Skocz do zawartości

Ustawka na Kazimierz


Belgu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Belgu, wyluzuj sie .......................... teraz Laski wolą Twardzieli, Twardziele są w Modzie ........ taki pisali w Bravo Girl ;)

p.s. No ok, ale szkoda, plan był fajny ;)

Klod... u mnie jest spoko i luz... prosze tylko o zrozumienie :)

A nic nie stoi na przeszkodzie abyscie na ten wyjazd pojechali beze mnie... ja przeciez nie mam

wylacznosci na Kazimierz... Mozecie skorzystac z traski zapodanej przeze mnie albo zrobic ja

po swojemu. Luuuzzz... :icon_razz:

Belgu1.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to schodzimy na psy............a mielismy gadac o ustawce. chce zostac z psem niech zostanie kwestia kto przejmuje ,,Brzemie" organizatora i najzwyczajniej w swiecie bedzie w niedzile ekipe prowadził. Znajdzie sie chetny to bedzie dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i lipa... z dniem dzisiejszym rozłożyło mnie na maxa, 39 stopni, zatem pewnie do soboty się nie zwlekę z wyra... L4 poszło w ruch... A ona tam biedna stoi i czeka... a ona tam stoi... i czeka... biedna... Shadowusia moja... Ech...

 

Pozostało mi tylko życzyć Wam pogody i czekać na relację z wycieczki...

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze do niedzieli juz bedziesz zdrowy. życze Ci tego oczywiscie :(

 

 

a tak w ogole zeby sie nie skonczylo ze w ogole nie pojedziemy. Kto jest jeszcze jakos mniej wiecej obeznany z taka trasa jak zaproponowal belgu??

 

Ja nie jestem wiec na organizatora nie mam jak startowac hehe ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W piatek moj kumpel ma urodziny wiec sobota odpada...

A generalnie w weekend bede mial pod popieka swoje bylego psa (znaczy sunie) zatem

nie moge jej zostawic samej na tyle godzin w domu.

 

Belgu, a moze jakiś kufer bedzie wolny dla psinki, zalozymy gogelki i spox. No daj sie wyprowadzić suni na spacerek.... :eek:

 

 

 

moze do niedzieli juz bedziesz zdrowy. życze Ci tego oczywiscie :flesje:

a tak w ogole zeby sie nie skonczylo ze w ogole nie pojedziemy. Kto jest jeszcze jakos mniej wiecej obeznany z taka trasa jak zaproponowal belgu??

 

Ja nie jestem wiec na organizatora nie mam jak startowac hehe :biggrin:

 

Znam całkiem niezle tamte asfalty, do Kazika moglbym prowadzić choc z Czarnolasu do Janowca musiałbym troche na mape wczesniej spojrzeć. Niestety nie mam duzego dośw w prowadzeniu duzej grupy. W czasie wyprawy na Borki Janusz temperował moj zapał prowadzącego (Klaudio i MarcinSF pewnie pamietają :bigrazz: )

Ale bardziej martwia mnie prognozy. Nie są różowe.

Dla mnie bardziej niedziela.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klod... u mnie jest spoko i luz... prosze tylko o zrozumienie :icon_eek:

A nic nie stoi na przeszkodzie abyscie na ten wyjazd pojechali beze mnie... ja przeciez nie mam

wylacznosci na Kazimierz... Mozecie skorzystac z traski zapodanej przeze mnie albo zrobic ja

po swojemu. Luuuzzz... :biggrin:

 

Belgu !!!

A może jakies siodło dla suni bys wykombinował , kask , okulary ?

Bo jak bez Ciebie w taką trase ?

Wymyśl cos kolego !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...