Skocz do zawartości

ORGINALMACHINERY


granat
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To miejest rdza tylko jakieś syfy niedmyte może żle wytarty wosk

Co do malowania najpierw podkład potem baza koloru na bazę szparunki naklejane niestety a na koniec 3x bezbarwny akryl

Wszystko z firmy DU POINT cholernie drogi lakier ale jest chyba jeden z najlepszych

Hehehe, noooooo kolego WSK TOTALNA MASAKRA!!!!!Przesadziłes z polerka ale ten blask własnie powala na kolana:-)piechne to jest:-)Dla mnie bomba, jakem Granat:-)

 

 

http://www.wbv.pl/gallery.php?entry=images...ing2ztlzrjm.jpg

Ale masz fajna stajenke:-) duzo kuullowych koni stoi, no to masz kulka lat z głowy zeby to pozamiatac do porzadku:-)powodzenia:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyglada slicznie lakierek ale cene swoja tez ma.Rozjasnialem w photoshopie lakier to nawet linki widac jak sie w ramie odbijaja :icon_razz: Ja mam zamiar walnac swoja akrylem i szparunki recznie pedzelkiem lub z maskowania i polerka. Ale te Twoje szparuneczki calkiem calkiem :biggrin: Sam wycinales na ploterze czy kupowales gdzies w necie? Szarych z tym logiem jeszcze nigdzie nie widzialem. Jesli nie tajemnica i problem to mozna linka w sieci lub jakis wzor w pdfie czy jakims pliku ? :D

 

 

Szparunków malowanych z maskowaniem nie musisz polerowac jesli zdejmiesz maskowanie po kilku min. od nałożenia farby (tak zeby jeszcze była mokra ale nie spływała na boki) i wtedy przygrzejesz je delikatnie suszarką do włosów od mamy. W ten sposób świeza farba rozleje się minimalnie na boki czyli pozbędziesz się krawedzi szparunka i nie bedzie wyczuwalny nawet paznokciem. Ale musisz uważac z tą suszarką zeby nie przedobrzyć bo wyjdze Picasso. Poćwicz na czymś.

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyglada slicznie lakierek ale cene swoja tez ma.Rozjasnialem w photoshopie lakier to nawet linki widac jak sie w ramie odbijaja :banghead: Ja mam zamiar walnac swoja akrylem i szparunki recznie pedzelkiem lub z maskowania i polerka. Ale te Twoje szparuneczki calkiem calkiem :notworthy: Sam wycinales na ploterze czy kupowales gdzies w necie? Szarych z tym logiem jeszcze nigdzie nie widzialem. Jesli nie tajemnica i problem to mozna linka w sieci lub jakis wzor w pdfie czy jakims pliku ? :banghead:

 

Pierwsze wsk to właśnie było takie logo które jak się dobże przyjżeć to miało symbolizować silnik lotniczy odrzutowy takie zresztą było na tym baku ale bardzo nieczytelne co do szparunków robiła mi chyba firma ,,,

,,,,, jacwalc,,, ale spierdolili totalnie na baku są za male na puszkach też może teraz robią lepsze, lakiernik nalepił i po bólu przepadło co do loga to chyba mam jeszcze jedno ale niewiem napewno zresztą zawsze można zamówić u nich. Kolor kupiony to nie szary tylko srebrny zdjęcia przekłamują

postaram się ich znależć w sieci ale nie dzisiaj bo przy sobocie zawsze zakwaszam organizm do b=ólu i dopiero przejrzę na oczy w poniedziałek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj chyba nie bardzo :notworthy: . WSKa Hius'a juz jakiś czas kraży w sieci.

 

Tak ale nie teraz to przecież robiłem .Łącznie 4 miesiące maks i to za długo przy takim bzyczku

ale jak się zbieram za remont to mam prawie 90 % części i tylko grupuję i wysyłam to do polerki aluminium potem z polerki wysyłają prosto do Tarnowa i z Tarnowa przychodzi już do mnie gotowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

MZ Trophy mojego sasiada. :bigrazz: Wymienione tylko czesci eksploatacyjne (motor od 1968 roku sluzy do okazyjnych przejazdzek). Zalozony tylny kufer - brak ingerencji w konstrukcje + niebieska tasma na zbiorniku ("tjuning" PRL-owski). Naprawde swietny sprzet w doskonalej kondycji - starszy pan chce go opchnac za 4-5 tyś jesli jest ktos chetny. :icon_eek: http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=3c2aa2afc7f59820

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...