Skocz do zawartości

Test tysiąców z 2008 roku


Rekomendowane odpowiedzi

No w/g mnie kolejnosc jak najbardziej prawidlowa

 

:icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh. Suzuki musiało powstrzymać sie z nowym moto na kolejny rok zeby dac szanse rywalom. :crossy:

 

A miło widzieć że Honda w końcu do czegoś się nadaje. Chociaż to tylko test marnego brukowca to jednak z czego ma się cieszyć. ;)

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla nieznających angielskiego dopiszę tylko że miejsce:

1. Fireblade

2. R1

3. ZX10

4. GSXR 1000- co do tego motocykla bardzo mnie to zdziwiło że jest na ostatnim miejscu ...

Dla nieznających angielskiego dopiszę tylko że miejsce:

1. Fireblade

2. ZX10

3. R1

4 GSXR 1000

 

Gość podkreślił, że K7 i R1 są modelami z zeszłego roku i brakuje im mocy w stosunku do nowych konstrukcji jakimi są tegoroczna 10 i Blady. W zeszłym roku było odwrotnie i tak samo będzie w przyszłym roku, kiedy Suzuki wypuści K9, a z Yamahy wyjedzie zmodyfikowany fortepian.

 

Poza tym nie wiem czy zauważyliście, ale czytając tabele wyników od dołu mamy układ od najładniejszego do najbrzydszego :D Blady może sobie być wypasionym sprzętem, ale wygląda okropni :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak już w temacie, gdzie można znaleźć jak najbardziej prawdziwe dane odnośnie parametrów silnika modeli 2007 i 2008 z całej czwórki :smile:

 

Jakiś wykaz, znalazłem w internecie ale każdy pisze coś innego...

 

 

Wydaje mi się że tutaj są najbardziej aktualne dane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze te nowe tysiące przestają mi się kompletnie podobać.

 

Kiedyś czy stary blade(98-99) czy nawet stara 600-stka np ZX-6R były takie grubiutkie, masywne, że aż sie chciało na takie motocykle popatrzeć. Później kupiłem R6 i okazuje się ze siedzi jak i wygląda sie na taki motocyklu jak na motorynce... Jak patrze jak Ci testrzy wyglądają na tych tysiącach to naprawdę te motocykle nadają sie tylko na tor...

 

Bo gośc przy srednim wzroście 180cm wygląda na takim motocyklu conajmniej śmiesznie :bigrazz: Ach co zroibic - pozostało mi tylko kupić buse :flesje:

 

Co do wyników dla mnie szok :icon_rolleyes: Na początku myslałem, ze trzeba te wyniki czytać od dołu bo wtedy miały dopiero jakiś sens :bigrazz:

 

No ale fakt, brawa dla Hondy :bigrazz:

 

Z wyglądu pierwsze miejsce oczywiście R1 :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...