Skocz do zawartości

I Sochaczewskie Otwarcie Sezonu Motocyklowego!


Golbik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak na razie tylko kjujik się zgłosił, ale nie wiem jeszcze, czy mu KOCHANIUKA ŻONKA pozwoli :biggrin:

Dzisiaj napisałem petycję z błaganiem o zgodę, dołączyłem 5 kg załączników i zaświadczenie od proboszcza i Naczelnika jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej o mej nieposzlakowanej (narazie) opinii.

Czekam na rozpatrzenie wniosku :buttrock:

 

Żona już Postów twoich nie czyta? :icon_mrgreen:

Ryzyk-fizyk, najwyżej będzie miska przy suficie i lodówka z kłódką :bigrazz:

 

Co mi tam, raz kjujikowi śmierć :biggrin:

 

pzdr

kjujik

Od urodzenia skazany na sukces, a jesli teza o zaostrzaniu sie walki klasowej w miare postepu socjalizmu jest prawdziwa,
to w przyszlosci takze na wiezienie. :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj napisałem petycję z błaganiem o zgodę, dołączyłem 5 kg załączników i zaświadczenie od proboszcza i Naczelnika jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej o mej nieposzlakowanej (narazie) opinii.

Czekam na rozpatrzenie wniosku :D

 

 

Hehe wniosek rozpatrzę, jeszcze tylko zapomniałeś dołączyć 3 zdjęć! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Jak na razie tylko kjujik się zgłosił, ale nie wiem jeszcze, czy mu KOCHANIUKA ŻONKA pozwoli :)

 

No jak to, a ja? Wypełniłem formularz i wysłałem nienaganne CV... ;)

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponował bym godzine spotkania na 9 : 30

...

Może wreszcie jakieś konkrety...

Jeśli są chętni na jazdę w grupie do Sochaczewa, to startujemy z parkingu pod TESCO na Górczewskiej :D

Zbiórka w niedzielę, godzina 9:30.

Ruszamy o 10:00

 

A teraz wszyscy zaklinamy pogodę :biggrin:

 

R. :crossy:

NO SALSA - NO FUN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale dla przyjaciół jestem Lena :biggrin:

Co do WZtek to sama też je umiem robić, więc na pietro mozna się wkradać, ale nie koniecznie z WZką.

NO własnie to znajdę jakiś transport :D

 

Jak na razie tylko kjujik się zgłosił, ale nie wiem jeszcze, czy mu KOCHANIUKA ŻONKA pozwoli :crossy:

 

No i wszystko jasne Kludek jedziesz? Ja mam zamiar w sobotę obskoczyć Przybor.cin? czy jak sie to nazywa

A w niedziele z rana Chochaczew...

 

Tylko nie wiem jak to będzie bo od dwóch dni mam ,,kasze" na obiad....musze się poprawić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i wszystko jasne Kludek jedziesz? Ja mam zamiar w sobotę obskoczyć Przybor.cin? czy jak sie to nazywa

A w niedziele z rana Chochaczew...

 

Tylko nie wiem jak to będzie bo od dwóch dni mam ,,kasze" na obiad....musze się poprawić

No ja w Piątek jade do tych Przyb ..... in, więc w Sobote sie widzimy, pewnie będe wracał z wami, a w Niedziele nie wiem czy będe w stanie :D Ale nie wykluczam, nie wykluczam .......................

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe wniosek rozpatrzę, jeszcze tylko zapomniałeś dołączyć 3 zdjęć! :icon_twisted:

jakies specjalne wymagania co do zdjec? portret, bikini itp?? :icon_twisted:

 

 

No jak to, a ja? Wypełniłem formularz i wysłałem nienaganne CV... :icon_mrgreen:

Ty oczywiscie nie przeszedles nawet 1szego etapu kwalifikacji wiec nie fikaj.

Belgu1.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakies specjalne wymagania co do zdjec? portret, bikini itp?? :clap:

 

 

Hehe jedno portretowe, żebym mogła sobie narysować i nad łóżkiem powiesić, drugie może być w bikini, a trzecie dowolne :icon_razz: Wytapetuje sobie nimi sypialnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może wreszcie jakieś konkrety...

Jeśli są chętni na jazdę w grupie do Sochaczewa, to startujemy z parkingu pod TESCO na Górczewskiej :crossy:

Zbiórka w niedzielę, godzina 9:30.

Ruszamy o 10:00

 

A teraz wszyscy zaklinamy pogodę :cool:

 

R. :)

No po prostu porażka :wink:

A Klaudiusza ponoć niemoc nagła dopadła i nie dojechał ;)

Dziękujcie Nowemu011 bo Wam honor uratował :D

 

pzdr

kjujik

Od urodzenia skazany na sukces, a jesli teza o zaostrzaniu sie walki klasowej w miare postepu socjalizmu jest prawdziwa,
to w przyszlosci takze na wiezienie. :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a kto byl organizatorem waszego spotkania

Bardzo Rdzenni Motocyklisty Iz Sochaczewia.

kjujik jako ludność napływowa tylko tumult czynił.

A za waszego to w ryj walą :wink: Złośliwy Bzyczku :D

 

pzdr

kjujik

Od urodzenia skazany na sukces, a jesli teza o zaostrzaniu sie walki klasowej w miare postepu socjalizmu jest prawdziwa,
to w przyszlosci takze na wiezienie. :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjechaliśmy o... 16 :biggrin: Nie było już nikogo, ale mieliśmy okazję poznać organizatorów i posłuchać relacji że tak powiem "na gorąco" :bigrazz: Ale wycieczka całkiem przyjemna, koncertowo władowałem się przed samymi Plecewicami w dziure przy wyprzedzaniu i pogiąłem felgę :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...