to nie brakuje tylko po winklach, a na prostych itp to na full manecie cały czas i są muły, jeszcze do tego po przesiadce na "normalne moto" musisz się prawie od nowa zacząć uczyć jeździć.

Podsumowując przekonuj rodziców na biegówke, ale jakby coś to ja mam używany skuter z '06r do sprzedania(stan idealny)

:biggrin:

 

Pzdr :biggrin:

Edytowane przez gizmucik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No rób jak uważasz, jak masz okazję to namawiaj rodziców na biegówke, jeśli jednak byś poniosła klęskę tak jak ja (bo chcieli, żeby była nówka i z gwarancją) a będzie miał to być skuter to jeszcze raz składam i zachęcam do mojej oferty :P

 

;) Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało się że kupili skuter 500 2T nówke ze salonu, teraz trochę żałuje mocy to nie brakuje tylko po winklach to na full manecie cały czas i są muły

 

500 w 2T? toż to jakiś szatan a nie skuter:P

 

Sam kiedyś jechałem apka sr i dość sie to zbierało tylko ze to bylo 125 :/

 

Może zamiast RS to RX? RS to takie lanserstwo takie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

500 w 2T? toż to jakiś szatan a nie skuter:P

 

Sam kiedyś jechałem apka sr i dość sie to zbierało tylko ze to bylo 125 :/

 

Może zamiast RS to RX? RS to takie lanserstwo takie :P

 

 

No pomyłka już poprawiłem bo to jest 50cc w 2T nie 500 ;)

Jednak ja powiem szczerze, że jak się przejechałem taką NSR 125 po skucie 50cc to jest potworem w porównaniu do automata50cc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe co do aprillki to może lekko za głośna jak dla mnie jest. Jeździłam już rs 50/80.

Dzięki za pomoc. Teraz dużo łatwiej się zdecydować :crossy:

 

eeemmm a slyszalasz kiedys sporta ze sportowym wydechem ? :biggrin:

PS. Bardzo ciekawy avatar no i bierz cos z biegami, robi bzzzzzzzzzyyyy ale nie siedzisz jak na kiblu

Edytowane przez RaY

Motocykle to nie wszystko, ale bez nich wszystko jest niczym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musisz sie zdecydować są 2 wyjścia albo jeździsz spokojnie albo średnio spokojnie :wink:(nie napisze agresywnie bo zaraz wszystkie 600 900 itp zaczną na mnie krzyczeć że 50 nie da sie agresywnie jeździć :D)

 

albo jeździsz turystycznie i bierzesz coś do zwykłej jazdy np używany piaggio zip

bezawaryjny całkowicie pali do 2.5/100 odblokowany poleci te przyzwoite 70 (tylko przyśpieszenie masakryczne) częsci łatwodostępne za 2tys idzie chyba kupić używke ogólnie wymarzony pojazd do dojazdu do pracy/szkoły/nad rzeke (zero problemów z parkowaniem, automat w mieście fajna sprawa, palony z kluczyka nie trzeba butów rozwalać o starter etc, pod nogami nie ma nic można jeździć w szpilkach sandałkach na boso, 2 duże bagaźniki etc......)niesamowicie ekonomiczny i bezawaryjny.....

 

a jak chcesz agresywniej to musisz sprecyzować co cie interesuje.........w 50 jest chopper ścigi enduro i ogólnie każdy typ motocykla jest dostępny w 50ccm..........innaczej można gdybać i gdybać bo modeli jest strasznie dużo

 

największe 2 zalety manuala nad automatem to start ze świateł (w automacie nim załapie sprzęgło odśrodkowe to sie czerwone zapali) i wyprzedzanie (jedziesz spokojnie 5-6tys obr nagle coś ci odbija bieg w dól masz 10tys i bmw 3.0klękają :D )

 

że jak się przejechałem taką NSR 125 po skucie 50cc to jest potworem w porównaniu do automata50cc.

 

wiesz to jak przyrównywać yz 125 do mtx 50 i stwierdzać że yz jest mocniejsza :D nsr ma chyba ciut ponad 30KM a skut 50 średnio 5-7 chyba więc wiesz żadne porównanie

 

eeemmm a slyszalasz kiedys sporta ze sportowym wydechem ? biggrin.gif

 

to samo fulle czy hard enduro (exc 125) też dalej słychać niż widać

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...