Skocz do zawartości

Test tysiąców z 2008 roku


Rekomendowane odpowiedzi

Ale za to jest zielone!! :)

Testy testami, a i tak wszyscy kupia R1 bo najladniejsza, kawy nikt nie kupi bo rama peka, Ci co kupia gixa od razu wymienia puchy i zostana tylko nieliczni nieszczesnicy, ktorym przypadnie nudna jak flaki z olejem CBR ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Testerzy nawet sobie nie zdawali sprawy,ze najszybsze okrazenia robili wlasnie na Fireblade.

A ZX 10 ma przypadkiem kontrole trakcji??

 

Nie, 10ątka nie ma żadnej kontroli trakcji - tzn. taką w postaci prawej ręki jeźdźca :crossy:

 

Ale za to jest zielone!! ;)

Testy testami, a i tak wszyscy kupia R1 bo najladniejsza, kawy nikt nie kupi bo rama peka, Ci co kupia gixa od razu wymienia puchy i zostana tylko nieliczni nieszczesnicy, ktorym przypadnie nudna jak flaki z olejem CBR :crossy:

 

Skąd te informacje, że rama pęka :) To historia z 9ątki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale za to jest zielone!! :icon_mrgreen:

Testy testami, a i tak wszyscy kupia R1 bo najladniejsza, kawy nikt nie kupi bo rama peka, Ci co kupia gixa od razu wymienia puchy i zostana tylko nieliczni nieszczesnicy, ktorym przypadnie nudna jak flaki z olejem CBR :biggrin:

no wlasnie z ta nuda w hondzie to juz ponoc historia bo nowy model z tego co pisza jest wsciekly tak jak powinien byc juz dawno. co do ninji to napisali ze jest za bardzo skoncentrowana na jezdzie torowej i troche niefajnie sie nia lata po drogach ale to wiadomo zalezy od czlowieka bo niekktorzy lubia takie bezkompromisowe maszyny. co dziwne napisali ze silnik kawy zachowuje sie tak jakby brakowalo mu z 10KM calym zakresie obrotow?? do tego model ktory testowali w tym miesiacy byl o 5Km slabszy od tego ktory testowali miesiac wczesniej?? pokazal 159 Km na kole czyli dokladnie tyle ile gixxer , r1 pokazala 155 a blady 162 :biggrin: co do stylistyki to mi osobiscie sie bardzo fireblade podoba i odpowiada mi wymiarami (lubie male tylki nie tylko w motocyklach :bigrazz: ) co do malowan to burgundowe(??) jest do niczego ale od bialo czarnej w paryzu oczu oderwac nie moglem (moze przez hostesse ? :biggrin: ) moze za dwa lata( niech sie zestarzeje i potanieja troche i niech angole potunuja swoje egzemplarze to lykne :biggrin: ) Pozdr :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

suzuki i yamaha wypusci nowy model i znowu honda bedzie z tyłu!!!

kawasaki rulez

oni i tak juz sa przynajmniej 2 modele do tyłu :biggrin: , moze za 4 lata dorównają hondize SC33 :icon_rolleyes:

 

 

Nie rozumiem... Dlaczego tak wszyscy najeżdżają na tą stylistyke? Przecież Fire to czyste piękno, R1 i GSXR też... tylko kawach fuj... xD

 

Jeli miałbym wybierac moto pod wzgledem tylko wizualnym to lista tak by wygladała.

1.Erłan

2.1048

3.GSXR

4.eReR

5.cagiva mito

6.Junlin

7.ZX10 :)

 

Styliści w KawałSraki dali dupy nieźle z modelem 2oo8.

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, ciekawe wyniki... A jak ktoś gdzieś wcześniej wspomniał - jak to teraz jest, nowy model Erłana i Gixera dopiero w 2009?

Suzuki wypuszcza nowe modele sportów co dwa lata.

W litrach wygląda to tak:

K5-6 => K7-8 => K9-10

 

W 600/750 tak:

K4-K5 => K6-7 => K8-9 (dlatego właśnie w tym sezonie mamy nową wersję)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

w KawałSraki dali dupy nieźle z modelem 2oo8.

 

pzdr

 

KAWAŁSRAKI ;) :crossy: :icon_twisted: :icon_razz: :biggrin: :biggrin: :buttrock: Buheheheheheh ale się uśmiałem :biggrin: :lalag:

Edytowane przez Patriko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak Honda to tylko Civic :biggrin: pozostałosc jest dobra dla nudnych, podstarzałych zgredów ;)

 

Tey, kolo ja mam dopiero 22 na karku a Ty mi jedziesz od podstarzałego zgreda :) :)

 

Mycior proszę pogryźć tego Pana :) :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...