Skocz do zawartości

Ustawienie śrub składu mieszanki w Suzuki Bandit 600, 97rok.


kobuz1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie, wziąłem sie ostatnio za czyszczenie gażników w Bandziorze i zaciekawiło dziwne ustawienie śrub wolnych obrotów/ składu mieszanki (nie wiem dokładnie), w każdym razie śrubki te sa wkręcone od spodu każdego z gażników, zaraz przy mocowaniu z króćcami. Konkretnie zaciekawiło mnie to, że w 3 gażnikach były ustawione tak samo a w czwartym śrubka była wykręcona ok 1,5 mm więcej od pozostałych. Wydaje mi sie ze jest to śruba składu mieszanki i w każdym z gażniorów powinna być ustawiona tak samo. I tu prośba do Was abyście podali mi o ile obrotów śruby te powinny być wykręcone wg zaleceń fabryki? Jeśli temat był już poruszany to przepraszam ale nie mogłem znależć. Jeśli napisałem jakies bzdury to bede wdzięczny za skorygowanie, oraz wszelką pomoc w kwesti regulacji. Dodam że nie mam jeszcze Serwisówki do bandziora, w której napewno bym te informacje znalazł.

Takze z góry dzięki za wszelka pomoc i pozdrawiam. ;)

Edytowane przez kobuz1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za info, dla pewnosci poczekam na Twoje potwierdzenie, a co do wolnych obrotów masz racje, od spodu pokretło mam przecież(pomieszalem troche). Zapewne to oczywiste, ale na wszytkich gażniorach ustawiam jednakowo śrubki składu mieszanki i w razie regulacji wkręcam/wykręcam identycznie w kązdym z gażników?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...