Skocz do zawartości

Ustawka na Kazimierz


Belgu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Eno Marcinku, od Magnuszewa parę kilo nowego asfaltu położyli - coś się znienia.....powoli, oj bardzo :P

Z Dęblina do Wawki wqrwiają mnie te płyty......ale teraz Ty na Afri..... cud droga dla Ciebie :icon_biggrin:

Pozdro

 

wiesz Maguszew i okolice to i tak bardzo ładna droga, nigdy na lewą stronę wisły nie marudzono, w drodze powrotnej z Dęblina nadwiślańską dali 2 - 3 kilometry asfaltu, ale na na trasę 200 wolałem nie wspominać, żeby nie robić nadziei. Po za tyn tym ten asfalt taki jak by zfrezowany odrobinkę. Na afri to i tak wciąga nosem taką droge :icon_eek: sie wie fahura ale i bandziorem tą traskę robiłem kilka ładnych razy i dało radę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w niedzielę też niektórzy pracują... :bigrazz:

 

Fajna opcja! Gdyby wyjazd był w sobotę to bym się podłączył do tej wolniejszej grupki, w niedzielę zasuwam w robocie...

 

Pogoda co prawda nie rozpieszcza jak narazie ale jestem dobrej myśli :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądąłem pogode dlugoterminową w TVP1 i ku mojej radości zapowiadaja na przyszła niedziela 15 C i słonce.... gdyby sie sprawdziło boylo by pięknie ale że ogolnie pogodynce calkowcie sie wszystko po*eb.... i dziś rano ostro padał snieg to jest to wyjątkowo optymistyczna wizja. No nic pozostaje sledzic nastepne newsy i beda coraz bardziej prawdopodobne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, myślę, że powoli trzeba konkretyzować już termin - sobota czy niedziela ???

 

Tak mi przyszło na myśl, że przecież Ci którzy chca jechać w sobotę mogą jechać w sobotę, a Ci co w niedzielę, niech jadą w niedzielę. Może w ten sposób rozwiążę siękwestia zbyt dużej grupy

 

Zatem proponuję aby odpowiadając na ten pościk drogą "ODPISZ" zaczynać wypowiedź od "sobota" lub "niedziela", wtedy wyklaruje się jasna sytuacja.

 

Pozdrawiam :notworthy: :)

Edytowane przez michorg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciebie bym nawet o zdanie nie pytał :flesje:

ale wlasnie to zrobiles... zapodalem trase i temat wiec pytales mnie :)

i odpowiedz dostales...

 

 

 

No a ja niestety chyba bede musial w ten weekend odpuscic...

Bede na 100% wiedzial w piatek wieczorem ale wyglada jednak nie bedzie mnie :crossy:

Belgu1.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...