Skocz do zawartości

Powrót malucha!!


lesnik18
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

chyba ze wstawia tam 2 cylindrowa V ke 1800 ccm z Dragstara :icon_razz:

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość centymetr_sześcienny

No to przynajmniej motocyklistom będą zajeżdżać drogę dziadki w nowych furach. Niebywale pocieszające.

 

Ale ja się cieszę, będzie praca dla ludzi, a idea taniej, nowej fury jest ok. Pytanie tylko na ile to będzie przypominać starego malczana i czy w ogóle pomysł zrealizują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem ciekawe teog pojazdu. Baaaaardzo podoba mi się nowa 500-tka więc i może nowy Brzeszczot bedzie też fajny? :)

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie wcale sie nie dziwie bo tonacy nawet brzytwy sie chwyta,

 

:eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie wcale sie nie dziwie bo tonacy nawet brzytwy sie chwyta,

 

:icon_eek:

 

Dzisiaj nie tylko Fiat ma problemy ekonomiczne. Każdy koncern boryka się z większymi lub mniejszymi problemami odnośnie zatrudnienia, sprzedaży itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj nie tylko Fiat ma problemy ekonomiczne. Każdy koncern boryka się z większymi lub mniejszymi problemami odnośnie zatrudnienia, sprzedaży itp.

 

Fiat bslynie niestety z teego, ze latwo go kupic a pozniej b. ciezko sprzedac, sa wiec dwa wyjscia, albo konkretnie stracic, albo expluatowac 10 - 15 lat - oczywiscie jezeli wytrzyma ( mimo 500 000 km gwarancji ) :)

 

:banghead:

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fiat bslynie niestety z teego, ze latwo go kupic a pozniej b. ciezko sprzedac, sa wiec dwa wyjscia, albo konkretnie stracic, albo expluatowac 10 - 15 lat - oczywiscie jezeli wytrzyma ( mimo 500 000 km gwarancji ) :crossy:

 

:crossy:

 

Natomiast w naszym rodzimym kraju Fiat słynie z tego, że ma całkiem spore wzięcie jeśli idzie o sprzedaż nowych samochodów jak i również na rynku wtórnym. Wbrew pozorom nie są to jakieś "motoryzacyjne tragedie" pomimo swojej dość niskiej ceny.

 

A u nas dają nawet nie 500 tysięcy tylko MILION kilometrów gwarancji ;) :icon_arrow:

 

Nie powiem, tyle to czasami nie przejeżdżają samochody do pracy typu - Iveco, Volkswagen a tutaj Fiat zapodaje milion km gwarancji :flesje: :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D Heh. A wiecie ile wspólnego ma polska motoryzacja z włoską marką FIAT? Współpracowaliśmy z nimi od zawsze. Moim zdanie to Fiat teraz dzielnie walczy na rynku bo robi conajmniej ładne samochody, a serią 500 i planami reanimacji Malucha przypomina o tradycji firmy która jest dość dawna. Polecam książkę "100 lat polskiej motoryzacji" do nabycia w EMPiK-u. Jest tam też sporo o polskim przemyśle motocyklowym, jest nawet foto jedynego zachowanego egzemplarza CWS M-55 w stanie oryginalnym który był przodkiem CWS M111 czyli późniejszego Sokoła 1000.

 

 

A co do malucha to luknijcie ten klip, stary Brzeszczot 126p w akcji.idzie lepiej niż Opel Calibra. :D

http://youtube.com/watch?v=bynH2UfSf98&feature=related

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...