Skocz do zawartości

PROBLEM Z??


Szymon871
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam oto taki problem z Honda NS1. Od dłuższego czasu moto nie odpala po rozgrzaniu się, zalewa sie świeca. Po rozbiórce gaźnika razem z tatą doszliśmy do wniosku że oryginalna dysza od paliwajest przewiercona i moto na niskich obrotach dostaje za dużo paliwa.

 

Po wsadzeniu drucika do dyszy paliwowej aby ja przytkać moto ciagnie już od niskich obrotów i ładnie chodzi na 1,5 tys obrotów (wczesniej dławił się na takich obrotach podczas dodawani gazu). Jednak problem pojawił się w momencie jazdy:

 

- moto szarpie i przerywa kiedy kręcę na 2-ójce i 3-ójce. Normalnie wkrecała się do max obrotów, a teraz 7-7,5 max. Zachowuje się jakby miało za mało paliwa,

 

- moto straciło moc nie ma takiego kopsa od 7 tys obrotów i od <10 tys, jak wcześniej

- ciężko rozpędzic to moto do 100 ciężko mu to idzie...

 

 

Wydaje mi się ze problemem jest owa dysza, ale jak ją zatkac (ustawić) żeby moto chodziło dobrze. Może proponujecie kupić nową?? Jeżeli ma ktoś nierozwiercaną tylko oryginalna to prosze o okntakt na gg 5996915

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No po mojemu to kupic nowa a jak nie nowa to uzywana tylko normalna!! A nie po jakis tuningach :icon_evil: :cool: Ja kiedys tak z kumplem w jawce probowalismy ale wiertlo za duze bylo i tak to rozwalilismy ze bylo a raczej prawie tej dyszy nie bylo, i wlasnie byly problemy z odpalaniem.Tylko z sama dysza moze byc problem z kupnem no nie wiem wg mnie to kup jakas normalna, bo kombinowanie z ta tez moze za dobrego efektu nie dac ale rob jak uwazasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...