Skocz do zawartości

Co z nowymi bucikami do enduro??


Rekomendowane odpowiedzi

a prawde mowiac jeszce swoich myjka wysoko cisniniowa nie mylem ale kumple mowia ze spokojnie mozna. Oni tak robia i mowia ze wszystko okej.

 

Ja swoje gaerne zawsze po jezdzie myje razem z motorkiem myjką wysoko ciśnieniową i nic im nie dolega a buty są czyste i jak nie przeciekały od kupna do teraz nigdy nie przeciekły.Moim zdaniem pastowanie takich butów mija się z celem- no chyba ,ze ktoś jezdzi po łące i to raz w miesiącu.Bo i tak w moment po wyjechaniu zaraz są całe uwalone i oblewane.Popieram dbanie o swoje buty ;) zwłaszcza ,ze troche kosztuja ;) Jednak i tak wszystko się zużywa i nic nie jest wieczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi o picowanie po kazdym wyjeździe , k***a ja nie jestem pedantyczny. Chodzi o to żeby zaraz po dostaniu tak się nimi zająć żeby mi nie przeciekały itd. Zakupie jakiś środek, wczoraj byłem w sączu miał na zamówienie takie pasty za 20 dychy, to jak bede nastepnym razem to sie zamówi, albo kupie coś w obuwniczym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem ci tak : dobre buty i bez smarowania nie powinny przemakac i nie przemakają.

 

Co do środków: http://www.voytexim.blacom.pl/oferta2.html lub

http://allegro.pl/search.php?string=impreg...=1471&country=1

Edytowane przez mackon4089
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swoje myłem wodą z węża i szczotką, potem dorobiłem się myjki i jej używam do mycia. Na koniec sezonu zawsze porządnie czyszczę i impregnuję buciki..

 

P.S. Sprawdzajcie i dokręcajcie wszystkie śrubki czy też nity!!!! Dzisiaj przez nie uwagę zgubiłem całą klamrę i pasek, bo właśnie się odkręciła....

 

P.S.2 Może ktoś ma na zbyciu dolną pierwszą klamrę i pasek do lewego buta Forma Terrein?? Gdzie coś takiego dostanę??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nom, przysżły mi wczoraj AXO CX1 (ktoś miał? jakieś opinie?) , napastowałem, teraz jeszcze czekam na impregnat jak zaimpregnuje to pojade przetestować bo pogoda ładna :icon_mrgreen:

 

 

Kolejność raczej powinna być odwrotna bo impregnat nie bedzie mógł wniknąć w napastowany but.

Propnuje po praniu zaimpregnować a potem dopiero pastować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejność raczej powinna być odwrotna bo impregnat nie bedzie mógł wniknąć w napastowany but.

Propnuje po praniu zaimpregnować a potem dopiero pastować.

 

 

 

FUCK .... :lapad: ja najpierw umyłem buciki , potem napastowałem a na następny dzień kupiłem impregnat i spryskałem buty .... <głupek> :D :smile: :icon_biggrin:

 

A tak na marginesie to ile taki impregnat wytrzyma na bucikach jeżdżonych w terenie ... ( bez jazdy po rzekach i potokach [woda] ) ?????

 

 

pzdr :icon_rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...