Skocz do zawartości

intruder światła


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam , kupiłem intrudera 800 z 1993 roku. mam pytanie, jak koledzy rozwiązali problem swiatła postojowego z przodu. po zdemontowaniu lampy przedniej ze zdziwieniem stwierdziłem ,że nie ma nawet wejścia na zarówkę postojową. oczywiście bedzie problem z przeglądem.w lampie są wolne kable, czyktos rozwiazywał taki problem. pozdrawiam. marekltd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moto pewnie importowane z USA? Tam nie mają postojówek tylko obrysówki w tym celu czyli kierunki z dwuwłóknowymi żarówkami z których jedno siweci ciągle - system fajny ale niebezpieczny bo smieciochodziarze nie widzą czy miga kierunek czy siweci na stałe i moga ci zajechać drogę.

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli Ci to bardzo przeszkadza masz dwa wyjścia: albo poszukać wkładu lampy w wersji europejskiej,albo zrobić w swojej odpowiedni otwór na oprawke z żarówką postojowa.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, z całym szacunkiem, ale w motocyklach nie ma świateł postojowych, bo nie może ich być.

Motocykle mogą posiadać światła pozycyjne.

Postojowe występują tylko w niektórych samochodach i jest to połowa pozycyjnych (lewa strona lub prawa).

kulikowisko.pl www.facebook.com/KULIKOWISKO

Uwaga!!! Nowa lokalizacja kursów prawa jazdy:

  • teoria: Mokotów-Służew
  • praktyka: Ursus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam VT500 Shadow wersje U.S.A od 8 lat , po przełączeniu stacyjki od razu mam włączone światła (mijania/drogowe), brak jest światła pozycyjnego,jedno z włókien kierunkowskazów również świeci ciągle, nigdy nie miałem problemu z przeglądem technicznym, nikt nawet na to nie zwrócił uwagi ,pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Ja mam Horneta900 w wersji europejskiej.

 

Po włączeniu zapłonu także od razu włączają się światła mijania. W kloszu mam żarówkę pozycyjną(nawet się świeci), ale w nijaki sposób nie mogę zapalić samej tej żarówki. Taki urok.

 

Już dwa przeglądy tak zrobiłem i jak na razie żadnych problemów. Martwiłem się przed pierwszym, ale teraz mam to gdzieś.

 

pozdr

654

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)

Po włączeniu zapłonu także od razu włączają się światła mijania. W kloszu mam żarówkę pozycyjną(nawet się świeci), ale w nijaki sposób nie mogę zapalić samej tej żarówki. Taki urok.

 

(...)

Próbowałeś zablokować kierownicę zostawiając włączone pozycyjne?

Wiele współczesnych motocykli nie ma włącznika żarówki reflektorowej, a jedynie przełącznik mijania/drogowe.

Samo światło pozycyjne można włączyć w skrajnym lewym położeniu kluczyka w stacyjce, czyli blokada + pozycyjne, gdzie można wyjąć kluczyk i pozostawić motocykl w miejscu nieoświetlonym, byle niezbyt długo :icon_mrgreen:

kulikowisko.pl www.facebook.com/KULIKOWISKO

Uwaga!!! Nowa lokalizacja kursów prawa jazdy:

  • teoria: Mokotów-Służew
  • praktyka: Ursus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myśle że nie będzie problemu z przegladem z tego powodu,przeważnie chopery maja tak jak pisali ci koledzy,w moim moto postojówki to kierunki które świecą po załączeniu kluczyka ,zaś po odpaleniu załancza sie światło drogowe/mijania.GRATULEJSZYN SPRZĘTA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Samo światło pozycyjne można włączyć w skrajnym lewym położeniu kluczyka w stacyjce, czyli blokada + pozycyjne, gdzie można wyjąć kluczyk

 

Wiem, miałem tak w ER-5, tu niestety nie.

Przerabiałem ten temat wielokrotnie. Instrukcja wertowana, kluczyk we wszystkie możliwe strony, kombinacje przełączników ze stacyjką.

 

1,5 roku temu, to miałem zagwozdkę. Teraz to wsiadam i nie przejmuję się takimi głupotami.

 

A co do przeglądów (przeszedłem ich już trochę), to kiedyś chociaż całą elektrykę przemielili, tarcze cham., opony...

Na ostatnim, to nawet numerów mi nie sprawdził. Spytał tylko, czy już u nich byłem i do kasy zaprosił. Do motocykla podszedł, jak odjeżdżałem

 

pozdr

654

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...