Skocz do zawartości

ktory wybrac250 czy 251


sansi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam mam zamiar kupic mz 250 lub 251(choc mnie podoba sie 250-zdaje mi wieksz a ja tez maly nie jestem)mialem simsona i teraz chce cos wiekszego jak mozecie to poradzcie mi ktora wybrac- dzieki za pomoc :icon_rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też bym wziąl ts 350 :) nie wiem ile mocy ma mz ale ts 350 ma 28KM fabrycznie jest niesamowicie zrywna gume pali jak plastiki do tego to 2 cylindry ma mocny dół.....ma w sumie 3 wady : cięzka (180kg prawie) paliwożerna (jak ją katujesz to ponad 10 potrafi spalić)i jak sie zapłon przestawi to masakra :wink:

 

z tego co wiem ts350 jest tańsza od mzetki...

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaa :D

 

Jawy nawet kijem bym nie dotknal. W porownaiu z MZ to stara konstrukcja. Tymi 20konmi bym sie tak nie podniecal, bo wiadomo w jakim stanie musi byc jej slinik zeby je wygenerowac. Tymczasem w nowszych rocznikach etz 250 i 251 masz tarcze z przodu, elektroniczny reg napiecia, elektroniczny zaplon. Na pewno etz pali mniej niz Jawa. Ogolny ksztalt motocykla tez bardziej mi podchodzi niz Jawa. Sczegolnie 251, jezdzilem na zmiane 250 i 251 i nie moge pwoiedziec, ze 251 jest jakas masakrycznie niestabilna, owszem jest podatna na turbulencje za np tirami, ale wszytsko jest pod kontrola.

 

Sansi, jesli za 251 przemawia wyglad a za 250 lepsza trakcja, to poszukaj 250 z bakiem i kilkoma czesciami z 251, widzialem kiedys takie cos.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc w kwesti cenowej mogłbys kupić sobie taką Ts 350, dołożeć zapłon elektronika, regulator i byś miał już dużo mniej zawodne moto. Ja osobiście bym brał ts 350, lepiej mi się śmiga ze względu na mase i całkiem przyjemnie chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy też gdzie chcesz jeździć jeżeli dużo po mieście, to 251 będzie lepsza, jest lżejsza i bardziej poręczna, jak na dłuższą trase to 250, ja mam 250 wcześniej miałem już wiele sprzętów i nie najgorzej mi sie jeździ. Patrz też na stan techniczny bo to sie liczy najbardziej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...