Skocz do zawartości

Jazda w dwie osoby


Macias
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

O ile się niemyle to ten przepis jest cały czas obowiązujący.

To pokaz mi taki paragraf w kodeksie drogowym ;-)

W "starym" byl ale w tym ktory teraz obowiazuje juz go nie ma :-)

PS: Ten policjant co go egzaminowal to chyba jakis starej daty byl i jeszcze kodeksju wydanego po roko 1987 przeczytac nie zdazyl :lol: ( i tacy sie trafiaja) ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak samo jak do tego że motorowery śmigają max 45km/h :D :D :D

a nie 40 ? :D :?: tego nigdy nie wiem :D lecz jedno jest pewne nawet moj simak to lamie :D tak wogle ja niestety nie mam jeszcze karty motorowerowej, ale na wiosne ponoc zdaje :D

Simson SR 50 > Honda Transcity NX 125 > Honda XL 600 RM > Honda CBR 1000f SC 25 > Suzuki GSX-R 750 K1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak samo jak do tego że motorowery śmigają max 45km/h :D :D :D

a nie 40 ? :D :?: tego nigdy nie wiem :D lecz jedno jest pewne nawet moj simak to lamie :D tak wogle ja niestety nie mam jeszcze karty motorowerowej' date=' ale na wiosne ponoc zdaje :D[/quote']

 

Wydaje mi się jednak że 45km/h.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6. Prędkość dopuszczalna niektórych pojazdów, z zastrzeżeniem ust. 2, wynosi:

-ciągnika rolniczego (również z przyczepą) - 30 km/h;

-pojazdu z urządzeniem wystającym do przodu więcej niż 1,5 m od siedzenia dla kierującego - 30 km/h na obszarze zabudowanym i 60 km/h poza obszarem zabudowanym;

-motocykla (również z przyczepą) i motoroweru, którymi przewozi się dziecko w wieku do 7 lat - 40 km/h.

 

A wiec jednak 40 - a bylem pewny ze 45 ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ludzie po co wam karta ????

nie no ludzie trzymajcie mnie :D wielki szpaner ze niema karty motorowerowej trzeba byc naprawde idiotom tacy kolesie mnie najbardziej wkurzaja :D szpanuja ze swojej gupoty :D :D :D :D :D

 

a co do tego samochodu kurde chcial bym miec cos takiego :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

M16 dla twojego zaspokojenia ciekawosci dojdz do pierwszego radiowozu drogowki i sie zapytaj ja sie pytałem Instruktora jazd i glin wiec mi tu kitu nie wciskaj. A jak bede miał czas to postaram sie znalezc to w kodeksie. I postaram ci pokazac ten głupi i zarazem madry przepis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyżbyś chciał sobie coś papierowego zjeść??

Ja nie ale najwidoczniej Piotrek tak ;-)

wiec mi tu kitu nie wciskaj

A czy ja Ci kit wciskam ?? Bez obrazy ale co mnie obchodzi co mowia policjanci ?? Pokaz mi taki przepis w kodeksie to oficjalnie Cie przeprosze ;-)

Ale podejrzewam ze takowego nie znajdziesz poniewaz go nie ma ! :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce mi sie czytac wszystkiego od poczatku :D, ale:

jezeli chodzi o przepis co do jazdy z pasazarem od 17 lat --> to taki przepis istnieje i prawdopodobnie nadal jest prawomocny, ale jak napisal piotrek gliny sie tego nie czepiaja...

 

I do jasnej .......... nie bede niczego szukal w kodexie :D :D :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...