Skocz do zawartości

Naciąganie łańcucha


Jagdtiger
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • Administrator
Byloby bardzo pieknie zeby zaklady robiace te zebatki sprawdzaly cala produkcje w taki sposob. Ja mam wrazenie ze oni nic nie sprawdzaja' date=' produkcja leci, pakuja i do sklepu / hurtowni.[/quote']

Adamie, ja nie mam wrażenia - ja jestem tego pewien. Odlew i koniec.

Jak się coś potem wygnie - to wina albo źle wycentrowanego koła, albo źle naciągniętego łacucha... etc

Mam tego pecha, że w KTM zmieniam zestaw średnio co 2-3 kkm, więc dość często mam styczność z zębatkami (używam zestawy Renthal) i wierzcie mi, że fabryczne kuchy nawet u najlepszych producentów, to standard.

Niestety.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witam!

 

Męczę XJ600 Diversion.

Ostatnio miałem zaszczyt grzebania w kołach. Po złożeniu bije mi na boki zębatka w tylnym kole. Sęk w tym, że nie wiem co zrobić żeby sie tak nie bujała. Zębatka trzyma się z felgą dzięki trzem zębom, które wchodzą między gumowe klocki, więc nie wiem co tam można regulować co by było lepiej. //Łancuch przygotowuje się do wymiany, zębatka przednia też//

Chrobocze mi też łańcuch. Możliwe że mimo tego że jest stary to musi sie ułożyć albo jest juz za bardzo rozciągnięty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupilem w intercarsie zestaw polecil mi go sprzedawca ma nakulane 2000km i jest do niczego zaplacilem cos ponad 400zl naciagam go co200-300km i mysle ze w intercarsie maja doswiadczonych sprzedawcow ;) moze od maszyn rolniczych lepiej by sie sprawował.ps nikomu nie ufajcie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w zwiazku z łańcuchem mam drobne pytanie choc nie chcialem dla tak banalnej sprawy robic nowego tematu.

czym utrzymywac lancuch w dobrym stanie? bo np. tutaj jest kilka roznych srodkow. http://www.e-motocykl.com.pl/index.php?sel...category_id=135

a moze macie cos dobrego, sporawdzonego..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...