Skocz do zawartości

dzisiejszy wypadek, co robić ?


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Za długo sie dzis nie najezdzilem.

Wpadlem w jakas dziure, ktora oczywiscie pojawila sie z nikąd i wszystko byloby ok, gdyby nie to ze ktos tam wyrzucil plytki.

mam dziure w zebrze z boku mimo tego ze mialem kurtke z ochraniaczami.

Moge wlozyc palca i pomacac sie po kosciach. Co robic? Jechac z tym do szpitala, czy nie rpbic paniki ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czlowieku... nie czekaj tylko jedz z tym do szpitala.. i nie rozbrajaj mnie takimi pytaniami :crossy:

 

 

a potem zadzwon na policje i zglos to to dostaniesz odszkodowanie od drogowcow...w sumie szkoda ze od razu tak nie zrobiles, ale probuj.. nic nie zaszkodzi

 

 

OT: hehe panowie i panie a ja mam 8 ran postrzalowych ale spoko wszystkie na wylot mam to zakleic plastrem czy zaszyc jak rambo?? :)

Edytowane przez zielu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Wpadlem w jakas dziure, ktora oczywiscie pojawila sie z nikąd

 

Dziora nie pojawia sie z nikad bo ona tam jest. Blad w wyszkoleniu - obserwowaniu drogi i podejrzewam, ze nadmierna predkosc ( nawet niekoniecznie )

 

:crossy:

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie sadze zebym dostal odszkodowanie za to ze wpadlem w dziure z plytkami po remoncie

 

powinienes dostac. Na drodze powinien byc asfalt bez dziur. A ze byla to sie mozesz domagać zrefundowania kosztow.. jak nie leczenia to zniszczenia pojazdu... ale napewno musisz to zglosic na policje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziora nie pojawia sie z nikad bo ona tam jest. Blad w wyszkoleniu - obserwowaniu drogi i podejrzewam, ze nadmierna predkosc ( nawet niekoniecznie )

 

:)

No już dawno takiej bdury nie czytałem :crossy: Załamka!!!!!!!!!!!!!!! Chyba dawno DZIUR nie widziałeś :) Co ma błąd w wyszkoleniu-obserwowaniu drogi i nadmierna prędkośc, do tego że kolega wpadł w dziure?!?!?! Ty nigdy nie wpadasz? No może ty toczysz sie 30 km/h, wycholony do przodu i wpatrzony w asfalt :D

 

p.s. Kolego, jedź do Szpitala, następnie można wezwac Policje i niech sporządzi notatke, a następnie możesz ubiegac sie od odszkodowania od Zarządcy Drogi na której to sie stało:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No już dawno takiej bdury nie czytałem :D Załamka!!!!!!!!!!!!!!! Chyba dawno DZIUR nie widziałeś :) Co ma błąd w wyszkoleniu-obserwowaniu drogi i nadmierna prędkośc, do tego że kolega wpadł w dziure?!?!?! Ty nigdy nie wpadasz? No może ty toczysz sie 30 km/h, wycholony do przodu i wpatrzony w asfalt :evil:

 

p.s. Kolego, jedź do Szpitala, następnie można wezwac Policje i niech sporządzi notatke, a następnie możesz ubiegac sie od odszkodowania od Zarządcy Drogi na której to sie stało:)

 

 

ks jezdzi po innych drogach :bigrazz: po tamtej stronie odry nie ma dziur :cool: :) :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lepiej jedz z tym do szpitala opatrzyc zanim ci sie jakies zakażenie wda...

mam tylko jedno ale...

pamietajac co napisales w temacie "Egzamin na prawko - prosze rozwiać moje wątpliwości.."

Nie dygaj stary, ja śmigam na dwóch kółkach od małego z przerwami i tez dopiero teraz zapisałem sie na prawko,bo jest mi papier potrzebny ;-)

Jak potrafisz jeździć to każdym zrobisz ósemkę i inne pierdoły.

Ja tam nie panikuje.

Rozwiązuje testy . - 1 podejście na żywca i 7 błędów buttrock.gif buttrock.gif

Słuchaj przedmówcy, nie spukpiaj sie na tym ze jestem super i musze zdac za 1 razem. Znam takiego co zdał za 1 razem a kiepski z niego motocyklista mimo ze minęło już trochę czasu

domyslam sie ze nie masz jeszcze prawka (popraw mnie jesli sie myle), wiec ze zgloszeniem tego na policje bedziesz mial problem i ewentualnym dostaniem jakiegos odszkodowania od drogowcow...

Edytowane przez jerryisback
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No już dawno takiej bdury nie czytałem :crossy: Załamka!!!!!!!!!!!!!!! Chyba dawno DZIUR nie widziałeś :) Co ma błąd w wyszkoleniu-obserwowaniu drogi i nadmierna prędkośc, do tego że kolega wpadł w dziure?!?!?! Ty nigdy nie wpadasz? No może ty toczysz sie 30 km/h, wycholony do przodu i wpatrzony w asfalt :D

 

p.s. Kolego, jedź do Szpitala, następnie można wezwac Policje i niech sporządzi notatke, a następnie możesz ubiegac sie od odszkodowania od Zarządcy Drogi na której to sie stało:)

 

 

 

Klaudek sloł dałn bo Ci sil na bro nie starczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No już dawno takiej bdury nie czytałem :banghead: Załamka!!!!!!!!!!!!!!! Chyba dawno DZIUR nie widziałeś :biggrin: Co ma błąd w wyszkoleniu-obserwowaniu drogi i nadmierna prędkośc, do tego że kolega wpadł w dziure?!?!?! Ty nigdy nie wpadasz? No może ty toczysz sie 30 km/h, wycholony do przodu i wpatrzony w asfalt :biggrin:

 

Klaudiusz

 

gdybys Ty byl wyszkolony, a nie szkolil sie sam wiedzialbys o tym o czym mowie i nie bylo by to dla Ciebie ani smieszna ani bzdurne. Obserwujesz droge po ktorej jedziesz czy nie ? Sorry ale mimo, ze zdarza mi sie jezdzic i powyzej 30 km/ h, :icon_mrgreen: jakos w dziury nie wpadam, nawet gdy jezdze w PL. A wiesz dlaczego ? Raz, ze mam podzielnosc uwagi i na to co dzieje sie na drodze i na obserwacje wlasnie samej drogi. Jezeli wiec nie rozuiesz o czym mowie to nie masz zielonego pojecia o jezdzie bo predkosc jaka sie poruszasz musisz dopasowac rowniez do stanu drogi i paru innych vektorow, kumasz ?

 

 

ks jezdzi po innych drogach :bigrazz: po tamtej stronie odry nie ma dziur :cool: :icon_razz: :)

 

ks-rider jezdzii po takich samych drogach jak Wy wszyscy, tylko Wy macie jakies dziwne wyobrazenia o drogach czy w Niemczech czy w innej czesci Europy. Dziury sa wszedzie. Co gorsza wieksza czesc widzi za Odra tylko zaje**te autostrady :icon_mrgreen: przejedz sie ktos ze Szczecina bo do Brelina tto moze bedzie zauwazalne ( mowa o ostatnim kawalku chyba 30 km od Kolbaskowa ) Ile lat jest po zjednoczeniu i kuswa Niemcy nie potrafia zrobic przez 17 lat 117 km odcinka autostrady.wiec sorry ale nie pitolcie o rzeczach o ktorych gdzies cos slyszeliscie.

 

:crossy:

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klaudiusz

 

gdybys Ty byl wyszkolony, a nie szkolil sie sam wiedzialbys o tym o czym mowie i nie bylo by to dla Ciebie ani smieszna ani bzdurne. Obserwujesz droge po ktorej jedziesz czy nie ? Sorry ale mimo, ze zdarza mi sie jezdzic i powyzej 30 km/ h, :) jakos w dziury nie wpadam, nawet gdy jezdze w PL. A wiesz dlaczego ? Raz, ze mam podzielnosc uwagi i na to co dzieje sie na drodze i na obserwacje wlasnie samej drogi. Jezeli wiec nie rozuiesz o czym mowie to nie masz zielonego pojecia o jezdzie bo predkosc jaka sie poruszasz musisz dopasowac rowniez do stanu drogi i paru innych vektorow, kumasz ?

ks-rider jezdzii po takich samych drogach jak Wy wszyscy, tylko Wy macie jakies dziwne wyobrazenia o drogach czy w Niemczech czy w innej czesci Europy. Dziury sa wszedzie. Co gorsza wieksza czesc widzi za Odra tylko zaje**te autostrady :icon_mrgreen: przejedz sie ktos ze Szczecina bo do Brelina tto moze bedzie zauwazalne ( mowa o ostatnim kawalku chyba 30 km od Kolbaskowa ) Ile lat jest po zjednoczeniu i kuswa Niemcy nie potrafia zrobic przez 17 lat 117 km odcinka autostrady.wiec sorry ale nie pitolcie o rzeczach o ktorych gdzies cos slyszeliscie.

 

:icon_razz:

 

zapomniałeś dodać, że jesteś jasnowidzem :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powinienes dostac. Na drodze powinien byc asfalt bez dziur. A ze byla to sie mozesz domagać zrefundowania kosztow.. jak nie leczenia to zniszczenia pojazdu... ale napewno musisz to zglosic na policje...

Czy ja cos przeoczylem czy nigdzie nie jest napisane ze to byl asfalt? Zazwyczaj ludzie pozbywaja sie odpadkow na polnych drogach nie asfaltowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm rzeczywiscie..moja wina, nigdzie nie bylo napisane ze to droga asfaltowa... ale jak slysze o nagle wyskakujacych dziurach od razu na mysl pojawia mi sie asfalt... :>

 

 

to w takim razie nie jestem juz taki pewien czy te odszkodowanie sie nalezy...

 

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapomniałeś dodać, że jesteś jasnowidzem :)

wadawalo mi sie, ze mowimy o faktach a nie o okultyzmie ? Wiem, wiem mialo byc smieszna ale Ci nie wyszlo. :icon_mrgreen:

 

:icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...