Skocz do zawartości

wypadek... filmik


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zaraz jkar Cię zlinczują za ten temat :icon_twisted:

Takich scen na naszych drogach będzie sporo w sezonie niestety.

Ja już kiedyś pisałem i powtórzę to jeszcze raz, że takie filmy (fotki) powinno się pokazywać na kursie prawa jazdy. Po pierwsze żeby uświadomić ludziom czym może grozić przeginanie na drogach publicznych, po drugie- jak wygląda wypadek drogowy bo przecież trzeba udzielić pomocy poszkodowanym i nie ważne czy mają tylko potłuczenia, złamania czy urwaną nogę. Nie można odwrócić się na pięcie bo to drastyczne...

Pozdrawiam

 

 

 

czasem na kursach pokazują takie urywki filmów... moim zdaniem powinno się to wprowazić i pokazywać, może by to kogoś uratowało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz gdzie w innym temacie pisalem ale jeszcze raz napisze... teraz puszczaja takie filmiki na kazdym kursie, ale tylko na kat B, na A nie, nie kumam dlaczego. Nie jestem pewien ale jak dobrze zrozumiałem moją znajomą, instruktorkę jazdy, to teraz jest taki wymog z tymi filmikami na kat B

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest grono postrzeleńców robiących wielkie halo z cudzej tragedii. Ostatnio na przejsciu dla pieszych zgineła moja sąsiadka(miała dzieciaki w wieku 15,13 i 2 latka. Tir wciągnął ją pod koła...nie musze opisywać co zostało z ciała i z ilu części ją zbierali. Trafiło się paru idiotów, porobili zdjęcia i ustawili jako tapety w sali informatycznej w podstawówce. Traf chciał ze na następnej lekcji informatyki było jedno z dzieci sąsiadki......

 

Chcieli byście oglądać swoją matkę/żonę/córkę w takim stanie? Jak tak to powodzenia.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze to ludziom zycia nie uratuje...co najwyzej zadziala na ich wyobraznie..ale tez nei wszystkich.

Ja bym takie filmiki wprowadzil...mimo iz zawsze znajda sie ludzie myslacy"Eee przeciez mi sie takie cos nie przytrafi"...

Wypadek masakryczny... :icon_twisted:

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz gdzie w innym temacie pisalem ale jeszcze raz napisze... teraz puszczaja takie filmiki na kazdym kursie, ale tylko na kat B, na A nie, nie kumam dlaczego.

A kiedy to wprowadzili? Moja dziewczyna robiła pod koniec tamtego roku prawko i nic takiego nie było.

 

Jest grono postrzeleńców robiących wielkie halo z cudzej tragedii. Ostatnio na przejsciu dla pieszych zgineła moja sąsiadka(miała dzieciaki w wieku 15,13 i 2 latka. Tir wciągnął ją pod koła...nie musze opisywać co zostało z ciała i z ilu części ją zbierali. Trafiło się paru idiotów, porobili zdjęcia i ustawili jako tapety w sali informatycznej w podstawówce. Traf chciał ze na następnej lekcji informatyki było jedno z dzieci sąsiadki......

 

Chcieli byście oglądać swoją matkę/żonę/córkę w takim stanie? Jak tak to powodzenia.....

Ojejku :biggrin: ... Każdy kij ma dwa końce, nie popadaj w skrajność. Kto powiedział, że mają to być filmy z krajowych wypadków a w dodatku matki, które osierociły dzieci? W ten sposób można też np. powiedzieć- zabrońmy przyszłym lekarzom uczyć się na szczątkach ludzkich (zajęcia w prosektorium itp) bo mogą akurat trafić na jakiegoś krewnego :) Wszystko da się z głową rozwiązać i bez nerwacji...

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozmawialem w tamtym tygodniu ze znajoma, ktora prowadzi szkole jazdy.. z tego co mowila zrozumialem ze tak teraz jest we wszystkich szkolach, nie tylko u niej... ale jak bede sie z nia widzial to dopytam sie dokladnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Polak mądry po szkodzie ", daje trochę ten filmik do myślenia , że można skończyć w podobny sposób na asfalcie albo jeszcze w gorszy ...

Ale wsiadając na moto trzeba być niestety świadom w jaki sposób się może zakończyć jazda na nim . Moje zdanie jest takie że "starajmy się robić to z głową " , a takich sytuacji i filmików będzie mniej .

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...