Skocz do zawartości

Trwałość Yamahy R1


Rekomendowane odpowiedzi

Tylko sc33 ma mega plusa-jest to sprzet bez zadnych niedorobek i pali niewiele w porownaniu do 929. Moze i jest wolniejszy od konkurencji-ale to jeden z ostatnich "wiecznych" sprzetow.

 

no fakt pali malutko, sc33 na trasie przy prędkości do 140 uda się zejść do 6l/100 a nigdy nie przekroczyłem 9,5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie kupuj sc33 ten sprzęt jest jakieś 8 lat do tyłu w porównaniu do 929. sc33 to praktycznie nie zmieniona konstrukcja z 1992. Jeśli dasz 10 koła za starego bladego to jest to super opcja ale za 14-15 koła naprawdę lepiej kupić 929.

 

Tylko czy za tą cenę da się kupić dobrą sztukę 929?

 

fajer 954 wg mnie nie nalezy do udanych. wahacz polaczony z silnikiem to knstrukcja ktora w moim przypadku zaskutkowała peknieciem bloku silnika. W dodatku 2 razy. Od tego czasu nie przyznaje sie ze kiedykolwiek miałem inny sprzet niz kawa. Oczywiscie w latach 98-00 kawasaki nie miało litra wiec pozostaje tylko dziewiatka ktora osobiscie gardze i opluwam hehe. Wiec jesli chciałbys kawasaki to dopiero 2004 pozostaje do rozpatrzenia :biggrin:

 

Dziur, napisz jak doszlo do tego, że blok Ci pękł. Podczas normalnej eksploatacji, gumowania czy po crashu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

niedawno kupiłem 929 i jak czytam odnośnie tego ile wam palą to coś mi tu nie pasuje . w sumie swoją ze względu na pogode polatałem niewiele 800-900 km ale mimo ze mało kto może mnie dogonić :icon_rolleyes: to za 60 zł (pełen bak) przejeżdżam ok 140-150 km

ostatnio zmieniłem łańcuch i moto ODCZUWALNIE lżej się toczy (czuć przy przepychaniu ) więc powinien jeszcze mniej palić (może nieodczuwalnie mniej ale na pewno nie więcej)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam R1 z 99r.,sprowadzile z Włoch,2-ka nie wyskakuje ,oleju nie lyka ,chodzi jak burza,jestem z okolic Swidnicy mozemy sie spotkac pooglądasz i pogadamy sobie

 

Dzięki za dobrą propozycję, ale jestem zdecydowany na FireBlade'a. Być może jak kupię to się spotkamy i pogadamy :) Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec wychodzi 10l/100 km. Malo? :D Jak dla mnie to sporo...

 

 

Właśnie, kiler... To jest doś dużo... :biggrin:

 

no sporo ale konie trzeba czymś nakarmić - to była naprawde ostra jazda.

Ostatnio polatałem trochę z wolniejszymi sprzętami i przy jeździe 130-140 spalała ok 7/100

więc chyba wszystko w normie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no sporo ale konie trzeba czymś nakarmić - to była naprawde ostra jazda.

Ostatnio polatałem trochę z wolniejszymi sprzętami i przy jeździe 130-140 spalała ok 7/100

więc chyba wszystko w normie

 

W sumie też nie braliśmy pod uwagę jakie to było pałowanie... Ale akurat dla nas ścigantów spalanie zbyt dużej roli nie gra... :icon_twisted: Zgadza się kiler? :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Dziwi mnie na maksa ze niektorzy kupuja 7 letni motocykl za 16 tys 8| Ja z miesiac temu kupilem za 20 tys R6 2007 z pierwsza rejestracja kwiecien 2008. Przejechane miala 1600 km a jak pojechalem do serwisu do salonu Yamahy to powiedzieli ze nowka. Naprawde moim zdaniem 4-5tys zl to nie jest az taka zaporowa kwota zeby sie wachac miedzy nowym a 7 letnim moto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...