Skocz do zawartości

Problem z rozrusznikiem cbr f3


romeoxx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich forumowiczow i zwracam sie z prosba o pomoc!

Mam problem w swojej f3 z 95 roku z rozrusznikiem tzn coraz czesiej zdarza sie ze slizga sie "chodzi luzem" po przestudiowaniu tego tematu na innych forach dowiedzialem sie ze jest to prawdopodobnie sprzeglo rozrusznika i tu pytanie gdzie mozna kupic taka czesc,badz zestaw naprawczy i mniej wiecej jakie to sa koszta i czy w Warszawie lub okolicach ma ktos kogo moglby polecic co by to ogarnal.....lipa bo w sobote otwarcie sezonu:)

Czy mial juz ktos taki problem???Z gory dziekuje pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w gpz 500 sprzeglo sie zerwalo. Wystarczylo nawiercic 3 otwory na zębatce, naspawać i nadmiar ściągnąć na tokarce.

 

A jeśli chodzi o cebre to polecam jakas gazetke albo internecik, tam poszukasz czesci. Prawdopodobnie juz rolki są zjechane. Jak i element po którym się one poruszają(nie znam fachowego określenia)

 

A i jeszcze jedno. Proponuję owe sprzęgło najpierw ściągnąć i obejrzeć, a dopiero później części kupować... Koszt w przypadku uzywanych części będzie się zawierał w przedziale od 90 do 150zł...

 

Ogółem naprawa jest bardzo prosta bo i do sprzęgła jest łatwy dostęp. Przy odrobinie wiedzy technicznej można naprawić to samemu. Nie pozówł kasy z siebie zdzierać w warsztacie bo ostatnio jest bardzo na topie wyzyskiwanie kasy od "niewiedzących" No coz... za wiedzę się płaci i to surowo. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli mowicie zeby sciagnac dekiel z lewej strony i zerknac co tam sie dzieje?Czy olej musze sposcic przed zdjeciem dekla(sory za tak banalne pytania ale przesiadlem sie z etz 250 na cbr 600 takze troche musze lyknac wiedzy) i czy w dalszym etapie rozbiorki po zdjeciu dekla jak to bedzie wygladalo zeby wiecie nie bylo tak ze zdejme dekiel a mi tu kilogramy czesci sie posypia:))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...