Skocz do zawartości

Ustawka na Kazimierz


Belgu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

nie no po prostu wymiękam :icon_twisted:

chcecie to umawiajcie się później

ja zabieram się z grupą o 10-tej :icon_mrgreen:

 

a kto chce niech jedzie później

pozdrawiam

widać jednak trzeba było napisać to samo po raz trzeci... a może i czwarty... i piąty... i może za dziesiątym byś zrozumiał co oznaczają te dziwne znaczki zwane potocznie literkami :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo się przymkniecie, albo zawołam Klaudiusza :icon_twisted:

 

 

Z wycieczkami do Kazika jest tak, że zawsze brakuje czasu, z właszcza, że planujecie zrobić 270 km w tempie spacerowym i jeszcze coś zjeść, moim zdaniem 10 godzina to i tak późno.Raczej bym się tego terminu trzymał, po za tym 10 to rozpoczęcie spotkania a 10:30 wyjazd więc krakowskim targiem i wilk syty i owca cała. Znając życie i tak ruszycie o 11:30 :icon_mrgreen: a po 30 kilometrach ktoś się zapyta kiedy tankujemy bo na shellu zapomniał.

 

A to że się nie możecie zrozumieć to można na priv wyjaśnić dużymi literami :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie ku*wa... opamietajcie sie... widze tutaj 3 problemy:

 

1) O ile wszyscy sie pojawia co sie deklarowali to moze byc zbyt duza grupa.

Polowa nie potrafi poruszac sie w grupie wiec juz widze jakie tempo i bezpieczenstwo bedzie na drodze.

To nie jest trasa 150 km ale prawie 300km gdzie jest planowane zwiedzanie, obiad, postoje na CPNach itp...

 

2) Nie wybrzydzajcie ku*wa tylko spotykacie sie max 10.00. Postoj 15 min i jazda. Maruderzy albo dojada

albo "sorry Winetou". Jak cos to Klaudiusz planuje wyjazd i gonienie od 12.00. Spiochy, alkoholowe wyziewy

i tym podobne nie sa wskazane do grupy. Beda tylko zrzedzic.

 

3) Widze, ze kazdy ciagnie miejsce zbiorki tak aby mu bylo wygodniej (zwlaszcza kolega z Otwocka, ktoremu

sie nie chce podjechac na wlasciwa strone Wisly :icon_twisted: ). Plan byl aby jechac przez Konstancin na Czersk. Powrot

moze byc przez Otwock. Nie robcie 2x tej samej trasy!!

 

Prosze abyscie zwrocili uwage jak wygladaja wstepy do miejsc zwiedzania, godziny otwarcia, stan drog, ceny

itp A to ze wzgledu na inne grupy, ktore w przyszlosci zechca pokonac te traske (moze i mnie sie wtedy uda).

 

Robert. Przejmij dowodzenie bo ludziska trzeba do dwuszeregu wstawic... inaczej to bedzie burdel.

Acha... i przepraszam za wulgaryzmy ale strzelilo mnie jak Wy sie ustawialiscie...

Milej przejazdzki. Bawcie sie dobrze.

 

PS. Wezcie aparaty i zdjecia porobcie!!

Edytowane przez Belgu
Belgu1.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o rany jak tak bedziecie jechac jak gadac to ja jade ostatni albo pierwszy:))

 

Roberto, zapraszam do mnie o 9 na kawke i grzaneczke potem do garage po moto i prujemy na shell'a......tylko nie wiem juz na którą :) :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze kilka spraw organizacyjnych...

"...

Dla tych, którzy nie czytali, nie znają, nie pamiętają:

 

Żelazna zasada: Nigdy Nie Uderz W Motocykl Przed Tobą

 

Jeżdżenie w szachownicę (utrzymanie szyku) przy odstępie 2s do jeźdźca przed nami na naszym torze jazdy.

Pompowanie powietrza dłonią - zmniejszamy prędkość.

Jeden palec w górze (nie ten!) - ustawka do szyku gęsiego.

Dwa palce w górze - ustawka w szachownicę.

(sygnały powtarzamy aż do zamykającego)

 

Z postoju pierwszy rusza prowadzący, następnie dalej, z zachowaniem odstępu, nie w kupie!

 

Gdy zatrzymujemy się, zostawiamy za sobą/obok dość miejsca, żeby zmieścili się kolejni.

 

I ponieważ jeden obrazek starcza za tysiąc słów (było, ale potwarzam, bo nie zaszkodzi) :D

 

Bezpieczeństwo jeżdzenia w grupie:

http://www.sunsethog.com/groupRiding.html

 

Filmik:

http://pl.youtube.com/watch?v=erpkyD7SMfw

..."

Pogoda na wyjazd szykuje się rewelacyjna, ale (odpukać, gdyby...) potwierdzenie wyjazdu zamieszczę w niedzielę o 7:00 rano :crossy:

 

Uwaga.

Od niedzieli operujemy już czasem letnim :P

 

Do zobaczenia na Shellu za rondkiem na Wale Miedzeszyńskim w niedzielę o 10:00 :crossy:

Przewiduję, że powrót będzie ok. 19:00

 

Pozdrawiam,

R.

 

P.S.

Fiery, dzięki za spisanie paru oczywistych zasad, które pozwoliłem sobie wkleić powyżej...

Edytowane przez roberto1002

NO SALSA - NO FUN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 grupa juz dograna osob 5 wyrusza ze stacji benzynowej HUZAR

tj przy rondzie na trasie Gora Kalwaria-Pulawy o godzinie 11

Prosba do ludkow z Wawy :D dograjcie sie wreszcie

dolaczymy wspolnie i polecimy razem

Przewidywany powrot 1 grupy okolo godziny 18

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka wszystkim,

Widzę że szykuje sie ciekawa wyprawa :)

Ja jestem chętny, przy okazji poznał bym Was :)

Niestety nie pisze się na 100% tylko na 90% :biggrin:

 

Spotykamy się na Shell-u na Wale na wylocie w kierunku Puław (za rondem na końcu dwupasmówki na Wale, po prawej stronie...).

Niedziela, godzina 10:00 CZASU LETNIEGO (już po przestawieniu zegarków :D ...),

Mam plan trasy (wg.Belga...), oczoje*na kamizelka lidera też się znajdzie :)

Kuba deklarował pomoc z zakresu znajomości tamtych okolic, więc chętnie skorzystamy.

Przy okazji - Kuba, zarzekałeś się, że polecisz przy najbliższej okazji, więc ruszamy od Ciebie z garażu - bedziesz miał okazję na rewanż - wizja lokalna Twojego garażu :)

Pierwsza modyfikacja trasy - zapominamy o promie :icon_razz: - jeszcze nie działa :P

 

Jestem ZA, myśle ogólnie że wszystkim sie nie dogodzi wiec proponuje to co ustalił roberto1002

Śpiochy i leczący kace oraz inni ewentualnie dojadą.

A co do tego że moze być zimno o 10:00 odpowiadam: Motocyklista musi być twardy a nie miekki :)

 

Pozdro dla wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...