Skocz do zawartości

Husaria pod "pręgierzem"


wojtaq
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przemku tak czytam to co piszesz i czasami to moze i masz racje ale nie w kazdej kwesti.Ja akurat nie jestem zwiazana z tym klubem tylko Amazons.Ale uwazam ze nic Ciebie nie przekieruje jesli nie bedziesz wchodził na strone tej całej husarii. Zadaje sobie i Tobie pytanie, po kiego tam wchodzisz?

Wejdz sobie od razu na forum motycyklistow i spoko.

A jesli chodzi o husarie, to musze przyznac ze tak wielu CIOT w jednym skupisku dawno nie widziałam.

Szacun jak byk :biggrin: :flesje:

 

pzdr

kjujik

Od urodzenia skazany na sukces, a jesli teza o zaostrzaniu sie walki klasowej w miare postepu socjalizmu jest prawdziwa,
to w przyszlosci takze na wiezienie. :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seria jakże trafnych, uzasadnionych uwag wytykających przewiny mojemu Klubowi skłoniła mnie do podjęcia decyzji o zamknięciu strony internetowej Husarii. Dziękując uważnym obserwatorom naszych poczynań, nas samych oraz naszych drogich cacek za moc konstruktywnych uwag informuję, że domena oraz serwis informacyjny przestaną działać od godz. 22:00 w piątek 4 kwietnia...

Edytowane przez wojtaq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemku tak czytam to co piszesz i czasami to moze i masz racje ale nie w kazdej kwesti.Ja akurat nie jestem zwiazana z tym klubem tylko Amazons.Ale uwazam ze nic Ciebie nie przekieruje jesli nie bedziesz wchodził na strone tej całej husarii. Zadaje sobie i Tobie pytanie, po kiego tam wchodzisz?

Wejdz sobie od razu na forum motycyklistow i spoko.

A jesli chodzi o husarie, to musze przyznac ze tak wielu CIOT w jednym skupisku dawno nie widziałam.

Kolezanko, alez ja nie wchodze na FM przez strone Husari , kiedys bedac na ich www zauwazylem forum wiec kliknelem z czystej ciekawosci a coz to za forum sie kryje pod tym linkiem - i ku mojemu nieadowoleniu bylo to forum PILSKIE, co podkreslalem niejednokrotnie,ze tak raczej byc nie powinno.

 

Seria jakże trafnych, uzasadnionych uwag wytykających przewiny mojemu Klubowi skłoniła mnie do podjęcia decyzji o zamknięciu strony internetowej Husarii. Dziękując uważnym obserwatorom naszych poczynań, nas samych oraz naszych drogich cacek za moc konstruktywnych uwag informuję, że domena oraz serwis informacyjny przestaną działać od godz. 22:00 w piątek 4 kwietnia...

Mam Cie przytulic ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) informuję, że domena oraz serwis informacyjny przestaną działać od godz. 22:00 w piątek 4 kwietnia...

 

Wszystkich wprowadzonych w klimat oczywistego żartu primaaprilisowego przepraszam za doznany zawód lub (co cieszy mnie najbardziej) wspólną dobrą zabawę na koszt tradycji. Oczywiście strona ma się dobrze, przewidziano kolejne modernizacje i zapraszamy, zapraszamy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi „Przemku PbS” czytam twoje wypowiedzi na tym forum i przyznam się, że czasem masz rację. Ja tak jak i ty nie należę do tego klubu i niech robią, co chcą ważne, że przynosi im to satysfakcję. Może kiedyś spełnię swoje marzenia i też kupię sobie motor by śmigać to tu to tam, jak na razie to nie realne z wielu powodów, lecz starałam się każdy wolny czas spędzać nad jeziorem, bo uwielbiam siedzieć z wędką nad wodą patrząc się w spławik, ;) który od czasu do czasu zanurza się dając znać, że jest rybka. W tym roku prawdopodobnie nie pojadę na ryby, :) ale za to ktoś inny ten wolny czas mi wypełni i również jestem szczęśliwa. W jednym z postów nawiązałeś do wędkowania myślę, że wędkowanie a motocykle to całkiem inne spędzanie wolnego czasu i nie ma, co tego porównywać.

Nie ma, co też czepiać się Husarzy, że:

-lubią jeździć od baru do baru,

-wypowiedzi, które na stronie Husarii zamieszcza „wojtag” są bardzo poetyckie,

-na stronie pod forum kryje się to, co się kryje,

-i wiele innych, ale….

Widocznie członkom tego klubu to odpowiada i my ludzie z zewnątrz zaakceptujmy to. A kiedyś jak będziemy członkami tego klubu to zmienimy te przyzwyczajenia ;) .

Czepiasz się też organizatorów imprez, jak na razie za dużo nie zrobili, ale jak na rok działalności klubu to i tak dużo. Mam nadzieję, że dojdzie do tego, że Husaria w swoim grafiku imprez przynajmniej dwa razy w roku zorganizuje nam w Pile niesamowite spotkanie motocyklistów powiązane z koncertami znanych zespołów itd.

Po drugie (i tu przepraszam jak kogoś urażę) większość członków Husarii to ludzie o wiele starsi od nas Przemku PbS i oni troszkę inaczej spoglądają na świat niż ludzie w naszym wieku, choć patrząc na Ciebie i mnie to też (może) w wielu sprawach byśmy się nie dogadali, bo ja jestem innego pokolenia a każde pokolenie ma swój styl. :banghead:

Co do doświadczenia (w niektórych sprawach) to musisz przyznać że z racji wieku też mają go troszkę więcej.

 

A najgorsze dla mnie są zdania typu „czy jesteście prawdziwymi motocyklistami kochającymi motocykle czy bandą ludzi, którzy kupili sobie motocykl dla szpanu”, „czy wy macie jakiekolwiek doświadczenie”, „zero ducha, zero zacięcia, tylko rewia motocykli, kto ma droższy i ładniejszy” lub „tak wielu CIOT w jednym skupisku nie widziałam”,...... hhhyyy ...... myślę, że nie można wyrażać opinii i sugerować czegoś jak się nie zna ludzi. I chyba nie jest ważne, że ten klub działa od roku, bo to, że inny jest już od 20 lat nie jest jednoznaczne, że wszyscy członkowie to prawdziwi kochający motocykliści mający w sobie ducha i zacięcie :) .

Więc proszę nie kłóćcie się a wspierajcie, bo przyniesie to więcej korzyści.

Pozdrawiam wszystkich członków jak i przeciwników Husarii i czekam na te imprezy :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Chcialbym oglosic wszystkim, ze w koncu udalo sie dojsc do porozumienia z Przemkiem PBS (jest to w duzej mierze jego zasluga). Wyciagnieta reka nie bedzie odtracona :clap: . Dotyczy to obu stron, bo ma przeciez chodzic o przyjemnosc :crossy: a nie opluwanie sie we wlasnym gronie.

 

Dzialajac razem a nie przeciwko sobie mozemy zdzialac wiecej i tego sie trzymajmy.

 

Respect Przemek. :lalag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podglądam sobie ten topic i jestem pod wrażeniem ostatniego postu. Czyli jednak może coś z nas motocyklistów, dobrego wyrośnie....

 

Big up!

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Husaria była dziś na planowanym wyjeździe w Kcyni, gdzie gościliśmy na zaproszenie organizatorów uroczystości pod hasłem "Wspomóżmy farę!" Prócz tego najlepsi z nas jechali, by oddać krew - być może będzie ona potrzebna innym bikerom... Niemniej i tak jest ok! Jedni tu, a inni tam - nie można byc jednocześnie w kilku miejscach naraz. W każdym razie Husaria nie ma na to patentu, ale jak zwykle powtarzam, że region pilski to nie tylko Husarze i na pewno ujską imprezę uświetnili inni panowie na swoich potężnych maszynach. No i oczywiście, cały czas szukamy R6!

Nikt w Pile nie ma az tak poteznych maszyn jak Wy, nie ma tez nikogo innego uwielbiajacego tak wszelkie spedy gdzie mozna pokazac i pochwalic sie swoim motocyklem ku uciesze gawiedzi. Jednak pomysl oddawania krwi zacny i godny pochwaly ! A z tymi tysiacami motocykli to chyba niedokonca tak jest w tej Pile.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz racje Przemek - nikt inny nie robi nic - no chyba ze ty?? ale pokaz opisz to?? bo kurde jakos nikt w Pile o tym nie wie, bo wiesz my jednoroczniaki motocyklowe malo doswiadczenia mamy i moze nikt nam nie powiedzial. Ciagle czekamy az nas zawstydzisz (cytat wojtka - bradzo mi sie spodobal) - wiec zawstydz nas swoimi poczynaniami - pokaz - oglos swiatu ze zrobiles cos wiecej niz wyjazd nad morze na rybke - nie boj sie. Zrob to ze swoimi kolegami !!! ciagle czekamy na polowinki sezonu zebysmy mogli zobaczyc jak wyglada organizacja prawdziwego zlotu w Twoim i Twoich kolegow wykonaniu, przyjedziemy zobaczymi i chetnie wyciagniemy wnioski o ile stac was na to (nie chodzi o finanse - zawsze przeciez mozna skasowac za wjazd) wiec zrobicie to. Czekamy na daty , terminy - pokazcie ze jestescie prawdziwymi motocyklistami a nie tylko krzykaczami ktorzy od roku maja prawo jazdy na motocykl.

 

Co do ilosci motocykli to nie wiem, rejestracje sa juz na poziomie 6 tysiecy, dolicz do tego walcz zlotow chodziez - mysle ze sie niewiele pomylilem. moze tysiaca nie byc ale pod tysiac to jest na pewno.

 

A czy ty Przemek kiedykolwiek oddawales krew ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem po co sie od razu pieklisz , wyluzuj. Ja nie mam zamiaru nic organizowac, bo wlasciwie po co ? By cos udowadniac- daj spokoj. Zachowujesz sie jak dzieciak , nie mam zamiaru Ci niczym imponowac. Widac jak bardzo wszystko odwalacie na pokaz? Bo po cholere mam sie chwalic 'czyms wiecej niz wyjazd na rybke' ? Co to ja jezdze by inni widzieli jaki ja twardziel i gdzie to ja daleko bylem ? Nie... Ale widac ze dla Ciebie najwazniejsze blyszczec, pokazac sie. Chcesz prawdziwy zlot ? Nigdy na niego nie pojedziesz bo nie lubisz spac w namiocie- a zloty trwaja weekend. Jest jeszcze opcja spania w domkach, lecz ktozby uzeral sie przez 3 dni z cholota na tanszych sprzetach .Nie jestem krzykaczem i nie mam prawka od roku , wiec zluzuj troszeczke bo za bardzo niepotrzebnie sie spinasz.

Co do ostatniego to nie jestem tak twardy jak Ty i nie jestem najlepszy jak Ty , nie blyszcze jak Ty i pewnie nie oddalem nigdy krwi - jak TY. :buttrock:

Lans i pokazowa - nic wiecej. Kiedy najblizszy festyn gdzie bedziecie swiecili ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...