Skocz do zawartości

Zatarty wałek rozrządu - regeneracja WAWA


Mrówa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Mam pewien problem, ponieważ jakimś cudem zatarł mi się jeden z wałków rozrządu na środkowej panewce tak, że nie da rady obracać tym wałkiem. Wałki siedzą można to nazwać w przykrywce głowicy i są w nią wprasowane. Sprawę wyjaśni rysunek: http://www.vagcat.com/p/B194/109020.png . Chodzi o to, iż nie jest to cała głowica wraz z zaworami itp. tylko sama pokrywka (numer 14 na zdjęciu) z wałkami (kto spojrzy na zdjęcie będzie wiedział o co chodzi). Kto w Warszawie coś takiego mi zregeneruje? Chodzi o zeszlifowanie pozostałości po zatarciu z gniazda w pokrywce oraz z wałka, roztoczenie, napawanie, spasowanie, wyosiowanie, itp, itd... Myślałem nad firmą autoszlif-olszewski lub kozieranski.com.pl...

 

Pozdrawiam!

Edytowane przez Mrówa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może ktoś robił jakieś podobne rzeczy w którejś z tych firm:

 

1)autoszlif-olszewski

2)autosamochod.republika.pl

3)kozieranski.com.pl

4)cermotor.com.pl

 

Takie znalazłem w necie i zapewniaja mnie, że można coś zrobić w moim przypadku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może ktoś robił jakieś podobne rzeczy w którejś z tych firm:

 

1)autoszlif-olszewski

2)autosamochod.republika.pl

3)kozieranski.com.pl

4)cermotor.com.pl

 

Takie znalazłem w necie i zapewniaja mnie, że można coś zrobić w moim przypadku.

 

Z tym uzupełnieniem ubytku może byc problem...Ja również polecam swiątka

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widać po zdjęciu, bo nie napisałeś nic konkretnego, to Golf IV lub coś podobnego ze stajni VW. Jak bys chciał mam takie wałki kompletne od golfa który miał 60 70 tyś km i leżą ponad dwa lata. Mam również całą kompletną idealną głowicę. Co do ceny, to musielbyśmy się dogadać na PW.

 

Pozdro

urban

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...