Skocz do zawartości

Zakończyłem kurs kat.A


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich serdecznie,muszę się pochwalić że po 2 sezonach jazdy bez prawka wkońcu zrobiłem kurs, i zastanawiam się gdzie zdawać.Odlewnicza odpada gdyż się czeka około 2 miesięcy na egzamin. Także czekam na wasze propozycje,wasze doświadczenia z WORD-ami w okolicy Warszawy pozdrawiam :eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W warszawie masz 3 ośrodki WORD :

przy ul. Odlewniczej 8 (Białołęka),

przy ul. Powstańców Śląskich (Bemowo)

przy ul. Radarowa 1 (Okęcie)

 

Ja polecam jednak Odlewnicza, bo sam tam zdawalem kat A. Kurs zrobilem w 2001r. a na egzamin zapisalem sie dopiero w 2006 :wink: W kazdym razie bez problemu zdalem za pierwszym razem , wzialem tylko 1h doszkalajacej jazdy zeby sie przejechac tym na czym mialem zdawac. Trasa banał instruktor tez nie robil problemow... Ostatnio kolega sie zapisywal i czekal miesiac na egzamin...

 

pozdr...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W warszawie masz 3 ośrodki WORD :

przy ul. Odlewniczej 8 (Białołęka),

przy ul. Powstańców Śląskich (Bemowo)

przy ul. Radarowa 1 (Okęcie)

 

 

 

pozdr...

 

Z tym że na Kat. A mozna zdawac tylko na Odlewniczej jesli chodzi o Warszawe...a terminy nie sa 2 miesieczne...nie wiem kto Ci takich glupot nagadal.....czekasz ok 2 tygodni ... tyle moi znajomi czekali na praktyke :wink:

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha to tego nie przemyslalem, myslalem ze wszedzie sa kat. A.

 

Terminy w sumie sa scisle powiazane z iloscia zdajacych, wiec co miesiac moga byc inne.. zwlaszcza ze teraz sie zaczyna cieplej robic... Najlepiej jest podjechac i sie zapytac.

 

Poza tym jak lukas_2010 jezdzil 2 sezony bez prawka to moze jeszcze poczekac te 2 miesiace :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...