Skocz do zawartości

I Rajd Nocny Motocykli Zabytkowych - Kresy 2008


IRBIT
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Rajd odbędzie się na trasie:

Horyniec Zdrój - Zamość - Majdan Sopocki

 

150 km wspólnej zabawy i rywalizacji w przyjaznej atmosferze i najbardziej urokliwych zakątkach Roztocza. Zapraszamy do udziału w przygodzie, która pozostawi niezapomniane wrażenia.

 

http://www.rajd.motocykli.zabytkowych.pl/

 

Myślę, że to ogłoszenie powinno się pojawić w tym dziale, bo właśnie do posiadaczy zabytkowych motocykli skierowana jest impreza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolego pisze się na ten rajd może być bardzo ciekawie jak tylko pojawi się formularz zgłoszeniowy to się zapisze tylko mam mały problem bo w tym terminie mogę mieć sesję egzaminacyjną i nic nie obiecuję ale poruszę niebo i ziemię żeby tam być.(MAGISTER z forum Kresowego)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Plakat Rajdu.

 

150 kilometrów wspólnej zabawy i rywalizacji w przyjaznej atmosferze oraz najbardziej urokliwych zakątkach Roztocza. Zapraszamy do udziału w przygodzie, która pozostawi niezapomniane wrażenia.

 

Rajd Nocny to impreza dla motocyklistów-weteranów, okazja do sprawdzenia wiedzy, umiejętności, sprawności, poznania walorów Roztocza i spotkania w gronie pasjonatów motocykli zabytkowych. Jego celem jest także wzbudzenie zainteresowania mieszkańców Regionu tą szczególną dziedziną motoryzacji, promocja kultury technicznej, dbałości o zabytki techniki, zapoznanie z historią motocyklizmu.

 

Rajd Nocny to rajd niezwykły. Uczestnicy wyruszą o zmroku 4 lipca z Horyńca-Zdroju. Będą polegać na mapach i zmyśle orientacji. W czasie licznych przystanków pod nocnym niebem sprawdzianom poddana będzie ich wiedza na temat dawnej motoryzacji, koncentracja i refleks. 5 lipca, już za dnia, odwiedzą najbardziej atrakcyjne miejsca Roztocza, stale jednak pod reżimem czasu. Po południu rajdowców powitają mieszkańcy Zamościa - w konkursach decydujących o ostatecznej klasyfikacji z pewnością pomoże im ich doping 6 lipca ponownie rajdowców powita Horyniec-Zdrój.

 

WRajdzie Nocnym szczególnie ważna jest kondycja maszyny i sprawność kierowcy. Motocykle wyprodukowane przed 1984 rokiem i zachowane lub pieczołowicie przywrócone do oryginalnego stanu muszą znieść trudy 150-kilometrowej trasy, okrytej nocą, o nawierzchniach często nieutwardzonych. Motocykliści walczyć będą z brakiem snu i zmęczeniem Czy zdołają utrzymać tempo motocyklowego marszu? Czy pokonają trudności techniczne i kto z nich zwycięży?

 

Jeżeli jesteś gotów podjąć wyzwanie udziału w Rajdzie Nocnym, chciałbyś spotkać pasjonatów "weteranów" w niezwykłych, zaskakujących okolicznościach zapoznaj się z programem oraz regulaminem i wyślij do nas zgłoszenie. Gwarantujemy dobrą zabawę oraz niepowtarzalny klimat.

 

www.rajd.motocykli.zabytkowych.pl

Edytowane przez Marek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy plakat Rajdu

 

Zaproszenie wciąż aktualne :icon_eek: :icon_mrgreen:

 

W trakcie Rajdu, na terenie bazy 5 lipca w Majdanie Sopockim, odbędzie się koncert zespołów rockowych - SPIRAL (spiral.pl) i ŚRUBKA (srubka.pl), na który zapraszamy nie tylko motocyklistów-weteranów. Więcej informacji już wkrótce TUTAJ.

Edytowane przez Marek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Hej,mam nadzieje ze sa tu jacys usersi z moich stron,mam na mysli slask,podbeskidzie i malopolske,otoz chetnie wzial bym udzial w imprezie,jest zaplanowana na prawde ok.,ale ten dojazd...mam do dyspozycji furgon iveco pomiescil by moze z 7 motocykli,zbiorka i jedziemy,koszty minimalne(podzial),czekam na jakies sygnaly.pozdro .j.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,mam nadzieje ze sa tu jacys usersi z moich stron,mam na mysli slask,podbeskidzie i malopolske,otoz chetnie wzial bym udzial w imprezie,jest zaplanowana na prawde ok.,ale ten dojazd...mam do dyspozycji furgon iveco pomiescil by moze z 7 motocykli,zbiorka i jedziemy,koszty minimalne(podzial),czekam na jakies sygnaly.pozdro .j.

Witam!

Cenna i pozytywna inicjatywa :crossy: , skrzyknąć się w kilku z okolicy i jednym transportem sprzęty, drugim osoby.

Koszty się rozłożą i impreza taniej wyjdzie, a zapewniam okolica malownicza. Zachecam do złapania oddechu w tej nieśpiesznej krainie :wink:

pozdrawiam i dozobaczenia na imprezie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki zrobili kawał, solidnej nikomu niepotrzebnej roboty, duże brawa :icon_mrgreen: :icon_mrgreen:

Obrobić tą całą trase, konkurencje itp, nie było łatwo, co ciekawe imprezę w znacznej części

realizowali ludzie, którzy weterany tylko oglądają na obrazkach, a śmigają japonią itp.

Jazdy było do bólu d...y.

Drobne potkniecia i niedociągniecia, w tych oklicznosciach są bezznaczenia.

Kameralna super klimatyczna impreza... szkoda, że tak krótko i już po :buttrock:

Teraz organizatorzy mają przechlapane, bo wszyscy będą chcieli za rok znowu :icon_twisted: :icon_mrgreen:

 

Poniważ nie miałem aparatu proszę o zdjęcia.

Edytowane przez skrzydlaty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieprzebrane morze fotek z Rajdu: :icon_mrgreen:

 

http://www.kresowe.forum.motocyklowe.org/v...p?p=25552#25552

http://www.kresowe.forum.motocyklowe.org/v...opic.php?t=2259

 

Dziękuję w imieniu organizatorów za słowa uznania. Podobno poprzeczkę ustawiliśmy wysoko i już montuje się ekipa na przyszły rok, żeby zobaczyć, czy uda się nam ją przeskoczyć. Napewno będziemy się wsłuchiwać w uwagi i rady uczestników oraz kolegów-motocyklistów, którzy w organizacji imprez motocyklowych mają większe doświadczenie.

 

Ponieważ Rajd okazał się sukcesem mogę chyba zdradzić, że działaliśmy kierując się m.in. radami samego Skrzydlatego. Jego doświadczenie okazało się bezcenne. Uniknęliśmy dzięki temu kilku wpadek. :rolleyes: Z kolei autorką pięknego logo Rajdu jest Wild. ;) M.in. ich zaangażowanie zobowiązało nas do wspinania się na szczyty mobilizacji, żeby impreza wypaliła.

 

Skrzydlatemu skądinąd należą się gratulacje - wywalczył II miejsce w królewskiej kategorii "do 55 roku" i I w konkursie "mistrz elegancji" :)

 

Pełne wyniki dostępne są na stronie Rajdu (link wyżej).

Edytowane przez Marek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...